Pupalka dvouletá před porodem?

574
19.1.21 20:04

Pupalka dvouletá před porodem

Ahoj holky, zatím jsem ve 36tt a říkala jsem si, že dám na babske rady a začnu pít malinik na uvolnění porodních cest. Dále jsem četla o lněném seminku, ještě jsem ho nevyzkoušela, ale někde jsem četla o pupalce dvouleté, máte s ní zkušenost? Nic moc se o ní nemohu dočíst, zda by bylo vhodné ji před porodem také užívat. Mám doma Pupalku dvouletou s vitamínem E od GS. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1231
19.1.21 20:38

Pouzivala jsem pupalkovy olej na masaz hraze a nevim, asi se presne nedozvim co za to mohlo ale ma 4315g holcicka sla ven bez poraneni a to i kdyz jsem mela pomerne protrahovany porod. Tak mozna to bylo pupalkou kdovi. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
19.1.21 21:24

@Barunkaska ty brďo, tak to už je krásná váha tedy :D! No, tak já zkusím zobat ty tabletky a uvidíme. Snad tím člověk nic nezkazi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
19.1.21 22:36

@Drndadvě ahoj, s pupalkou nemám zkušenosti, ale odvar z maliniku jsem pila, i z lneneho semínka (to jsem zvikala i „syrové“), ale jestli to mělo nějaký vliv nebo ne, těžko říct :lol: u porodu mi to bylo úplně jedno :lol: :lol: každopádně proč to nezkusit! :oops: když to může jen pomoct :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
20.1.21 04:51

@Drndadvě no urcite tim nic nezkazis :-) a kdyz by jsi si vzpomnela dej sem info jestli to pomohlo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7646
20.1.21 05:01
@Drndadvě píše:
Ahoj holky, zatím jsem ve 36tt a říkala jsem si, že dám na babske rady a začnu pít malinik na uvolnění porodních cest. Dále jsem četla o lněném seminku, ještě jsem ho nevyzkoušela, ale někde jsem četla o pupalce dvouleté, máte s ní zkušenost? Nic moc se o ní nemohu dočíst, zda by bylo vhodné ji před porodem také užívat. Mám doma Pupalku dvouletou s vitamínem E od GS. :mavam:

Já jedu combo maliník + lněné semínko. O pupalce jsem neslyšela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
20.1.21 05:14

@Barunkaska určitě napíšu, tak uvidíme, co to bude za zázrak 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
20.1.21 05:16

@Veru21 Já vím, že to třeba ani nepomůže, ale člověk udělá vše, pro hladší průběh. 😁 Ale pak. Si aspoň nebudu říkat, že jsem mohla udělat něco víc. Mám respekt z toho semínka, ten sliz mě úplně odrazuje 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat