Bratranec nebo přítel

Anonymní
1.11.19 12:28

Bratranec nebo přítel

Připadám si jako nejhorší člověk na světě.
Kde začít..
S přítelem " jsme spolu" 2 a půl roku, s tím, že ten vztah už tak trictvrte roku je v prdeli
Nekonečné hádky, pořád si chodil chlastat za kamarádama a já trčela doma, uráčil se přijít třeba až za 3 dny a já trnula strachem kde je, sex už taky úplně skončil(on chtěl, já ne), přišli z jeho strany urážky a psychicky mě deptal, takže moje sebevědomí bylo někde na bodu mrazu
Snažila jsem se několikrát utéct od něj, jenže jsem se vždy vrátila a bylo to zase chvíli dobrý.
Jediné co mě tam tak drží je můj pes, kterého mi tedy koupil k narozeninám, ale v papírech je napsané jeho jméno jako majitel, a tudíž když jsem kolikrát chtěla odejít, řekl mi, že mi psa prostě nedá a papírově je jeho, takže mám smůlu. Tohle jediné mě tam tak drží.

V létě byla rodinná oslava, kdy můj bratranec slavil narozeniny, byla jsem pozvaná a tak jsem šla. Chtěla jsem si oddechnout od těch každodenních keců, hádek, nadávek a ponižování a zkrátka se odreagovat. Oslava probíhala fakt skvěle, bavila jsem se jak dlouho ne.
A s tím mým bratrancem jsem mluvila celou noc, rozuměli jsme si suprově až to skončilo v posteli.
A od té doby se pořád stýkáme, jsme spolu co to jen jde a já se doopravdy zamilovala.
Jen je to začarovaný kruh z kterého nejde ven. Přítel se začal snažit jako nikdy předtím, a mě to je najednou strašně líto, když přitom miluju někoho jiného a ten někdo jiný je navíc můj bratranec který je o 5 let mladší než já..
Bratrancova mama, tudíž moje teta, jakž takž ví o našem „poměru“ a říkala, že ji to nevadí, že lásce neporučíš.. Ale kdyby se o tom dozvěděl můj otec, byla by nejspíš třetí světová a nepochopil by to..
Nevím jak z toho ven..
Vykašlat se na bratranka a dát šanci příteli, který se snaží a změnil se dost, ale city k němu už tam dávno nejsou?
Nebo se vykašlat na přítele a dal pokračovat v tom co dělám.. Stýkat se s bratrankem když přítel je v práci a žít dvojí život?

Chápu, že mě většina z vás odsoudí..
Ale jsem z toho úplně vydeptana a nevím si rady..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22820
1.11.19 12:32

Co se nejlíp vykašlat na oba a najít si někoho normálního a nebo být sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
1.11.19 12:34

Představ si, že místo psa by bylo rukojmím dítě… „řekl mi, že mi dítě nedá, že je papírově i jeho…“ Další varování snad nepotřebuješ. Jakýkoliv další vztah, ať už s bratrancem nebo s kýmkoliv v tom nehraje roli a fakt to teď není důležitý. Měla by sis vyřešit toho původního partnera. Ona starost o psa taky není jednoduchá, možná Ti ho nakonec rád nechá, nebo si ho budete půjčovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
1.11.19 12:38

Taky jsem měla poměr s bratrancem…pro klid v rodině kdy by to naši babičku a mé rodiče položilo (jeho mamka kupodivu o nás věděla a v pohodě) jsme se rozhodli dál nepokračovat. Rodina pro nás znamená hodně a bylo to nejrozumnější řešení.
Pokud přítele nemiluješ a nechceš s ním být, tak nebuď…najdi si úplně někoho jiného. POkud se jen ale vytratila „zamilovanost“ ale jinak si ho vážíš jako člověka a chceš s ním zůstat…tak zabojuj!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 12:39

Nehledě na bratránka bych současného přítele poslala k šípku. Pak až bych začala řešit další vztahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19879
1.11.19 12:40
@Anonymní píše:
Připadám si jako nejhorší člověk na světě.
Kde začít..
S přítelem " jsme spolu" 2 a půl roku, s tím, že ten vztah už tak trictvrte roku je v prdeli
Nekonečné hádky, pořád si chodil chlastat za kamarádama a já trčela doma, uráčil se přijít třeba až za 3 dny a já trnula strachem kde je, sex už taky úplně skončil(on chtěl, já ne), přišli z jeho strany urážky a psychicky mě deptal, takže moje sebevědomí bylo někde na bodu mrazu
Snažila jsem se několikrát utéct od něj, jenže jsem se vždy vrátila a bylo to zase chvíli dobrý.
Jediné co mě tam tak drží je můj pes, kterého mi tedy koupil k narozeninám, ale v papírech je napsané jeho jméno jako majitel, a tudíž když jsem kolikrát chtěla odejít, řekl mi, že mi psa prostě nedá a papírově je jeho, takže mám smůlu. Tohle jediné mě tam tak drží.

V létě byla rodinná oslava, kdy můj bratranec slavil narozeniny, byla jsem pozvaná a tak jsem šla. Chtěla jsem si oddechnout od těch každodenních keců, hádek, nadávek a ponižování a zkrátka se odreagovat. Oslava probíhala fakt skvěle, bavila jsem se jak dlouho ne.
A s tím mým bratrancem jsem mluvila celou noc, rozuměli jsme si suprově až to skončilo v posteli.
A od té doby se pořád stýkáme, jsme spolu co to jen jde a já se doopravdy zamilovala.
Jen je to začarovaný kruh z kterého nejde ven. Přítel se začal snažit jako nikdy předtím, a mě to je najednou strašně líto, když přitom miluju někoho jiného a ten někdo jiný je navíc můj bratranec který je o 5 let mladší než já..
Bratrancova mama, tudíž moje teta, jakž takž ví o našem „poměru“ a říkala, že ji to nevadí, že lásce neporučíš.. Ale kdyby se o tom dozvěděl můj otec, byla by nejspíš třetí světová a nepochopil by to..
Nevím jak z toho ven..
Vykašlat se na bratranka a dát šanci příteli, který se snaží a změnil se dost, ale city k němu už tam dávno nejsou?
Nebo se vykašlat na přítele a dal pokračovat v tom co dělám.. Stýkat se s bratrankem když přítel je v práci a žít dvojí život?

Chápu, že mě většina z vás odsoudí..
Ale jsem z toho úplně vydeptana a nevím si rady..

Najit si někoho třetího. Bratranec je převozník a vzhledem k příbuznosti „nedotknutelný“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
1.11.19 12:42

Vyřeš v první řadě partnera. Chápu, že ti záleží na psovi, je to člen rodiny, ale ještě že tě nevydírá přes děti 8o :nevim:
No a bratranec, hmmmno, jako z pohledu zákona je třeba sňatek mezi bratrancem a sestřenicí tolerován, ale z hlediska genetiky…? Určitě bych hledala nepříbuzného partnera a do té doby se modlila, abych nepřišla s bratránkem do jinéh stavu. :zed: Neříkám, že hned by se narodil retard, ale všechny dědičné nemoci se tím násobí. Tvému tátovi se nedivím, nedovedu si představit, jak by mě „pochválili“ naši :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4613
1.11.19 12:44

Dolož, že se o psa staráš ty, že ti byl darován.
Rozchod a zůstaň sama a tedy ani zpět k rodičům, než budeš vědět kudy dál.
https://www.paper-dog.cz/…-po-rozchodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4043
1.11.19 12:46

Mam takovou spise edukativni hlavne k zakladatelce. To je na vesnicich bezne, ze tam lidi prcaji s bratranci a sestrenicema a maji pak deti? Ja jen, ze nepises, ze jsi byla nalita, kdyz k jebacce s bratrancem doslo a tvoje teta to navic schvaluje - vzala si taky bratrance? :think:

ps: ono pak by se nebylo cemu divit, ze venkov ma takovy elektorat jaky ma 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 12:52

@Chytrak :potlesk: to je tak jako od srdíčka napsaný :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 12:54
@Chytrak píše:
Mam takovou spise edukativni hlavne k zakladatelce. To je na vesnicich bezne, ze tam lidi prcaji s bratranci a sestrenicema a maji pak deti? Ja jen, ze nepises, ze jsi byla nalita, kdyz k jebacce s bratrancem doslo a tvoje teta to navic schvaluje - vzala si taky bratrance? :think:ps: ono pak by se nebylo cemu divit, ze venkov ma takovy elektorat jaky ma 8)

Tak pro začátek z vesnice nejsem :potlesk:
A upřímně na té oslavě jsem opilá byla(to je nespíš logický, když píšu, že jsem šla na oslavu a potřebovala jsem se odreagovat a vypnout), a to k tomu všemu určitě pomohlo taky dost.. a asi kdybych neměla popito, tak k ničemu nedojde.
Neřekla jsem že, moje teta to schvaluje 8o, zkrátka řekla, že ji to je jedno a nebude do toho mluvit, a že to je rozhodnutí čistě na nás.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1.11.19 12:55

Přítel se může snažit ale to že tě vydíral je jasná stopka tam už neuvažuj vůbec o ničem. Jeho snaha je jen přetvářka. Jakmile do vztahu vstoupí násilí a vydírání musí být konec jelikož to se bude vždy jen stupňovat.
Bratrance komentovat nebudu i tobě musí být jasné že to nemůže mít dlouhého trvání..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 12:57

Tvl, lásce (když svrbí) neporučíš, to bych dal jako hlavní motto emimča :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.11.19 13:00

Píšete tu hodně, že vztah a poměr s bratrancem není na dlouho, jen chvilková záležitost
Třeba máte pravdu
Ale v tuhle chvíli to cítím jinak, dostávám od něj to, co jsem si mohla u přítele nechat jen zdát.. Pozornost, porozumění, pochopení, důvěra a pro někoho se to bude zdát možná nechutné, ale i ten sex
Kdyby to nebyl příbuzný, tak tu neřeším absolutně nic, s přítelem to ukončím a jsem s ním.. Jenže je to bratranec a bojím se reakce moji rodiny, by mě nejspíš poslali bez váhání do pr..

• Nahlásit
  • Citovat
4043
1.11.19 13:01
@KatusinkaMala píše:
@Chytrak :potlesk: to je tak jako od srdíčka napsaný :palec: :lol:

Tak v me socialni bubline neni normalni navazovat sexualni a partnerske vztahy mezi pribuznyma ani ze zoufalstvi a ani pod vlivem, proto se zakladatelky ptam jak je to u ni. Prijde mi jen divne, ze se nikdo v diskuzi nad tim nepozastavil… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama