Rozejít se nebo dát si pauzu?

1.11.19 02:21

Rozejit se neho dat si pauzu?

Ahoj holky potrebuju poradit zijeme s partnerem 18 let mame 3 deti jemu je 62 let a mne 48 ma s ex 5 deti ze zacatku stake navstevolal deti I byvalou a mne to moc bolelo moc sem ho milovala tak sem to prehlizela ze se mne a nasim detem moc nevenoval kvuly nim. potom onemocnel a ja sem se mu vic venovala delala sem vsechno aby se uzdravil. cetla sem na internetu jak mu mam pomoc mnel rakovinu byl na operaci a ja sem mu kupovala drahy vitaminy vylecil se potom z niceho nic zacal bezduvodne zarlit. chtel byt porad jenom semnou nemohla sem sama treba nakoupit vsude chodil semnou a mne to zacalo vadit nemnela sem prostor sama pro sebe.pak zacaly denodenni hadky psychicky mne nicil a I fyzicky 3 × potom sme se dohodly na pauze ale on uz za mesic prijel zpet je tu uz 2 mnesice on byl I hodne agresivni.ted mi rika ze si uvedomil sve chyby a chce vse napravit ale ja uz mu neverim jen mi je ho lito I kdyz se snazim a bych zase sem knemu neco citila.on se Snazi ukazuje mi lasku ale mne nejvic vadi ze to Nadelal pred Tim ale az ted myslite si ze se zmneni ted mi moc vadi ze chce byt semnou 24 holdin dene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.11.19 02:39
@Darina nick píše:
Ahoj holky potrebuju poradit zijeme s partnerem 18 let mame 3 deti jemu je 62 let a mne 48 ma s ex 5 deti ze zacatku stake navstevolal deti I byvalou a mne to moc bolelo moc sem ho milovala tak sem to prehlizela ze se mne a nasim detem moc nevenoval kvuly nim. potom onemocnel a ja sem se mu vic venovala delala sem vsechno aby se uzdravil. cetla sem na internetu jak mu mam pomoc mnel rakovinu byl na operaci a ja sem mu kupovala drahy vitaminy vylecil se potom z niceho nic zacal bezduvodne zarlit. chtel byt porad jenom semnou nemohla sem sama treba nakoupit vsude chodil semnou a mne to zacalo vadit nemnela sem prostor sama pro sebe.pak zacaly denodenni hadky psychicky mne nicil a I fyzicky 3 × potom sme se dohodly na pauze ale on uz za mesic prijel zpet je tu uz 2 mnesice on byl I hodne agresivni.ted mi rika ze si uvedomil sve chyby a chce vse napravit ale ja uz mu neverim jen mi je ho lito I kdyz se snazim a bych zase sem knemu neco citila.on se Snazi ukazuje mi lasku ale mne nejvic vadi ze to Nadelal pred Tim ale az ted myslite si ze se zmneni ted mi moc vadi ze chce byt semnou 24 holdin dene.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 06:30

Takový chlap se nezmění nikdy. Žarlí na tebe, protože má strach že zůstane sám v takovém věku. Mám zkušenost s alkoholikem, gamblerem a i bohužel feťákem. Kombinace v jedné osobě. Je to sice něco jiného, ale když něco udělal tak se pak omlouval a pořád dokola. Já byla blbá a omlouvala ho, snažila jsem se mu pomoct. Ten vztah mě psychicky i fyzicky ničil. Nastesti jsem s nim neměla děti. Ukončila jsem to až po 5 letech. Z toho 3 byli dobré to byl „normální“ Uteč pokud můžeš. Mysli hlavně na své zdraví. Já pak skončila s úzkostmi a panickymi ataky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
712
1.11.19 07:25

Je mu 62, po rakovine. Boji se byt sam, ale zaroven se mu budou zhorsovat negativni vlastnosti…to je dan za velky vekovy rozdil. Bohuzel radu nedam… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.19 08:46

@Darina nick Ten uz se nezmeni..Chvili treba bude delat dobrotu..bez lasky neni vztah ale spise trapeni takze ja bych to ukoncila nez byt snim spise z litosti a trapila se :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.19 19:56

Ukončit to. Hned v novém roce.
Musíš být silná a v pohodě pro svoje děti. Budou tě celý život potřebovat ony. Nemůžeš se nechat vyždímat jedním chlapem. Chlap tě má dobíjet.
Takhle si to řekni a klidně i ostatním co budou něco namítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama