Pupínky na zadku u dospělého

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
16.3.21 20:27

Prosím, co to může být? Nesvědí, nebolí

  • Citovat
  • Upravit
769
16.3.21 20:39

:D :) :lol: :lol: beďary 😂 😂 😂 😂 😂 😂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sierrablack
16.3.21 20:42

Nene :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
6126
16.3.21 21:30

Nooo beďárci, většinou se tihle tvoří po holení :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.21 21:33

@Markéta188
Booooze a já se bála, bůh ví, co to není… Čím to mazat, aby zmizeli?

  • Citovat
  • Upravit
6126
16.3.21 21:38
@Anonymní píše:
@Markéta188
Booooze a já se bála, bůh ví, co to není… Čím to mazat, aby zmizeli?

Spíš při holení používat více gelu/pěny, děla se to, když se holí moc na sucho. Já je mám na stehnech. Hlavně je nerozdrbat, oni za 3 dny zase zmizí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.3.21 21:39

@Markéta188
Já už to mám právě cca 2-3 měsíce

  • Citovat
  • Upravit
6126
16.3.21 21:44
@Anonymní píše:
@Markéta188
Já už to mám právě cca 2-3 měsíce

Tak pokud se holíš hodně často tak to nezmizí, pořad to budeš tou žiletkou rozdrbávat, nebo se ti dělají pořad nové. Já když si v létě holim nohy obden, tak jsem taky cely léto s pupinkama. V zimě stehna oholim jednou za týden, to mi prave naskáčou a když nechám týden tak zase zmizí a pak zase na novo. Ale třeba se pletu a mas něco jiného, ale vypadá to jak ty moje. Každopádně nebude to nic smrtelného a muzes mazat zinkovou masti, ta mi pomáhá v tříslech :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.