Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@Markéta188
Booooze a já se bála, bůh ví, co to není… Čím to mazat, aby zmizeli?
@Anonymní píše:
@Markéta188
Booooze a já se bála, bůh ví, co to není… Čím to mazat, aby zmizeli?
Spíš při holení používat více gelu/pěny, děla se to, když se holí moc na sucho. Já je mám na stehnech. Hlavně je nerozdrbat, oni za 3 dny zase zmizí
@Anonymní píše:
@Markéta188
Já už to mám právě cca 2-3 měsíce
Tak pokud se holíš hodně často tak to nezmizí, pořad to budeš tou žiletkou rozdrbávat, nebo se ti dělají pořad nové. Já když si v létě holim nohy obden, tak jsem taky cely léto s pupinkama. V zimě stehna oholim jednou za týden, to mi prave naskáčou a když nechám týden tak zase zmizí a pak zase na novo. Ale třeba se pletu a mas něco jiného, ale vypadá to jak ty moje. Každopádně nebude to nic smrtelného a muzes mazat zinkovou masti, ta mi pomáhá v tříslech ![]()
Prosím, co to může být? Nesvědí, nebolí