Maminky a práce z domova - jak to zvládáte?

12.2.21 13:12

Maminky a prace z domova????

Ahoj :) Chtela bych se zeptat jsou tady maminky co pracuji z domova? A jak to zvladaji? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15463
12.2.21 13:19
@Maminka Mili píše:
Ahoj :) Chtela bych se zeptat jsou tady maminky co pracuji z domova? A jak to zvladaji? :)

Moc nerozumím dotazu. Myslíš na MD/RD? Nebo prostě jen maminky? :P Já pracuju z domova a nemám s tím problém, děti jsou normálně v institucích, teď tedy jedno na domovýuce, ale stejně je půl dne zalezlé u online výuky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 13:29

Omlouvam se :) myslela jsem na MD/RD😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
12.2.21 13:33
@Maminka Mili píše:
Omlouvam se :) myslela jsem na MR/RD😊

Tak tenhle vlak odjel už dávno :mrgreen: :mavam: Pracovala jsem při RD až když dítě bylo víc hlídatelné, po roce a půl. Ale stylem dej ho babče a jeď si do práce odpočinout :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
12.2.21 13:35

Podnikám, provozuji pension + manžel tam má restauraci + v létě máme na přilehlých pozemcích vlastní dětské tábory. A pracuji z domova protože mám děti 5 a 3 roky a jsem těhotná. Už takhle funguji sedmý rok. Když mám práce víc tak někdy i padám na hubu, ale jiný život (buď být zaměstnaná nebo být jen na RD a kopat se při rodičovské do zádele) si už nedovedu představit. Na starosti mám vyřizování emailů a vše týkající se práce na PC, vše co se dá dělat případně v noci. Nebo k nám chodím uklízet. O provoz fyzicky se pak stará manžel :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 13:36

Chapu😊no ptam se proto, ze jsem ted zacala pracovat na jednom supr ekoprojektu a jsem z nej uplnr nadsena, nejradsi bych to rikala vsem😊ale jeste to nemam uplne vychytany s domacnosti, ale to se asi spravi samo a zvyknu si :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 13:38

@krukynka obdivuji,klobouk dolu😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 13:48

A pak me jeste zajima jestli jste uz slysely nekde GREENWAY hadriky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62166
12.2.21 13:51

@Maminka Mili v poklusu. 4 děti, nejmladsimu táhne na 4 měsíce, do toho online výuka, dům, zahrada, rekonstrukce domu, práce při Md pro zaměstnavatele a přivýdělek tím, co mě baví.. Některé dny jsou šmouhy, ale já asi jinak žít neumím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
12.2.21 13:53

Ja jsem chvíli při RD pracovala, pak to skončilo a já jsem nevěděla, jestli se radovat, že budu mít víc volného času, nebo se desit, že nebudu mít co dělat. Nakonec jsem byla ráda za volno, ale teď po delší době zase začínám pomalu něco dělat. Ja prostě neumím jen tak být na RD a „nic“ nedělat. I tak toho samozřejmě mám až nad hlavu, ale tím, že dělám na IČO, tak si můžu práci davkovat přesně tak, jak potřebuju. Do zaměstnání bych při RD nešla, mám ráda svojí volnost a možnost klidně měsíc pracovat do roztrhání těla nebo naopak nedělat vůbec nic, prostě jak chci, kdy chci, co chci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8306
12.2.21 13:53

@Maminka Mili ano, já pracuju pri MD/RD. Poprvé jsem začala, když bylo druhé dítě batole. Chodila jsem do kanceláře brzo ráno, pracovala jsem 4h denně. Muž byl s dětmi ráno doma, na 9h je dovedl na hlídání a já je po 11h vyzvedávala. Když se mi narodilo 3.dítě, dostala jsem od zaměstnavatele DPP. Dvě starší děti už chodily do školky a já jsem pracovala, když miminko spalo nebo večer, zase když už všichni spali. 2-3h denně. Teď je nejmladšímu dítěti 2,5 roku, začalo chodit do školky a já se od příštího měsíce vracím na HPP na poloviční úvazek. V podstatě se pro mě nic nezmění, celá firma je stejně na HO, jen mi přibude hodina práce, ale taky placená dovolená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
919
12.2.21 13:56

Nejaky podeziravejsi typ by tento dotaz skoro povazoval za radobymarketing :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3772
12.2.21 13:58
@Capretta píše:
Nejaky podeziravejsi typ by tento dotaz skoro povazoval za radobymarketing :mrgreen:

Neasi, hlavně nenápadně :mrgreen: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 16:39

@Lainaire8 vubec ne…ja tady nikomu nenabizim praci…jenom jsem se chtela podelit o zkusenost, ze jsou ty hadriky vynikajici a ze k tomu pouzivam jenom vodu, ze se da usetrit, kdyz ta nase materska je tak bidna…maminky si maji pomahat…to je vsechno, takze nechapu ten koment :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
12.2.21 18:30

@Maminka Mili A co přesně pro ty eko hadříkáče děláš? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu