QUICKFLIRT seznamka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 19:05
QUICKFLIRT seznamka

Krásný večer všem. Chtěla bych se zeptat jestli některá nebo některý z vás tady nezná tuto seznamku? Nemůžu nikde na internetu dohledat jestli se jedná o klasickou seznamku a nebo jde o spamy, které chodí na email automaticky. Našla jsem pár emailů z téhle stránky, ale nic moc jsem se z nich nedozvěděla. Pro upřesnění chlap chtěl abych poslala pár emailů za něj a já v jeho schránce tyto emaily našla. Otevřené. Děkuji za odpověď. Jeho se ptát nechci. Mám nějak strach…

Reakce:
mamina2017
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 07.12.18 20:23
@Anonymní píše:
Krásný večer všem. Chtěla bych se zeptat jestli některá nebo některý z vás tady nezná tuto seznamku? Nemůžu nikde na internetu dohledat jestli se jedná o klasickou seznamku a nebo jde o spamy, které chodí na email automaticky. Našla jsem pár emailů z téhle stránky, ale nic moc jsem se z nich nedozvěděla. Pro upřesnění chlap chtěl abych poslala pár emailů za něj a já v jeho schránce tyto emaily našla. Otevřené. Děkuji za odpověď. Jeho se ptát nechci. Mám nějak strach…

to jsem nějak nepochopila :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 20:42

Pro upřesnění… Chlap chtěl abych poslala pár emailů z jeho emailu. Když jsem otevřela jeho email, měl tam několik emailu prectenych z tyhle seznamky.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 07.12.18 20:50

tak když mu nevadí, že jsi na jeho mailu, tak se klidně můžeš zeptat, ne?

Váš příspěvek
Reklama