Puressential v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sisinka04
Ukecaná baba ;) 2184 příspěvků 12.01.19 08:49
Puressential v těhotenství

Ahoj Holky, dneska jsem to dama vystrikala sprejem Puressential čistící sprej, myslela jsem, že když je přírodní, tak to ničemu nevadí, ale po tom jak je aromatický jsem to začala hledat a našla, že vhodný fakt není.. Nádechla jsem se toho parkrat a pak šla do místnosti, kde jsem to nestrikala.. Jsem v 7tt. Je to hodně blbý? Obsahuje aroma oleje a tím je nevhodný..

Reakce:
Ou
Kelišová 5852 příspěvků 12.01.19 09:42

Ne - nic se ti nestane a dítěti taky ne.

Daleko problematičtějí je konstatní úzkost, která ti brání racionálnímu myšlení a vypsychuje tě takováhle maličkost.

Úzkosti je potřeba čelit, vědět kde se bere a zarazit ji hned v počátku, ne ji krmit tím, že o ní člověk pořád přemýšlí, že dělá to co po něm chce a tím jí předává víc a víc kontroly nad životem, až ho na případně zcela ovládne.

Těhotenství a kojení obecně zvyšují hladinu úzkosti v organismu - tím spíš je potřeba tomu jí čelit a naučit se do dřív, než budeš nevyspaná při kojení. To bývá spolehlivá cesta k psychiatrii, protože úzkost přeroste přes hlavu.

Tohle je dost užitečná kniha

https://www.kosmas.cz/…tehotenstvi/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >