Radary - spolehlivá aplikace?

689
19.4.21 12:12

Radary - spolehlivá aplikace?

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s nějakou aplikací, která spolehlivě upozorní na radary, kde rejžují na pokutach? Cestuju kvůli práci dost po republice a většinou jedu s mapy.cz, ale tuhle mi to vůbec neukázalo, že v jedné vesnici měří a platila jsem jak mourovata :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4012
19.4.21 12:18

Tak jezdi podle předpisů pak nebudes platit. Dobre ti tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10770
19.4.21 12:20
@Mialina píše:
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s nějakou aplikací, která spolehlivě upozorní na radary, kde rejžují na pokutach? Cestuju kvůli práci dost po republice a většinou jedu s mapy.cz, ale tuhle mi to vůbec neukázalo, že v jedné vesnici měří a platila jsem jak mourovata :roll:

Co zkusit alespoň přibližně dodržovat povolenou rychlost? Zejména v obci by to bylo fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2998
19.4.21 12:28

A nepřipadá ti ani trochu blbý, jezdit jak prase? Jezdi jako člověk a podle pravidel a nemusíš řešit aplikaci.
Dceru takhle srazil taky jeden spěchající de.bil (v obci jel osmdesát). Kdyby se mi dostal do ruky, tak už nepotrebuje žádnou aplikaci :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4145
19.4.21 12:29

Aplikace waze, upozorňuje i na policejní hlídky, když je někdo nahlásí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16428
19.4.21 12:30

Spolehlivé je nejezdit jako kretén.

a teda neptat se na kvalitu aplikací na mama fóru.

Člověk s trošku vyšší inteligencí než je bublající bahno a čtenář „světa úspěšných“ si to normálně najde v běžných recenzích aplikací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3859
19.4.21 12:32

@Mialina Nejezdi jako prase a bude ti jedno, kde jsou radary.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14818
19.4.21 12:34

My doma používáme Waze. Spolehlivost radarů neposoudím, protože nejezdím jako prase a dodržuji předpisy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3859
19.4.21 12:47
@Murka píše:
A nepřipadá ti ani trochu blbý, jezdit jak prase? Jezdi jako člověk a podle pravidel a nemusíš řešit aplikaci.
Dceru takhle srazil taky jeden spěchající de.bil (v obci jel osmdesát). Kdyby se mi dostal do ruky, tak už nepotrebuje žádnou aplikaci :cert:
…krom té, která mu bude hlásit, kdy si má vylít pytlík :cert:. Hovado. Doufám, že je dcera v pořádku
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14935
19.4.21 12:49

Dodrzuj předpisy a nebudeš potřebovat žádnou aplikaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31264
19.4.21 13:12
@Mialina píše:
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s nějakou aplikací, která spolehlivě upozorní na radary, kde rejžují na pokutach? Cestuju kvůli práci dost po republice a většinou jedu s mapy.cz, ale tuhle mi to vůbec neukázalo, že v jedné vesnici měří a platila jsem jak mourovata :roll:

Nejezdi jako čuně a nic nepotřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
19.4.21 13:26
@Deninina píše:
Aplikace waze, upozorňuje i na policejní hlídky, když je někdo nahlásí ;)

Děkuji :palec: Občas používám, ale nevěděla jsem, jak moc spolehlivé to tam je s těmi radary. Pro ostatní jedovaté: pokutu dostanete, i když jedete třeba 60, což je na přehledných úsecích jako nic. Neznamená to, že se proháním vesnicí stovkou 8) Mám pud sebezáchovy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2998
19.4.21 13:29
@JOHNDENVER píše: …krom té, která mu bude hlásit, kdy si má vylít pytlík :cert:. Hovado. Doufám, že je dcera v pořádku

Děkuji, už je, auto ji „jen“ odhodilo do příkopu, zlomená ruka, odřeniny, šok. Je to už pět let, ale stále se mi otvírá kudla v kapse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31264
19.4.21 13:29
@Mialina píše:
Děkuji :palec: Občas používám, ale nevěděla jsem, jak moc spolehlivé to tam je s těmi radary. Pro ostatní jedovaté: pokutu dostanete, i když jedete třeba 60, což je na přehledných úsecích jako nic. Neznamená to, že se proháním vesnicí stovkou 8) Mám pud sebezáchovy :)

Zvláštní. Chlap jezdí skoro 30 let a neplatil jedinou pokutu za rychlost :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
19.4.21 13:33
@Russet píše:
Zvláštní. Chlap jezdí skoro 30 let a neplatil jedinou pokutu za rychlost :zed:

Tak asi drží padesátku v každé vesnici a nebo jezdí tam, kde zrovna nevybiraji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat