Není upřímný, neřekne mi, co ho trápí

Anonymní
13.2.21 15:12

Nevím, proč mi to neřekl

Ahoj, zajímalo by mě, jestli máte někdo podobnou zkušenost ve vztahu. Přijde mi, že můj přítel mi nějakým způsobem asi nevěří nebo nevím, neumím si to jinak vysvětlit. Nejsme spolu ani rok, přesto už spolu bydlíme a čekáme dokonce miminko. Já ho moc miluju, ale nevím, jak dlouho mě budou bavit jeho tajnosti… Jsou to asi dva měsíce zpět, kdy začal odmítat sex a choval se divně. Nakonec jsem z něj dostala, že má nějakou podrážděnou a zarudlou předkožku, tak že ho to při sexu bolí. Naštvalo mě, že mi to neřekl hned a bylo mi to líto, on se prý styděl mi to říct. Tak jsem mu řekla, že příště mi to má normálně říct, když bude mít nějaký takový problém, tak slíbil, že řekne. Za pár dní to měl dobré a všechno bylo jak předtím. No a teď je to to samé, zase nechce sex, nic mi samozřejmě neřekl, ale já nejsem slepá a blbá a teď už vím, že má zase takový problém. Pokud mi není nebo nebyl nevěrný, což doufám že ne, má to ode mě, jelikož teď v těhotenství trpím na kvasinkové výtoky (už snad od začátku a teď jsem v 7. měsíci), jenže dr. s tím léčila vždy jen mě, takže se mi to furt vrací a až na internetu jsem se dočetla, že na takové věci můžou trpět i muži a hlavně že se musí vyléčit oba partneři, jinak si to při sexu budou pořád předávat. Takže jsem včera požádala dr. kromě globulí pro mě i o nějakou mastičku pro přítele. Zatím jsem mu ji nedala, pořád jsem doufala, že mi o tom řekne sám, ale vidím že asi neřekne :) Jde mi o to, že tohle je vážný problém, který se týká nás obou, a nechápu, proč mi to nechce říct. Přitom já sama mu říkám každou blbost a třeba i takové věci že mě to tam dole štípe nebo tak :D Jenže on o takových věcech mlčí. Neříká mi toho podle mě víc, na to už jsem si zvykla, i když mě to mrzí, ale tyhle vážnější věci si myslím že by si neměl nechávat pro sebe a už vůbec ne, když ví, že jsem těhotná. Jsou to problémy i pro mě a zbytečné, dávno jsme mohli mít oba pokoj, kdyby něco řekl. Já mu říkám všechno, ve všem mu věřím, ale nevím jak to má on :,( Jinak je zlatý, vidím že mě miluje, těší se na miminko, ale… Co mi zatají příště? Nebo co dalšího mi tají už teď? Navíc tím ze mě dělá akorát blbce… Ach jo, myslela jsem si, že ví, že spolu můžeme mluvit o všem :,( Co s tím? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7874
13.2.21 15:20

No tvl 8o prostě mu dej tu mastičku a nerozebirej to. Prostě s tebou nechce řešit zarudlé a zakvasinkovane pindiky a pipinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14532
13.2.21 15:27

Dej mu tu mast s tim, ze mu ji posila doktorka, ze se musite prelecit oba, jinak se toho nezbavite :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10822
13.2.21 15:29

To jako vážně? Máš pro něj mastičku, víš že má opět problém, ale nedáš mu jí, protože ti to neřekl? 8o Tak ti to neřekl, to je toho. Příčinu proč není sex víš, tak proč to tak hrotíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
13.2.21 15:36

Chudak chlap :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
13.2.21 15:36

Dej mu mastičku ať maže, jak už tu někdo psal, že posílá doktor a vysvětli mu, že jinak si to budete pořád posílat. Asi se nedokáže s těmahle věcma svěřovat, normálně si promluvte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16406
13.2.21 15:39
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě, jestli máte někdo podobnou zkušenost ve vztahu. Přijde mi, že můj přítel mi nějakým způsobem asi nevěří nebo nevím, neumím si to jinak vysvětlit. Nejsme spolu ani rok, přesto už spolu bydlíme a čekáme dokonce miminko. Já ho moc miluju, ale nevím, jak dlouho mě budou bavit jeho tajnosti… Jsou to asi dva měsíce zpět, kdy začal odmítat sex a choval se divně. Nakonec jsem z něj dostala, že má nějakou podrážděnou a zarudlou předkožku, tak že ho to při sexu bolí. Naštvalo mě, že mi to neřekl hned a bylo mi to líto, on se prý styděl mi to říct. Tak jsem mu řekla, že příště mi to má normálně říct, když bude mít nějaký takový problém, tak slíbil, že řekne. Za pár dní to měl dobré a všechno bylo jak předtím. No a teď je to to samé, zase nechce sex, nic mi samozřejmě neřekl, ale já nejsem slepá a blbá a teď už vím, že má zase takový problém. Pokud mi není nebo nebyl nevěrný, což doufám že ne, má to ode mě, jelikož teď v těhotenství trpím na kvasinkové výtoky (už snad od začátku a teď jsem v 7. měsíci), jenže dr. s tím léčila vždy jen mě, takže se mi to furt vrací a až na internetu jsem se dočetla, že na takové věci můžou trpět i muži a hlavně že se musí vyléčit oba partneři, jinak si to při sexu budou pořád předávat. Takže jsem včera požádala dr. kromě globulí pro mě i o nějakou mastičku pro přítele. Zatím jsem mu ji nedala, pořád jsem doufala, že mi o tom řekne sám, ale vidím že asi neřekne :) Jde mi o to, že tohle je vážný problém, který se týká nás obou, a nechápu, proč mi to nechce říct. Přitom já sama mu říkám každou blbost a třeba i takové věci že mě to tam dole štípe nebo tak :D Jenže on o takových věcech mlčí. Neříká mi toho podle mě víc, na to už jsem si zvykla, i když mě to mrzí, ale tyhle vážnější věci si myslím že by si neměl nechávat pro sebe a už vůbec ne, když ví, že jsem těhotná. Jsou to problémy i pro mě a zbytečné, dávno jsme mohli mít oba pokoj, kdyby něco řekl. Já mu říkám všechno, ve všem mu věřím, ale nevím jak to má on :,( Jinak je zlatý, vidím že mě miluje, těší se na miminko, ale… Co mi zatají příště? Nebo co dalšího mi tají už teď? Navíc tím ze mě dělá akorát blbce… Ach jo, myslela jsem si, že ví, že spolu můžeme mluvit o všem :,( Co s tím? :(

Takže mu zatajuješ léčbu, protože ti o tom zase neřekl. Ty si zlatíčko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
13.2.21 15:42

Já jsem teda ještě neviděl chlapa, kterej by o nějakým zdravotním problému mluvil okamžitě. Většinou o tom mlžíme tak čtyři, pět dní, dost často i týden. Kór když se jedná o něco takovýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
13.2.21 15:45

A to mu nemůžeš říct, že máš kvasinku a aby ses toho zbavila, tak se musíte přeléčit oba? A dát mu tu mastičku…

Tak on se stydí to s tebou řešit a ty za trest řešení zapíráš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8075
13.2.21 15:52

Punto, nalej si vino, ja si dam kakao a udelame si krasny a intim vecer s povidanim o kvasinkovych infekcich :mrgreen:.
Holka, ty ses taky darecek, byt tehotny. Jeste jsi ani neporodila a uz mas mliko na mozku. Nicmene nejste spolu ani rok a ty jsi v sedmem mesici, holt musis doufat, ze sis nevytahla cerneho Petra.

Příspěvek upraven 13.02.21 v 15:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
13.2.21 15:53

Jo a mimochodem, kvasinky mají dost neblahý vliv na pevnost sliznic, takže po porodu můžeš být potrhaná a budeš na tom hůře, ale chápu, přijít s léčbou za partnerem to se nehodí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.21 15:55

Nejste spolu ani rok a jsi v sedmém měsíci… No to jste se teda asi moc poznat nestihli… A ještě se před sebou stydíte. Tak to hodně štěstí, budete ho nejspíš potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5448
13.2.21 15:58

Prosím tě uber plyn!! Že tě tam stipe… :roll: vážně to musí vědět on i my? To se potom nediv, že není sex… Dej mu tu mast…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8075
13.2.21 16:00
@Maria37 píše:
Prosím tě uber plyn!! Že tě tam stipe… :roll: vážně to musí vědět on i my? To se potom nediv, že není sex… Dej mu tu mast…

Zadny takovy! Dokud ji do detailu nepopovida, co konkretne ho (a kde) stipe, nic nedostane. Tehule je v tenzi, potrebuje sdilet kompletni intimno ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
13.2.21 16:01
@Servisní-služba píše:
Nejste spolu ani rok a jsi v sedmém měsíci… No to jste se teda asi moc poznat nestihli… A ještě se před sebou stydíte. Tak to hodně štěstí, budete ho nejspíš potřebovat.

Ježíš, proč se do ní hned navážíte? Není to snad jejich věc, že spolu čekají mimino po pár měsících vztahu? Se paní chtěla poradit, tak jí tady poradili…není nutné se do ní hned navažet, ne? Nebo trpíme nějakým komplexíkem co? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat