Rande s kamarádem

288
1.11.19 13:32

Rande s kamarádem

Ahoj, asi se potřebuju trochu vypsat a kdybyste někdo měl rady, tak nepohrdnu. Je mi 22, za sebou mám pětiletý vztah. Předtím jsme měla dva kluky, vždy jen pár měsíců. Vztah už nefungoval. Jenže je teď pro mě těžké nastavit si v hlavě, že se mnou bude třeba někdo jiný. Byl to přece jen můj první dlouhý vztah a hodně jsme si na sebe s přítelem zvykli. Teď mě hodně přitahuje jeden můj kamarád a bývalý spolužák, já se mu taky líbím, známe se právě ze školy a ještě jsme nikde venku nebyli. Máme v plánu rande, večeři. Jsem neskutečně nervózní, hrozně mi na tom záleží a mám ho ráda, nechci to pokazit. Máte nějaký tip, jak se té nervozity zbavit a jak zapůsobit? S bývalým jsme vlastně přešli od několikaletého kamarádství rovnou do vztahu, takže vlastně rande jako takový jsem neměla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
122
1.11.19 14:38

Ahoj, každý je nervózní. A pokud on o tebe stojí tak bude také nervózní, takže to by tě mohlo uklidnit. Vždyť je to super, užívej si to až budeš mít 15 let manželství atp budeš ráda vzpomínat :)
Můj tip je hlavně se nevnucovat, taková holka mě vždy odpudila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
2.11.19 13:42

Že jsi nervózní, je naprosto v pořádku a normální. Jste kamarádi, protože si osobnostně vyhovujete a máte něco společného - snaž se být sama sebou a bude to fajn! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat