Chtěla bych vědět, kdo je můj táta

1
12.2.21 21:18

Ráda ohledně Táty

Ahoj Holky, celý život jsem neřešila kdo je můj otec a věděla jsem že jeden s dvou to určitě bude, ano máma bez komentáře, ikdyz tak špatná není :) před rokem umřel očividně ten co byl opravdu můj otec, já bych chtěla radu na pohřeb jsem nešla ale zvali mne ne jeho rodina nevím ani jestli o mně ví ale jeden hodně blízkej člověk já asi bych chtěla vědět zda to byl můj táta myslíte jsi že mám počkat na toho blízkého a jít teprve sním na ten hřbitov a tam to s ním probrat on je takový nedosažitelný pořád něco někde,, takže bůh ví kdy se sejdeme a půjdeme na hřbitov a mohla bych to probrat už poslední měsíce na to myslím dost často, že bych aspoň chtěla znát tu pravdu, když ne dětství s tátou měla bych v plánu napsat asi jakože „babičce“ jeho mamince ale bojím se byla bych i ochotná zaplatit test když by to šlo udělat přes maminku jeho nechci peníze nic jen pravdu ale znáte to lidi jsi hnedka myslí že jde o prachy já chci jen srovnat další věc v sobě co mi nedá spát. Děkuji holky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58
12.2.21 21:22

Kdo je tvůj otec máš v rodném listu. V případě že tam nikdo není tak opravdu nejde zapsat mrtvého člověka a ještě dědit ;) Tvoje matka zcela určitě ví s kým tě počala, tak se jí zeptej a neobtěžuj rodinu která možná ani není tvoje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15821
12.2.21 21:23

Nejdelší věta, co jsem tu četla.

Nebylo by jednodušší udělat test tomu druhému, než řešit matku zemřelého, zda by byla ochotná podstoupit test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3238
12.2.21 22:07
@EvaEpic píše:
Kdo je tvůj otec máš v rodném listu. V případě že tam nikdo není tak opravdu nejde zapsat mrtvého člověka a ještě dědit ;) Tvoje matka zcela určitě ví s kým tě počala, tak se jí zeptej a neobtěžuj rodinu která možná ani není tvoje :nevim:

Třeba byla rajda a neví…

Jinak taky souhlasím s testem otcovství u potencionalniho otce cislo 2, navíc nemyslim, že po roce by ještě něco dedila… Dědické řízení bude s největší pravděpodobností již ukončené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
12.2.21 23:00

Opravdu by neslo rict mamce, at uz kapne bozskou? ze mas v plánu to a to…a dost by ti to ulehcilo? jinak te chapu, taky bych to chtela vedet…:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat