Žárlím a mám strach, že přijdu o partnera

Anonymní
13.2.21 22:09

Žárlivost, paranoia,

Dobrý den, chci se podělit o svůj problém. Strašně se bojím, že bych mohla svého partnera ztratit. Když jde někam sám bojím se, že by si tam mohl najít někoho jiného a já zůstanu sama. Největší paradox je, že mě chce opravdu mnoho mužů ( ted to prosim neberte jako egoismus) a já se prostě stejně bojím, že kdybych ho ztratila tak bych nikdy lepšího nenašla. Znáte ten pocit? Jak s tim bojujete? Děkuji všem :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5209
13.2.21 22:12

Jdi něco dělat radši :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
13.2.21 22:15

A teď ten problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
13.2.21 22:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se podělit o svůj problém. Strašně se bojím, že bych mohla svého partnera ztratit. Když jde někam sám bojím se, že by si tam mohl najít někoho jiného a já zůstanu sama. Největší paradox je, že mě chce opravdu mnoho mužů ( ted to prosim neberte jako egoismus) a já se prostě stejně bojím, že kdybych ho ztratila tak bych nikdy lepšího nenašla. Znáte ten pocit? Jak s tim bojujete? Děkuji všem :kytka:

Myslím si, že to je paranoia.

Příspěvek upraven 13.02.21 v 22:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
13.2.21 22:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se podělit o svůj problém. Strašně se bojím, že bych mohla svého partnera ztratit. Když jde někam sám bojím se, že by si tam mohl najít někoho jiného a já zůstanu sama. Největší paradox je, že mě chce opravdu mnoho mužů ( ted to prosim neberte jako egoismus) a já se prostě stejně bojím, že kdybych ho ztratila tak bych nikdy lepšího nenašla. Znáte ten pocit? Jak s tim bojujete? Děkuji všem :kytka:

Kolik je ti?? Tak může přemýšlet jen mladá holka, která je až po uši zamilovaná a obětovala by se pro chlapa. Pozor na to abys nenarazila. Nemůžeš se upnout na nějakého člověka a přivlastňovat si ho. On musí dýchat a má právo jít kam chce a dělat si co chce. Neboj kdyby tě chtěl podvést tak nemusí jít ani na diskotéku, ale může to udělat i ve dne za světla :mrgreen:
Měj se víc ráda a mysli víc na sebe. Třeba nějaký koníček, zumba, Box a teď třeba běh venku když je zavřeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
476
13.2.21 22:47
@Anonymní píše:

A to máš tyhle pocity jen s tímhle konkrétním chlapem, nebo jsi to měla u všech partnerů?
Jestli u všech, tak proč ty vztahy skončily?
Jestli jen u tohohle, tak proč zrovna u něj?
Myslíš, že tvoje obava má vliv na to, jestli si někoho jiného najde, nebo ne?

Já ten pocit znám, měla jsem ho někdy v šestnácti a nevedlo to k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
13.2.21 23:33

Zkus si zvednout sebevědomí, když jde někam sám, neznamená, že za tebe hledá náhradu nebo je ti nevěrný. Já jsem to tak měla, bylo mi 16 let, ono nízké sebevědomí dělá hodně. Určitě bys z něj neměla udělat středobod vesmíru. Máš ráda sama sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
13.2.21 23:43

Jak tu zaznelo, souvisi to se sebehodnotou. Tipuji, ze jsi mlada a nejses si jeste sama sebou uplne jista, se zajmem muzu to nema nic moc spolecneho. Vekem se to o neco zlepsi, pokud nechces cekat treba deset let, je na miste terapie. Drzim palce, at je lepe 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat