Pupík novorozence

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
18.5.22 10:01

Pupík novorozence

Dobrý den,
mám miminko (4 týdny), asi před týdnem nám odpadl pupeční pahýl. Stále čistím lihem, ale pupík vypadá stále viz foto, je to normální? Doktorce budu volat, bohužel měla včera a dnes dovolenou, musela bych k zastupující.
Moc děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6
18.5.22 10:03

Zde foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
18.5.22 10:11

Mě připadá normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1635
18.5.22 10:15

Řekla bych normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
18.5.22 10:17

@JancaS84 moc děkuji, mě právě trochu děsí, že je uvnitř stále červený a musím stále čistit od toho hnisu či co to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
18.5.22 10:26
@Monikaa17 píše:
@JancaS84 moc děkuji, mě právě trochu děsí, že je uvnitř stále červený a musím stále čistit od toho hnisu či co to je.

Pokud z pupíku vytéká hnis, tak bych určitě konzultovala s doktorkou. Podle fotky mi to tak připadá….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1010
18.5.22 10:52

Ahoj je normální, pokud myslíš to uvnitř, tak to má i můj dvouleťák a vyčistit to už nejde. To už je pigment či něco takového co prostě už zůstane. Prostě normální pupík. Ale vypadá trochu červenej, takže bych zašla k doktorce, pokud hnisá, ale ne kvůli tomu černému, ale kvůli hojení.

Příspěvek upraven 18.05.22 v 10:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
18.5.22 10:54

K doktorce bych určitě šla, alespoň ať to zkoukne. Nechci strašit, ale my takhle skončili v 5 dnech věku syna na kapačkách :( - ale vypadalo to hůř.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
438
18.5.22 11:04

Doktorka mi říkala, že ten pupík nemám takhle roztahovat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
542
18.5.22 16:13

Ta fotka neni moc kvalitní. Pokud je to tam začervenalé, tak k doktorce
Já dokonce takhle jednou v noci fotila pupik a posílala na pohotovost foto na základě které nám bylo řečeno, at okamžitě přijdeme. Nakonec byl pupik zacervenaly proto, že se zapařil v plence. A měli jsme pozorovat a při vytékání čehokoliv či zápachu jsme měli hned jet opět na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
19.5.22 08:40

Moc všem děkuji. Dneska tedy raději zajedu k doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat