Puressential v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sisinka04
Ukecaná baba ;) 2185 příspěvků 12.01.19 08:49
Puressential v těhotenství

Ahoj Holky, dneska jsem to dama vystrikala sprejem Puressential čistící sprej, myslela jsem, že když je přírodní, tak to ničemu nevadí, ale po tom jak je aromatický jsem to začala hledat a našla, že vhodný fakt není.. Nádechla jsem se toho parkrat a pak šla do místnosti, kde jsem to nestrikala.. Jsem v 7tt. Je to hodně blbý? Obsahuje aroma oleje a tím je nevhodný..

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8189 příspěvků 12.01.19 09:42

Ne - nic se ti nestane a dítěti taky ne.

Daleko problematičtějí je konstatní úzkost, která ti brání racionálnímu myšlení a vypsychuje tě takováhle maličkost.

Úzkosti je potřeba čelit, vědět kde se bere a zarazit ji hned v počátku, ne ji krmit tím, že o ní člověk pořád přemýšlí, že dělá to co po něm chce a tím jí předává víc a víc kontroly nad životem, až ho na případně zcela ovládne.

Těhotenství a kojení obecně zvyšují hladinu úzkosti v organismu - tím spíš je potřeba tomu jí čelit a naučit se do dřív, než budeš nevyspaná při kojení. To bývá spolehlivá cesta k psychiatrii, protože úzkost přeroste přes hlavu.

Tohle je dost užitečná kniha

https://www.kosmas.cz/…tehotenstvi/

Váš příspěvek
Reklama