Rande s oteklým okem?

14.2.21 08:50

Rande s oteklým okem?

Ahoj holky,

mám takový problém. Dneska odpoledne mám jít na první rande se super klukem, kterého jsem poznala na Tinderu a už nějakou dobu si píšeme. Vypadá fakt skvěle a jako přesně můj typ (nejen vzhledově, ale i povahou).

No jo, jenže já se předevčírem natáhla na schodech a mám teď oteklé oko :zed: Není to nějak extra vidět, ale vidět to je. Napadlo mě, že bych stejně šla a prostě mu řekla, co se stalo, že to nakonec bude i vtipná příhoda na začátek, ale nevím. Vím, že na vzhledu a prvním dojmu dost záleží, plánovala jsem se taky pěkně načančat, ale teď si vážně nejsem jistá, jestli bych spíš první dojem nepokazila.

Ale zase se na to rande děsně těším a mám trochu strach, že když to teď přesunu, už se nedomluvíme nebo až za dlouho (jsme oba přes týden dost vytížení), takže si zas budeme jen psát a to není ono :nevim:

Díky moc za rady a mějte se fajn!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53791
14.2.21 08:57

Mas cerny pigi caj? Tak ho uvar, namoc v nem vatove tampony a dej je do mrazaku. To mi poradila moje kosmeticka, abych se vyhnula otoku, kdyz mi tetovala ocni linky. Ze si mam davat tyhle obklady na oci.
Jinak omluvila bych se, vysvetlila situaci, jaky problem nastal. Pravdu. A rande bych prelozila.
Jestli je to slusny sohaj a stoji za to, tak pochopi a par dni pocka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14049
14.2.21 08:59

Já bych šla.. Nebo to nechala na něm - aby to nebral jako výmluvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9027
14.2.21 09:00

Klidně bych šla. Mě na prvním rande vyvalel pes v blátě a stejně si mě vzal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1138
14.2.21 09:04

Když bych věděla, že se kvůli tomu oku budu cítit blbě tak bych nešla a domluvila se na jindy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18810
14.2.21 09:11

Šla bych…řekni mu po pravdě, co se ti stalo…určitě se tomu spolu zasmějete :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
14.2.21 09:30

Šla bych, určitě jsi pěkná holka i s oteklým okem :) Kdybys to zrušila, mohl by si myslet, že se vymlouváš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
14.2.21 09:57

Nejít jen kvůli tomu, že máš nateklé oko by ve mně vzbuzovalo pocit, že si vymýšlíš. Na odsunuté rande bych šel s pocitem, že asi tak moc zájem nemáš. Život není jen o tom krásném. Mi by to jako chlapovi vůbec nevadilo. Ale jsou tací, co jim to může vadit. Ale na druhou stranu, stojí to s takovými za to? Prostě tam běž a užijte si to spolu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
15.2.21 08:03

Asi bych šla, jak píšeš, mohla bys takhle vtipně začít hovor. Ale předem bych mu asi napsala, že mám oteklé oko, aby se nezlekl a neutekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
15.2.21 08:04

Asi jsem už napsala pozdě. A jak to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 11:25

Určitě neodkládat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie