Rako - Vanity, nemá někdo?

2453
14.7.13 09:24

Rako - Vanity, nemá někdo?

Jdu pro radu, protože tady se najde odpověď na vše!

Nemáte někdo doma koupelnu v sérii od Raka - Vanity?
http://studiokoupelen.cz/…c82f4ad9.jpg

Obklady jsou strukturované, tak bych uvítala zkušenost, jak se to udržuje a jak jste spokojeni?

Předem děkuji, pokud se někdo ozve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50730
14.7.13 09:31

Máme to půl roku a ještě jsem to nemyla :mrgreen: Není na tom vůbec nic vidět, nic se tam neusazuje. Za mě spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.13 09:38

Ahoj, taky máme půl roku. Absolutně bezproblémová údržba, na kachličkách je taková jemná krupička, takže to působí moc pěkně. Jen bych se zamyslela nad podlahou, kterou k tomu obvykle nabízejí s tou spokojená moc nejsem je krásná ale jde na ní všechno vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
13802
14.7.13 09:40

Taky máme, v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
14.7.13 09:41

Jo a ta podlaha dost klouže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
14.7.13 09:41

Taky máme strukturované matné od raka, obklad 25×33 a super. Vůbec na tom není nic vidět takže nemusím leštit. Jo a spárovačku máme bílou kávu vypadá to dobře, čistě bílá časem zajde a zešedne. N podlaze máme tmavou spárovačku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
14.7.13 09:42

Přesně tuhle mám taky vybranou do nové koupelny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2453
14.7.13 09:50

Téda, ani jsem nečekala tolik reakcí a tak rychle! Moc děkuju!

A jak píšete o té dlažbě - jakou máte? Mně se líbí ta tmavě šedá, ne ta krémová, co je na vzorovém obrázku, který jsem vkládala. Máte některá tu tmavou podlahu? Je na ní vidět každý vlas?
Trošku jste mě vyděsily s tím, že je dost klouzavá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
14.7.13 09:50

Spárovačku máme jakousi odstín Manhattan, jestli to někomu něco řekne. Je trošku do šeda. A dlažbu máme jinou, než k tomu nabízejí, ale už si nevybavím název, musela bych to najít :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
14.7.13 09:52

@ana11 my máme dlažbu zelenou. Je to trochu jiný odstín, ale ladí. My jsme ji vybrali teda tak, že jsme za paní běhali (doslova :mrgreen: ) v koupelnovém studiu a ona přiměřovala ty obklady k různým dlažbám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
14.7.13 10:00

Tak jsem to našla, je to Via Veneto Olivo . Akorát teď zas nemůžu najít fotky hotové koupelny :mrgreen: Tak to bude kdyžta na víckrát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
14.7.13 10:05

Ta podlaha tomu by byla dobrá šedá, zelená bílá kvůli udržbě nee. A chce to vybrat tu podlahu aby v ní byl nějaký vzor, prostě aby nebyla uplně hladká. My máme tu podlahu takovou strukturovanou a neklouže je taky v matu. Akorát se to blbě umývá, ale já ráda vytírám tak mi to nevadí. Nejhorší bylo to první umytí po zedníkovi, na některá místa sem použila i ředidlo, abych to umyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
14.7.13 10:07

Máme podlahu tmavší ale ne uplně tmavou mám černé dlouhé vlasy a nejdou na té podlaze vidět takže když vytírám tak se nestačím divit kolik je tam vlasů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
14.7.13 10:14

Tak dám to s dovolením takto, protože to nemlůžu v PC najít, ale už jsem to dávala do jiné diskuze. S údržbou zelené podlahy žádný problém nemám a rozhodně nejsem typ, který by to šůroval 2× denně :mrgreen: Ale nemáme teda nikdo dlouhé černé vlasy.

EDIT: Omlouvám se za bordel na WC, ale v té době jsme ještě neměli skříňku pod umyvadlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2453
14.7.13 10:19

@Angua krásné! Děkuju za fotky i odkazy! A přesvědčuju se, že se mně to opravdu moc líbí. Původně jsem chtěla koupelnu jen šedou, ale s tou zelenou mě to pravdu nadchlo.

Moje představa je právě tmavá podlaha a líbil by se mně k tomu zelený nábytek - zelená skříňka pod dvojumyvadlo a pokud se vejde, tak i závěsná skříňka, ale to nevím, zda se nám podaří umístit. Takže aby to pak už nebylo moc zelené, tak jsem chtěla tu tmavou dlažbu přímo ze série Vanity. Snad napíše někdo, kdo má přesně tuhle. Jinak budu muset zvažovat jinou a ještě se na to zajet podívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama