Jak poznám, že je zamilovaný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 17:47
Jak poznám že je zamilovaný

Ahoj měla bych 1 otázku…
Jak jste poznali že je do vás kluk (popř střelec) zamilovaný?
:think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2036 příspěvků 06.12.18 17:48

??? Bez ohledu na znamení jsem to vždy poznala. Pokud si nejsi jistá, pak zamilovaný není :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 18:00

@Kfětoslava no právě že si jistá nejsem… Kolikrát se chová tak že to vypadá že je zamilovaný. Pořád mi píše (vždycky píše první) říká mi hodně věcí každou přestávku trávíme spolu, ráno na mě čeká… Ale někdy…

arinecka
Kelišová 5176 příspěvků 06.12.18 18:05
@Anonymní píše:
Ahoj měla bych 1 otázku…
Jak jste poznali že je do vás kluk (popř střelec) zamilovaný? :think:

Střelec? To jako fakt? :mrgreen: Jak máme vědět jak se k tobě chová? To bys musela být malinko konkrétnější :nevim: Je s tebou rád? Vyhledává tvou společnost ale netahá tě jen do postele? Seznámil tě s přáteli? Rodinou atd? Jestli jo tak zamilovaný asi je, jestli tě tahá jen do postele tak mu jde jen o sex a je fuk jak je znamení, o lásku nejde :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3610 příspěvků 06.12.18 18:05

Píše ti, je pozorný, chce s tebou být každou volnou chvilku…

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2036 příspěvků 06.12.18 18:05
@Anonymní píše:
@Kfětoslava no právě že si jistá nejsem… Kolikrát se chová tak že to vypadá že je zamilovaný. Pořád mi píše (vždycky píše první) říká mi hodně věcí každou přestávku trávíme spolu, ráno na mě čeká… Ale někdy…

Vždy naslouchej své intuici, vyplatí si to. Je spousta mužů/kluků tzv. hráčů. Hrají si s city druhého a jen se ujišťují, že na to mají. Pokud získají pocit, že jim dotyčná uniká, přitvrdí v projevech lásky, když dotyčná je opětuje, tak se stáhnou a dělají se nedostupní, druhého přehlížejí. Měla jsem za svůj život s takovým hráčem jednou čest, takže mluvím z vlastní zkušenosti. Opravdovou lásku poznáš na 100%, o ni se nemusíš bát, bojovat, bere tě takovou, jaká jsi.

Příspěvek upraven 06.12.18 v 18:06

arinecka
Kelišová 5176 příspěvků 06.12.18 18:06
@Anonymní píše:
@Kfětoslava no právě že si jistá nejsem… Kolikrát se chová tak že to vypadá že je zamilovaný. Pořád mi píše (vždycky píše první) říká mi hodně věcí každou přestávku trávíme spolu, ráno na mě čeká… Ale někdy…

Aha, takže ti je náct? Co ale někdy?

Venetia
Hvězda diskuse 37480 příspěvků 06.12.18 18:08

Podle mne se to poznat nedá

KájaHvězdička
Nováček 10 příspěvků 06.12.18 18:11

Podle toho, že chce být pořád po mém boku, že mě objímá a hladí a pak takové ty drobnosti, že mě přikryje svojí peřinou, když jde do práce, koupí mi něco, co by se mi mohlo líbit, chodí mi naproti k vlaku, když je tma a podobně. :oops:

Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 06.12.18 18:22
@Anonymní píše:
Ahoj měla bych 1 otázku…
Jak jste poznali že je do vás kluk (popř střelec) zamilovaný? :think:

Za sebe můžu říct že je to střelec. Takzvaný váhavý střelec. Jestli se ti líbí, malinko ho postrč. Funguje to bezpečně.

Venetia
Hvězda diskuse 37480 příspěvků 06.12.18 18:25
@KájaHvězdička píše:
Podle toho, že chce být pořád po mém boku, že mě objímá a hladí a pak takové ty drobnosti, že mě přikryje svojí peřinou, když jde do práce, koupí mi něco, co by se mi mohlo líbit, chodí mi naproti k vlaku, když je tma a podobně. :oops:

No ty jo… To mne ten můj musí milovat :D :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 06.12.18 18:26

Pozná se to, že ti nosí tašku :mrgreen:

Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 06.12.18 18:33

@Venetia tak to nevím. až na ten doprovod v noci, může být za chvíli dost otravnej…

Rive
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 06.12.18 19:00
@pikola píše:
Pozná se to, že ti nosí tašku :mrgreen:
:lol: :potlesk: :palec:
Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 06.12.18 19:08

@Anonymní
nekouká po jinejch, a myslí si že nechodíš na záchod..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >