Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Tak bud to zaplatis u profi firmy ( coz chapu palku za tak maly uklid ) nebo najdes na netu nejakou,,pani na uklid,,, ktere bude jedno holubi trus a ktera bude urcite levnejsi, kdyz bude placena na ruku… prip. si porid jednorazovy overal ( ma i kapuci) a s respiratorem a rukavicemi to udelej sama s pocitem, ze uz je to naposledy ![]()
Resili jsme klasicky v cinzaku baraku v Pze na pude, ty mrchy holubi se dostavali i do svetliku a vrkali i tam, takze krom zasrate pudy i svetlik, kde zas dole byli potkani (zlate pate posledni patro a jen ptaci). Jednou rocne se volala specialni firma na uklid a deratizace, ktera resila jen uklid ne samotne ptaky, tak se vzdy chlap s brachou nebo sousedem den pred dojezdem firmy sebrali, vzali vzduchovky a sli ty hajzly zlikvidovat.
V jinem baraku ty potvory na pude vyresila az vestavba bytu, jinak jich taky byla plna puda, ale tam jsme bydleli ve tretim patre a do svetliku nebyly zadne okna, takze nic nebylo slyset.
U tety v panelaku nepomohlo nic na balkon az zaskleni - nad nima bydlela duchodkyne, ktera si libovala v hromadeni bordelu na lodzii a trus padal i k tete, ktera na lodzii mela relax koutek i s kobercem a kytkama. Ta z nich byla uplne besna, pac naletama se ptaci pletli a samo litali k nim…
Zdravím, nemáte někdo doporučení na levný úklid holubího trusu? Jde o klasickou lodžii v paneláku. Já to už prostě nehodlám dál uklízet, už mě to ptactvo naprosto vys. rá
. Zjišťovala jsem si u různých firem, ale byly to šílené pálky, neuhlídáme to hlavně, když jsme déle pryč…
Máme v plánu už ochranu proti holubům, takže zbývá asi poslední úklid ještě na nás, nemáte tip, co s tím udělat, ať eliminujeme jakoukoli nákazu čímkoli? Máme malé dítě a vyloženě se toho trusu bojím, uklízím ho v rukavicích a respirátoru, starém oblečení a vše pak vyhazuji a sebe sprchuji asi půl hodiny
.
Za každý tip budu vděčná!