Reklama

uspávání v autosedačce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 06.11.09 13:22
uspávání v autosedačce

Ahoj, máme problém.Malej nam usíná pouze v autosedačce za stálého houpání. Když přestanu, okamžitě se zbudí. do postýlky ho můžu dát až tak po 2 hodinách. jak ho to mam odnaučit??

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zoli 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.09 14:14

a kolik mu je?jestli te to vadi a nebavi,tak bych to utla razne a hned,proste ho dej do postylky a uspavej i utesuj ho tam.sama asi cejtis ze je to jen zlozvyk.my uspavali na balonu(tez dve hodiny)pak me vypovedela zada a bylo jasno hned kde ma mala spat :lol: pochopila to hned druhou noc.tenkrat ji bylo asi tri apul mesice

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 06.11.09 14:20

Jsem toho názoru, že nějaké houpání a ještě k tomu takovou dobu bych nezavedla, šiješ si na sebe pěknou boudu.
Jsem pro to, pochovat dítě v náruči tak cca minutu dvě, aby se uklidnilo, pak položit do postýlky, něco mu povídat,zpívat, hladit po vláskách, čele, spáncích, držet za ručičku. A to je vše.
Podle mě houpání se pak jen stupňuje, že chce víc a dýl. Proč sama sebe ničit ne?

janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 06.11.09 14:34

je mu pět měsíců. Už sem ho zkoušela položit do postýlky a aby usnul sám ale to řval jako tygr.
Chci ho to odnaučit protože se bojím že pak neusne třeba ve 2 rokách sám. :nevim:

zoli 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.09 14:54

jj,rvou jako tygri :mrgreen: ,a proto nastuduj Estivilovu metodu kontrolovatelneho „rvani“ v postylce a za par dni mas snad vyhrano :-) ,jinak to fakt muze klido trvat do dvou let..

hailliejade
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 06.11.09 16:12

janino, ono to holt nějakou dobu bude trvat a na to nezbývá než se obrnit trpělivostí, náš junior se učil tak měsíc postupně, taky odmítal spát v postýlce, jedině v kočáře nebo v náruči, když mu byl měsíc, tak jsem pochopila, že to tak nejde, takže jsme začali trénovat, nejdřív jsem ho držela pořád v náruči tak dva cenťáky nad matrací, dokud nezabral (no dost záhul na záda, ale na estivilla jsem nějak neměla :nevim: ) pak si postupně zvyknul a už stačilo ho položit a hladit zase dokud neusnul a od dvou měsíců už usíná sám :dance: a je klid, prostě se nadlábne, vykoupe, položim do postýlky a jdu, někdy si povídá, někdy se chvilku vzteká, někdy hned zabere
teď jsme teda začali číst ještě pohádku takže lítá po postýlce dokud nedočtem a nevypadnem, teprv pak si lehne a za chvilku je tuhej

hailliejade
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 06.11.09 16:14

a ještě jsem zapomněla popřát hodně štěstí, ať brzy spinká sám a v pohodě

janina564
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 06.11.09 16:28

no tak sem četla tu metodu.. nevím nevím s tím naším nervákem :-)
ten řve že modrá. nu zkusím a napíšu

Jana206
Nadpozemská drbna 26371 příspěvků 06.11.09 18:26

Taky si myslím,že si na sebe šiješ pěknou boudu.Zatím nemáš metřík,tak nevím,kolik máš dětí,nechtěla bych se Tě nějak dotknout.Jak bys to dělala,kdybys měla třeba 2 děti a jednou z nich 2 hodiny uspávala v autosedačce?

Tím chci jen říct,nic si nevyčítej,plakat bude,ale pomaloučku ho to odnaučit.Mám 2 děti po 2 a půl letech.Prvnímu jsem taky dovolovala tolik,až mi to začalo růst přes hlavu.U malé už to neřeším.

subaru
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 06.11.09 19:08

ahoj tak ja taky uspavala v autosedajde,ale v 6 tydnech me to uz nebavilo,mala spala pouze pri houpani,takze razantne do postylky rvala jako pardal 2 dny pak uz si zvykala a dneska uz spi v pohode,usina mi sice u prsa ale polozim pak do postylky a spime.u prvniho jsem taky skakala jak pisknul :-D ,u druhe ta byla milionova kde jsme ji polozily tam nasly a ted treti je maly certik,ale da se 8-)

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 06.11.09 19:25

ja jsem pro neznejsi metody, v peti mesicich mi prijde na Estivilla moc brzo, zkousela bych to az od sedmi, to pry deti uz dokazou pochopit, ze po nich neco chceme, a naucit se to. My uspavame vecer v nasi posteli umlikovanim a je to pohodicka,kdyz se neumlikuje, tak vedle nej chvili lezim nez usne. Vecer je to bez problemu, pres den ne. Zkusila jsem ted Estivilla v postylce a vzdala asi po peti dnech, tak uspavame v kocarku…

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.09 07:11

Taky bych ještě Estivilla nezkoušela, je malej.
Děti jsou potvůrky a na to příjemné si rychle zvyknou. Taťka mi takhle maličkého naučil uspávat v houpacím křesle. Tedy ne dvě hodiny, usnul poměrně brzy. Říkala jsem mu, že se mi to nelíbí a že bych raději, aby usínal v postýlce. Taťka na to, že si ho bude uspávat sám. Vydrželo mu to týden a pak se mu to začalo zajídat - měl hlad, potřeboval telefonovat apod. a musel houpat v křesle :lol:
Takže jsem taky začala odnaučovat. Nic drastického, žádný Estiville nebo jak se to píše :lol: Prostě jen ospalélo položím do postýlky, zpívám mu, konejším ho. Chvilku pláče, ale usne poměrně brzy. Někdy se nezadaří a musím uhoupat, ale to fakt když ho něco bolí apod.

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 07.11.09 08:29

Ahoj, první dcerku jsme tak uspávali do roka. Taky jsem toho pak dlouho litovala, že jsme jí tak hloupě naučili. Ale jinak neusnula. Pak jsem v roce ale zavedla vyřvávací metodu a ono to šlo. U syna jsem to nedělala a nedělám, je mu rok a od miminka usíná sám.

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 07.11.09 13:03

Ahoj,

tak hledám právě rady a tipy, jak dosáhnout toho, aby malej usnul sám v postýlce…

Nevím, co se stalo, do minulé neděle usínal krásně sám, prostě koupání, dlabanec, šup do postýlky a klid, ale v neděli jak když utne a prostě v postýlce ne a ne… Vůbec nevím proč, nic jsem nezměnila, koupeme stále stejně, před koupáním cca hoďku nespí, aby byl trošku unavenej…

Myslíte, že to může být tím, že přez den, když jsme doma, tak ho musím pohoupat na ruce, aby usnul??? Jinak v kočárku, autě-spinká krásně…

SvatkaM
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 07.11.09 13:18

Ahoj Janinko, vůbec se Estivilla neboj. Já jsem to zavedla asi před 2-3 týdny ( s menšími úpravami) a vůbec to nebylo tak hrozné řvaní. Asi po týdnu byl klid a krásně usínal sám. Teď hrozně lituju, že jsem to nezavedla dřív. Ono houpat 8kg macka není žádná sranda.
Podívej se třeba sem: https://www.emimino.cz/…avani-33619/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >