Může to být kontrakce?

Anonymní
19.1.21 15:25

Může to být kontrakce?

Ženy poraďte, i když nejste doktorky. Mám bolesti na levé straně, jakoby od ledviny, od zad já nevím, do levého podbřišku, přes stydkou kost do kyčle stehno snad i koleno až dolů k noze.. Na pravo prakticky nic, ani mi nijak zvlášť netvrdne, u prvního mi praskla voda a pak začaly kontrakce ale vypadaly jinak. Myslíte, že by to mohlo být ono, nebo spíš nějakej skriplej nerv, nastydla ledvina nebo nevím. Chápu, že nejste doktoři, ale zajímá mě, jestli to takhle vůbec může začínat nebo spíš ne.. Děkuji.. Jo a jsem 36+2, včera na kontrole, vše v pořádku říkal, nedávno jsem byla na udržování, bojím se o jizvu po cs, když to bolí takhle na jedné straně, ale vážně to vystřeluje jakoby z těch zad, boku.. Chjo, já musím mít pořád něco spesl

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1651
19.1.21 15:34

No ja si nemyslím, ze by to byla kontrakce, spis bych tipla, ze nějaký ten utlaceny nerv se uvolnil nebo něco podobného :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10589
19.1.21 15:54

Kontrakce to urcite neni :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62248
19.1.21 16:29

Kontrakce nee.. Ale na dr bych se možná obrátila, může být skriply nerv, ledvina atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 16:53

Tak nevím, dala jsem si teplou vanu, bolesti se mi prestehovaly do podbřišku na obě strany, jako jedna velká křeč, na levý je to horší, ale chodí častěji a opravdu bolí.. Když jsem se chtěla zvednout z postele rozbrečela jsem se bolestí, na míči je to trochu míň bolestivý.. Ještě chvíli počkám, pak asi pojedu pro jistotu..

• Citovat
  • Nahlásit
1944
19.1.21 16:56

Podle popisu c. 1 mě hned napadl skriply nerv… Ale pokud se vám to nezdá raději zajet… Co už…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat