Nechce se napsat do rodného listu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 18:49
nechce se napsat do rodného listu

Ahojte holky, stalo se některé že se partner nechtěl napsat do rodného listu dítěte? Jsem v 6 měsíci těhotenství a nedávno jsem nahodila téma, že by jsme měly zajít na matriku aby se nechal napsat jako otec a on najednou nechce. Když se dozvěděl že čekáme miminko byl rád, ale teď mě celkem zarazilo, že nechce aby tam byl napsaný. Vůbec nechápu proč. Jsme spolu 3 roky, dítě je 100% jeho, jsem mu celou dobu věrná.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8416 příspěvků 07.12.18 18:51

Nestalo a asi se spíš budeš muset zeptat jeho… My ti tady sotva napíšeme, proč se tam nechce nechat zapsat.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10931 příspěvků 07.12.18 18:52

No a ptala ses jeho, proč nechce?

Svistice
Neúnavná pisatelka 17549 příspěvků 18 inzerátů 07.12.18 19:02

Nestalo, neb jsem si dite poridila planovite s manzelem.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2345 příspěvků 07.12.18 19:04

Nestalo, na matriku jsme vůbec nešli. Každopádně by ses ho měla zeptat přímo.

Uživatel je onlineElishka1
Závislačka 2784 příspěvků 07.12.18 19:05

:nevim: zeptej se ho

nemá finanční problémy, problemove deti z predchozich vztahu?

Baruš001
Nováček 8 příspěvků 07.12.18 19:08

@Tichošlápek ptala,ale nikdy neodpoví :nevim:

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 07.12.18 19:11
@Anonymní píše:
Ahojte holky, stalo se některé že se partner nechtěl napsat do rodného listu dítěte? Jsem v 6 měsíci těhotenství a nedávno jsem nahodila téma, že by jsme měly zajít na matriku aby se nechal napsat jako otec a on najednou nechce. Když se dozvěděl že čekáme miminko byl rád, ale teď mě celkem zarazilo, že nechce aby tam byl napsaný. Vůbec nechápu proč. Jsme spolu 3 roky, dítě je 100% jeho, jsem mu celou dobu věrná.

Jak nechce ? :roll: jednou si to upekl, tak teď se jen tak zodpovědnosti nezřekne.
To bych se změnila v pořádnou fůrii, kdyby mi toto chlap řekl :cert: :cert: :cert: :cert:

Kaileee
Kecalka 456 příspěvků 07.12.18 19:14

to zas je tatínek k pohledání, dobře jsi vybrala no…

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 07.12.18 19:14

@Baruš001 po porodu muzes pozadat soudne o urceni otcovstvi. ale u partnera by me tento obrat velmi zklamal.
jinak toto se mi nestalo, deti prisly az po svatbe. on ten papir obcas smysl ma.

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 07.12.18 19:14
@Kaileee píše:
to zas je tatínek k pohledání, dobře jsi vybrala no…

Před miminkem byl úplně v pohodě přece ;) Jako vždycky každej :roll:

karkarka
Závislačka 2869 příspěvků 07.12.18 19:15

Ma dve deti z predchoziho vztahu,o dite s tebou asi moc nestal.melo te varovat i to,ze si te nechce nikdy vzít.

truelly
Závislačka 2839 příspěvků 07.12.18 19:16

To je riziko podnikání- počít dítě před svatbou…taky jsrm to neriskovala 8)

Šmoulice
Kelišová 6817 příspěvků 07.12.18 19:18

@Baruš001 Ty nejsi normální :roll: Vlítnout do toho s chlapem, kterej třetí dítě vůbec nechce.
Doufám, že máš své bydlení a dost našetřeno. Tenhle super tatínek brzy zdrhne a ty zůstaneš na diltě sama :roll:
Do RL ho rozhodně nechej napsat, i kdyby mělo dojít na soud.

Akinee
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 07.12.18 19:29
@Šmoulice píše:
@Baruš001 Ty nejsi normální :roll: Vlítnout do toho s chlapem, kterej třetí dítě vůbec nechce.
Doufám, že máš své bydlení a dost našetřeno. Tenhle super tatínek brzy zdrhne a ty zůstaneš na diltě sama :roll:
Do RL ho rozhodně nechej napsat, i kdyby mělo dojít na soud.

Dítě nechce a nechrání se? Že by vynechal přírodopis v sedmé třídě?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >