Pupínky na pytlíčku

45
6.5.05 18:55

Pupínky na pytlíčku

Ahoj všichni (spíš všechny),
moc prosím o radu. Našemu robátku se udělaly na pytlíčku a těsně nad ním na podbřišku takové červené pupínky. Na povrchu takové suché. Přemýšlela jsem nad alergií z jídla, ale většinou ještě kojím, přikrmujeme málo, tak tím to asi nebude.
Nemáte s tím někdo zkušenost?
Mydlinka a Péťa 7m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
6.5.05 19:13

A nemůže se jednat třeba o alergickou reakci na nové plínky. Náš malej se jednou strašně osypal, když jsme mu dali nové pleny (koupené myslím v Albertu), týden to měl úplně strašný, museli jsme mazat takovým fialovým fujtajblem, takže od té doby jsem mu tyhle plínky nedávala. A nebo jestli ty pupínky nemá ze zapaření - opruzeniny.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
2304
6.5.05 19:27

Typicky plínkový ekzém může být i z alergie. To mají a měly všechny moje děti. Už i neplínkové. Co mu dáváš na příkrmy? Jestli zeleninu tak jakou? Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.5.05 19:32

Nezdá se mi, že by to bylo z plínek. Jinde už to nemá. Co si pamatuju, tak jsme měli jen kuřecí vývar a ještě pak trochu přesnídávky (jablečná s banánem). Jinak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
6.5.05 19:37

Jo, plínky používáme taky stejné.

Nevím, proč jsem tam byla jako anonym.
Mydlinka.

• Nahlásit
  • Citovat
830
6.5.05 22:42

Ahoj Mydlinko,

nemůže to být jen opruzenina? Oba mí kluci to měli každý minimálně jednou, po pečlivém mazání rybilkou (nebo jinou mastičkou na opruzeniny) to zmizelo.

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
7.5.05 11:28

Ahoj,

ještě by to mohly být eventuelně potničky.V tom počasí co bylo minulý týden bych se ani nedivila-našemu prckovi se pár pupínků taky vyhodilo.Hodně ho nechávám po rozbalení navolno větrat a během jednoho dne to skoro zmizelo. :roll:

Gabka a Štěpánek 2,5 měsíce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
7.5.05 20:49

Taky si myslím, že to jsou potničky. Našemu drakovi se to vyhodilo nedávno, když byly ty vedra. Mažu to kalciovkou a je to během dne pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
11.5.05 16:21

Díky všem za odpovědi. Už to měl dlouho, i když jsem mu to pravidelně mazala, tak jsme šli do poradny. Dali nám mastičku a zase mažeme, ale moc lepší to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.5.05 18:38

No jestli to má dlouho a po různých mastičkách se to nelepší, možná to může být alergie nebo ekzém, možná by nebylo od věci kožní vyšetření.

Ať je to brzo pryč!

Ahoj Smokie

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama