Psaní neopustilo poštu 4 dny

16
27.3.20 12:48

zase ta prokletá pošta

Ahoj holky, další hrozná zkušenost s poštou. V úterý mi bylo slečnou odesláno, resp. podáno na poštu, doporučené psaní. Dle sledování na internetu ještě stále neopustilo podací poštu, již 4 dny!!! Máte s tím někdo zkušenost? Už mám toho fakt plný zuby, doporučené psaní má dojít do 2 pracovních dnů, ceny se furt zvedají, tohle je fakt Kocourkov. O tom, že pro to stejně musím běžet na poštu a doručovatelka se nejen neobtěžuje zazvonit, aby pak mohl alibisticky vhodit „adresát nezastižen“ (i když jsme doma 2 celý den!!!) ale ani to se neobtěžuje, většinou nevhodí ani to, a já pak musím běhat na poštu jak idiot co 2 dny, jestli tam „náhodou“ něco nemám, což je v téhle situaci, kdy by člověk neměl vycházet pokud možno vůbec, opravdu SKVĚLÉ!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7985
27.3.20 12:55

A víš o tom, že díky Koronakrizi teď pošťačky nedoručují a oznámení házejí do schránek? Odesílatel musí zavolat na danou poštu, kde dostane víc informací

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
27.3.20 12:59

@belya já tohle řeším s balíkem. Danou věc jsem mohla mít levnější ale přeprava by byla s jinou společnosti, tak jsem si připlatila bo s poštou to budu mít do druhého dne doma jako vždy. Takže už mám podánou stížnost a s poštou jsem skončila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1787
27.3.20 13:01
@belya píše:
Ahoj holky, další hrozná zkušenost s poštou. V úterý mi bylo slečnou odesláno, resp. podáno na poštu, doporučené psaní. Dle sledování na internetu ještě stále neopustilo podací poštu, již 4 dny!!! Máte s tím někdo zkušenost? Už mám toho fakt plný zuby, doporučené psaní má dojít do 2 pracovních dnů, ceny se furt zvedají, tohle je fakt Kocourkov. O tom, že pro to stejně musím běžet na poštu a doručovatelka se nejen neobtěžuje zazvonit, aby pak mohl alibisticky vhodit „adresát nezastižen“ (i když jsme doma 2 celý den!!!) ale ani to se neobtěžuje, většinou nevhodí ani to, a já pak musím běhat na poštu jak idiot co 2 dny, jestli tam „náhodou“ něco nemám, což je v téhle situaci, kdy by člověk neměl vycházet pokud možno vůbec, opravdu SKVĚLÉ!

Tak tam nebehej jak idiot, ale normalne jako vsichni ostatni. A postou uz prosimte nic neposilej, existujou i jini dorucovatele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16014
27.3.20 13:01

Tak si tam zavolej kde to vazne. Mozma jenom nemaji lidi co by ti stihali tridit :nevim: u nas ted naopak v pohodě, normalne na to dlabou, ale ted se snazi. Treba vcera sem objednala zásilku a dneska rano sem ji mela doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3886
27.3.20 13:02

@belya beeee, fnuk. Ta hrozna a zla posta me ublizila. Beee fnuk fnuk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19273
27.3.20 13:02

Dceři tekle dopis neopustil podací poštu nikdy :mrgreen:. Dostala pak odškodné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 13:05
@belya píše:

Pošli stížnost na Českou poštu. Okamžitě. Nevím, co čekáš, když to napíšeš sem. Možná to můžeš nakopírovat a oblepit sloupy u všech pošt, které máš v dosahu a přidej svoje telefonní číslo. Tam to asi účinek mít bude. Tady ne. Zkusíš to? Pak napiš, jak jsi dopadla. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
2021
27.3.20 13:05

@belya je karantena!! A pošta omezila dodávání zásilek, to nevíš? Všude o tom psali a avizovali to. Mne sel balíček taky 10dni, a musela jsem ho vyzvednout na poště i když jsme logicky všichni doma, ze jo. Ostatní kurýrní služby to samé, zpozdeni o 2-3dny. Nedá se nic dělat, hroutit se fakt nebudu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
27.3.20 13:08

Měla jsem podaný dopis týden před koronem. Byl na cestě 14 dnů. Pak jsme nechali dělat reklamaci a najednou byl v doručování ke mě. K našemu domu se ani nepřiblížil /adresát nezastižen/, dle sledování jsem si ho hned první možný den vyzvedla na poště. Za dalších 24h mi přišlo upozornění do schránky, že ho mám na poště.
Počkej pár dnů (ideálně 2 týdny) a pak když tak ať odesílatel podá reklamaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71407
27.3.20 13:24

@belya To, že něco píše sledování zásilky, ještě neznamená, že je to pravda… běžně se mi stává, že sledování píše, že dopis stále leží na podací poště ještě ve chvíli, kdy u mě zvoní pošťačka a doučuje mi ho.

A jinak tedy do pléna - nevím jak máte zlenivělé pošty, ale u nás se i teď normálně doručuje, za tenhle týden tu byla pošťačka 2×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19273
27.3.20 13:25
@j.a.n.i1 píše:
@belya To, že něco píše sledování zásilky, ještě neznamená, že je to pravda… běžně se mi stává, že sledování píše, že dopis stále leží na podací poště ještě ve chvíli, kdy u mě zvoní pošťačka a doučuje mi ho.A jinak tedy do pléna - nevím jak máte zlenivělé pošty, ale u nás se i teď normálně doručuje, za tenhle týden tu byla pošťačka 2×.

Mne včera dokonce dala osobně dopis z Ali, že se to nevejde do schránky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14842
27.3.20 13:26

Ano mě se to teď stalo taky, posílala jsem do mediposu doporučený dopis, kde jsem měla předpis na pleny.
Po týdnu čucim na podací číslo, a ono 3 dny na poště z důvodu,, vyšší moci,, a ani jedna strana nebyla informována, že to tam je :zed:
Takže jsem měla obvolávací den, dneska to konečně došlo do Mediposu aby se nakonec zjistilo, že to lékařka vyplnila špatně :zed: :pocitac:
No tak dnes druhé kolo, ale obyč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1787
27.3.20 13:28

@j.a.n.i1 ja mela balik na postu a od doruceni tam mi snad 2× denne psali, ze ho tam mam. Odhaduju, ze baliky ted skladujou uz i na zachode pro zamestnance, ted to tam musi byt s balikama docela ficak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
27.3.20 13:31
@belya píše:

To se mi stalo nedávno taky a volala jsem kvůli tomu na postu. Od února jsou dva typy doporucene posty. Klasicky a rychlý (samo drazsi).Ten rychlý je, že to přijde do druhého dne a ten klasický klidně trvá i 5dnu. A u toho sledování. Taky se mi to takhle zobrazovalo, ale paní z pošty jsem byla ujistena, že to z pošty odvezli ještě ten den, ale to sledování nefunguje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama