Reakce na nevěru partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ludánek02
Kecalka 106 příspěvků 07.12.18 13:17
Reakce na nevěru partnera

Zajímalo by mě, zda se tu najde někdo, kdo má zkušenost s nevěrou.

Příklad:Žena byla nevěrná muži. Skončilo to. Po 5 letech, kdy se nikdo nic nedozvěděl, se ale najednou žena dozvěděla o momentální nevěře svého muže. Karta se obrátila. Já s tím osobně zkušenost nemám, ale napadlo mě, jak se zachoval ten, komu se to stalo. Protože „co kdyby“ mě nezajímá.

1. Přiznali jste taky svoji nevěru?
  2. Prominuli jste to?
  3. Nechali jste v tom partnera vymáchat, aniž byste přiznali svoji nevěru?
  4. ………..?

Díky za sdílení Vašich zkušeností. :kytka:

Reakce:
Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 07.12.18 13:19

Ted tu o cervene Karkulce, uz vidim, jak nejaka zenska se prizna v takovem situaci ke sve nevere. :mrgreen: Ta se bude samozrejme citit strasne ublizene a bude chtit vytriskat z toho maximum. :nevim:

Ludánek02
Kecalka 106 příspěvků 07.12.18 13:24
@Sandokanos píše:
Ted tu o cervene Karkulce, uz vidim, jak nejaka zenska se prizna v takovem situaci ke sve nevere. :mrgreen: Ta se bude samozrejme citit strasne ublizene a bude chtit vytriskat z toho maximum. :nevim:

@Sandokanos : No… mohla by to brát jako „volnou cestu“ k tomu si ulevit od svědomí. :nevim: … s vizí, že ji vlastně taky nebude nic vyčítáno.

Waterfall
Kecalka 314 příspěvků 07.12.18 13:26

Pouze by to nahrávalo k ospravedlnění provinění toho druhého. Za mě nic nepřiznávat, ale nedělat z jeho nevěry vědu. Spíše si promluvit, co je sakra špatně, že oba tohle provádí a něco změnit.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 07.12.18 13:29

Pokud to tak někde opravdu je, že se podvádí oba - i když ne současně - měli by ten vztah ukončit, to asi nemá smysl. Očividně jsou oba nešťastný.

med99
Povídálka 37 příspěvků 07.12.18 13:33

No, to je jasný. Ženská byla v právu, má své potřeby… ale chlap? To snad ne. Ten se musí obětovat a zabezpečit rodinu. ;)

Ludánek02
Kecalka 106 příspěvků 07.12.18 13:36
botl
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 07.12.18 13:44
@Ludánek02 píše:
Zajímalo by mě, zda se tu najde někdo, kdo má zkušenost s nevěrou.

Příklad:Žena byla nevěrná muži. Skončilo to. Po 5 letech, kdy se nikdo nic nedozvěděl, se ale najednou žena dozvěděla o momentální nevěře svého muže. Karta se obrátila. Já s tím osobně zkušenost nemám, ale napadlo mě, jak se zachoval ten, komu se to stalo. Protože „co kdyby“ mě nezajímá.

1. Přiznali jste taky svoji nevěru?
  2. Prominuli jste to?
  3. Nechali jste v tom partnera vymáchat, aniž byste přiznali svoji nevěru?
  4. ………..?
Díky za sdílení Vašich zkušeností. :kytka:

Nejdřív si ale ta „žena“ musí uvědomit, co chce. Jestli chce končit vztah, tak ať do toho vrtá.

Ale nechápu, co by mu měla mít za zlé, když ona udělala to samé? V čem je problém?

Hroznej puberťák
Kelišová 5431 příspěvků 07.12.18 15:51

Tenhle nick si nějak mlhavě pamatuju. Minimálně rok zpátky, řešila jsi nějakou na ho… situaci, kde už tehdy bylo zřejmé, že nemá cenu s dotyčným pokračovat. Nepletu se?

majdalenka_r
Stálice 55 příspěvků 07.12.18 16:21

Nejdriv 3 a pak 2 :) Pokud bych teda chtela ve vztahu pokracovat, coz po oboustranne nevere nemusi byt ten pripad.

Uživatel je onlineGirlsNick
Kecalka 409 příspěvků 07.12.18 22:58

No ženská, která podvádí dýl se Ti jen tak nepřizná. Nepotřebuje si ulevit :-) jinak by to dávno řekla.
Asi prominula, ale neodpustila, pokud by to byl nějaky chvilkový jev, nikoliv však v čem by byl cit. Na druhou stranu už bych mu nevěřila, takže nevidím důvod dál pokračovat ve vztahu.
Nechala bych ho chvíli trápit. Musel by se hoch snažit ;)

Nic z toho co jsem napsala nedává smysl, krom té první věty. Ať žije dobré víno a spící dítě.. Haleeelůůja! :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 15:38

Pokud byc chtěla vztah udrzet,asi bych to brala jako fifty..fifty a vic se v tom nenimrala.Já sama osobně resim manzelovo nevěru…ta bolest zklamani je opravdu hrůza,přiznám se,že mě i napadlo mu to vrátit stejnou minci…ale uleví se mi,nebo vše zhorsim

teerax
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 08.12.18 15:46

Tak za A vztah, kde bychom měli tendence se podvádět bych ukončila, protože podle mě stojí za prd.
Ale jinak nemá důvod být žena naštvaná, prostě se jí to jen vrátilo. Nebo je to ok jen u ní a u partnera ne?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >