"Avenťačky" poraďte

Radina
4.8.05 13:47

"Avenťačky" poraďte

Mám doma kouzelný hrníček od aventu,ale malá pořád neumí používat pítko. Včera jsem se ptala v obchodě, jestli místo pítka těchto hrníčků jdou na:,–(it také dudlíky od aventu? Prodavačky neví a mně se nechce utrácet tolik peněz za dudlíky jenom proto, abych to vyzkoušela. Víte to někdo?
Předem díky za radu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

614
4.8.05 13:55

Ahoj Radino,
všechny lahve, kouzelné hrnečky, dudlíky a pítka od Aventu jsou naprosto kompatibilní, takže se neboj a dudlíky klidně kup! :wink:
Ale záleží jak velký dudlík koupíš! Kuba až do 9m pil z dudlíku č. 2 (při víc dírkách se kuckal) a pak přešel rovnou na zelené pítko :)
Hezký den!
Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.8.05 13:56

Ja bych prvni vyzkousela vytahnout tu membranu, ktera slouzi jako pojistka proti vylivani. Potom to tece samo. Moje dcera je dosti leniva, takze ji ani nahodou nenapadlo, ze kdyz bude sat, tak to potece. Proto to resime takhle.
Tak jsem to prave zkousela a ty dudliky tam pasuji. Nevim, jak to ve finale bude tesnit, ale vypada to, ze ano. Terik

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
4.8.05 13:56

ahoj radino, celý avent se dá kombinovat (takže i dudlíky). dcera má rok a hrneček zkoušíme od 6m. nejdříve jako hračku a pak se z toho najednou naučila pít sama. ještě jenom mimo : můžu doporučit thermabag. vejde se tam celý hrneček i s ušima, což do thermoobalu nejde.
alice

• Nahlásit
  • Citovat
3743
4.8.05 14:24

Avent se dá perfektně kombinovat, my to řešili naopak. Malý miloval lahvičku s pítkem, ale z barveného hrníčku nechtěl pít ani z dudlíku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
4.8.05 14:34

Ahojky,
i my jsme Aventaci - starsi dcera z niceho jineho nepije :) Ale ze zacatku to byl boj, jako plne kojena neumela pit z niceho jineho a tak jsme od pul roku zhruba do roku bojovali s ucenim - nakonec se nam osvedcil postup:
kapajici hrnek
ucici lahev (z dudle na hrnek, ale my sli opacne)
lahev s dudlem - to aby se piti nevylivalo jako z hrnku
a pak jsme koupili avent

S mladsi dcerou cekam podobne boje, jen budeme ucit uz na aventu s vyndanou membranou.
A dudliky a pijitka jdou u aventu plne kombinovat.

Pitnym bojum zdar!
Lesina s Dracaty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
4.8.05 14:38

Hubičky jsou měnit za všechny dudlíky a naopak. A opravdu je dobré zkusit vyndat tu membránu. Bez ní mi malá vypila přes 250ml a s ní sotva 100ml. Pozor, ať se neutopí;) ale bez té membrány to fakt jde líp…savičku u nás mam jen na kaši a možná i na UM, než se naučí…
GaB, 10měs

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
4.8.05 14:40

Ahoj holky, taky se pokoušim našeho malého naučit pít z kouzelného hrnečku, ale zatim ho používáme jen s dudlíkem… zkoušela jsem vyndat, tu memránu, ale efekt toho byl, že malý se celý polil, ta membrána slouží k tomu, aby hrneček nevytékal a když jí vyndám tak je po kouzelnosti tak zkoušim pítko jednou za čas a čekám, jednou se to snad naučí.
Aventu zdar…
Beruna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
4.8.05 16:05

Beruno, je pravda, i na to pítko s membránou se nějaký čas učila, než na to přišla (a než přišla na to, že to není dobré jen na okusování:)) Vlastně jsem jí to začala s pítkem nabízet někdy před 6měsícem, a to pro zvyk a ozkoušení.
GaB

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
4.8.05 21:59

Ahojky,
tak my se taky ucily bez membrany, pravda je, ze jsem Saru dost casto prevlikala, protoze to teklo moc rychle, i kdyz nesosala :D Asi po mesici zacala sosat, tak jsme na:,–(ily membranu a ted v pohode pije :P Sara se zase nikdy nenaucila pit ze savicky :? Ze zkusenosti vim, ze se Avent kombinovat da. Ale to uz tady vsechny prede vlastne napsaly :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
4.8.05 23:36

Holky od kolkych mesiacov moze pit miminko z tej hudicky. Nasa dcerka ma 2 mesiace a z dudlika pit nevie (alebo nechce :wink: :?: )
Ked jej chcem dat nieco ine ako MM, tak davam zo striekacky, no a to je celkom piplacka :?
Dik za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
5.8.05 08:05

Ahoj Ayrinko,
bile pitko je od 3 mesicu a zelene od 6 (pokud se nepletu) :? On je mozna vic problem v tom, ze s tou membranou by to 2-mesicni dite neutahlo a bez membrany to zase tece hodne rychle :) Ale urcite zalezi na diteti :lol: Myslim, ze to bile je od 3 mesicu jen proto, ze je mekkci, jinak to podle me tece stejne rychle. U obou jsou 3 dirky :D Mozna me nekdo opravi nebo upresni :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.8.05 22:42

kouzelný hrneček

Malý se naučil s avenťáckého hrnečku pít celkem bez problému, ale hubičku taky kouše. Když vyndám me¨mbránu, tak je schopný se v tom pití utopit!

Mám ještě dotaz: Když hrneček nestojí rovn ( např. v batohu), tak mi teče kolem závitu, a to docela dost. Pak je mi ta kouzelnost houby platná, stejně ho nosím v igeliťáku. Máte někdo taky takovou zkušenost, a jak jste si ev. pomohly?

Díky za tip.

Petit + Daneček (1 rok)

• Nahlásit
  • Citovat
9868
6.8.05 22:30

Petit,
mas hrnecek na 100% spatne nasroubovany - nam hrnecky netecou - jen kdyz je spatne zasroubuju - takze vetsinou staci rozlozit, a zase zasroubovat - ale stalo se nam to jen parkrat…
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
20.10.05 14:27

Hrneček

Ahojky,
já mám s Aventem skvělé zkušenosti, ale jen do té doby než dáš blánu umít několikrát do myčky, potom přestane těsnit, ale to jsem zjistila pozdě. Takže pak jsem koupila novou savičku s blánou a od té doby co je nedávám do myčky, těsní perfektně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama