Reklama

Puchýřky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 08.11.09 23:08
Puchýřky?

Zdravím Vás. Potřebovala bych poradit. Dnes jsem po vykoupání - jako každou neděli mazala tělovým mlékem svého syna a všimla jsem si, že má na jedné noze mezi prsty popraskanou kůži - až do krve. Vypadá to, jako když se Vám udělá puchýř a předčasně ho strhnete. Má to pouze na jedné noze…
A ještě jsem se chtěla zeptat - stalo se Vám, že se Vaše dítě z ničeho nic začalo bát vody?? Tedy, malej se pořád strašně rád koupe ale jakmile má dojít na mytí hlavy, spustí děsný řev - i když na něj mluvím, uklidňuji… Nejsem si vědoma, že bych mu někdy nalila vodu do obličeje, proto nechápu, proč ta hysterie… Teď je to u nás tak, že když jdeme mýt hlavu, přítel ho drží a já ve velké rychlosti meju vlasy…Máte s tím někdo zkušenost??
Děkuji za odpovědi…

Reklama

Reakce:

jana32
Kelišová 5590 příspěvků 09.11.09 09:33

Luci nám to Kačka před 2r začala dělat taky,půl roku jsem byla bezradná,myla hlavu v rychlosti,po co nejdelší době to šlo :oops: …Paradoxně nám pomohl bazén.My jsme s Kačkou do té doby nikdy nechodili,začli jsme v dubnu,aby měla přípravu na dovču.Tam se staršně bála v dětském bazénku,no děs.Pak si ale zvykla a zase furt chtěla chodit v bazéně sama,bez záchrany,bez kruhu,tak já lítala vedle ní,kolem ní ruky.Jednou mi ale uklouzla a potopila se,hned jsem ji vytáhla a ona se radovala,že vůůůůbec nepláče a má mokrý vlásky.No a od tý doby jsme ji chválili,jak byla šikovná a neplakala a teď v pohodě.Jsem moc ráda,bo přes léto by to bylo hrozný.Tohle zabralo u nás.Ale bez mojí příčiny-
Měla jsem z toho vždycky hrůzu,bojovali jsme,takže přeju,ať se to brzo srovná

Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 09.11.09 09:43

Puchýřky mezi prstíkama na nohou má náš synek taky. Dělá se mu to ze zapocení nebo právě když po koupání špatně vysuším tahle místa. Nám pomůže namazat nějakou vysušující mastičkou (např. Imazol).
A s mytím vlásků jsme na tom stejně. Taky neskutečně ječel, celej barák si musel myslet, že ho v tý vaně snad topím nebo co. Taky jsem mluvila, uklidňovala, že ho přece maminka nepotopí, že ho držím, že se nemusí bát… Začíná to trochu zabírat. Sice se mě pořád drží jako klíště s vyděšeným výrazem, ale už neřve. Vydrž, spraví se to!

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 09.11.09 09:55

S prasklinkama neporadím, ale při mytí vlasů u nás řvou oba, je to vždycky Akce. A to jim samozřejmě neliju vodu do očí, používáme nepálivý šampon…

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 09.11.09 10:03

Na prasklinky infadolan, mám ozkoušeno když byla Pepulka malinká:)
Ale s mytím vlasů neporadím, naže holky jsou totální vodnice a vlasy si máčí při každém mytí.

Lucie_K
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 23.11.09 13:17

Tak zjistila jsem, že puchýřky se zhoršují… Ten infadolan sice zabral, ale začali se mu loupat i prsty na rukou… Nevím, jestli mám plašit, bo jen má tu kůži suchou…
Lesino, já jsem vůl vyhodila ten příbalovej leták, jak byl u toho infadolanu. Mám strach mu tím namazat i ruce, když si s nima furt lozí v puse… Mohla by ses mi podívat?? Už jsem se poučila - nikdy nevyhazuj krabičku… :-?

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >