Randění v zimě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
147
17.1.22 12:57

Randeni v zime

Ahoj,
jake mate napady na randeni v tomto obdobi?

Dotycny navrhuje prochazku, nebo kino..nic vic. Potkali jsme je 1×, dnes jdeme do kina. Domu ho zvat nebudu, to tak po par tydnech mozna, zavisi jestli mi s nim bude dobre.

Jak to resite s nekym, kdo je proste linej (asi), a nema napady.
Jsou kina, bowling, badminton..moznosti je hodne.

Ja mam rada, kdyz je chlap aktivny a snazi se… ja mam pocit, ze to kino je maximalni mozna aktivita co z neho vyleze.

:potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5019
17.1.22 13:02

Tak kino je taková klasika. Nemyslím si, že by to o něm vypovídalo, že je nudný. Pokud se neznáte, tak jede na jistotu. Přece tě nebude zvát na lezeckou stěnu, když neví, jestli bys ho neposlala s tím do háje… :-) Myslím, že procházka, kino a pak si někde sednou na drink atd. je fajn začátek a až toho druhé začneš poznávat, už mohou být schůzky více cílené…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
17.1.22 13:02

Tak mu to nahod, ze kdyz te porazi v badmintonu tak mu zaplatis drink. chlap opravdu neumi cist myslenky jak si nektere zeny mysli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74250
17.1.22 13:04

Na pěší výlet, na běžky, lyže, bruslení, do sauny, do hospody,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
17.1.22 13:05

@areca

Ja som aktivny typ, mam hodne napadu co se da delat, a jsem i netrpeliva.

Ale chcem ho nechat nech sa snazi, ak teda bude chtit.

Par krat som prebrala iniciativu za chlapa..pak to nebylo ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
17.1.22 13:05

Máte druhou schůzku, neblázni.
Po kině si pokecejte, co děláte a neděláte, jakými aktivitami plníte čas, a hned uvidíš, jeslti bude mít smysl plánovat schůzku číslo tři. Že tě na první rande pozval na kafe a na druhé do kina, neznamená, že je to nudnej patron. Já i kdybych hrála ten badminton, tak nevím, jestli bych teda na druhý rande pozvala nového objeva na trénink :jazyk:
Dej mu trochu času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5019
17.1.22 13:06

A jinak si myslím, že všechny ty možnosti bowling atd. můžeš klidně navrhnout i ty… ne jen čekat co vymyslí on. Je to třeba pro něj taky těžký, někoho někam zvát s myšlenkou aby se hlavně zalíbil. Když to převezmete oba, bude to jednodušší :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74250
17.1.22 13:07

Běžky, sjezdovky, brusle na staďák, sauna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
17.1.22 13:07

@Muz007

Jj chlapi maju radi vyzvy, tak neco skusim.

Nebo mi muzete neco poradit jak na neho, ja moc neumim s clovekem, ktery nechrli napady. Predem dekuji☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24783
17.1.22 13:09

Tak na vyhrnutou sukýnku v lese to teď není :oops:
Ale možností je i tak fůra, tím kinem počínaje přes vinotéku a pak podle chuti každého daného soudruha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6396
17.1.22 13:13

Asi mimo téma — ale já už ve svých letech a zkušenostech bych randit do kina nešla :mrgreen: já si chci už v klidu sníst popcorn, sednout si na pohodu, nestydět se u líbacích a sexuálních scén a v šeru kina sledovat jeho profil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4910
17.1.22 13:15
@Betty MacDonald píše:
Tak na vyhrnutou sukýnku v lese to teď není :oops:
Ale možností je i tak fůra, tím kinem počínaje přes vinotéku a pak podle chuti každého daného soudruha.

Hodinový hotel resp. azyl pro milence, toaleta v té vinotéce nebo v kině - to už podle odvahy a finančních možností onoho soudruha a soudružky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
17.1.22 13:19

@Pedro 00

😆 😆 😆 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4479
17.1.22 13:22
@Lavenderka píše:
Ahoj,

Dotycny navrhuje prochazku, nebo kino..nic vic. Potkali jsme je 1×, dnes jdeme do kina. Domu ho zvat nebudu, to tak po par tydnech mozna, zavisi jestli mi s nim bude dobre.

Ja mam rada, kdyz je chlap aktivny a snazi se… ja mam pocit, ze to kino je maximalni mozna aktivita co z neho vyleze.

Ty jo, po pár týdnech možná, kolikrát se za těch pár týdnů hodláte vidět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1694
17.1.22 13:22
@Lavenderka píše:
Ahoj,

Jsi mi připomněla seznamovací období s manželem..taky jsem se potkali v zimě, před Vánoci.

Jezdili jsme autem na projížďky a výlety po hradech, po různých parcích i v lese jsme byli.
Byla zima jako sviňa, ale bylo to dokonalý :)

Byli jsme jen my dva, nepotřebovali žádný kavárny, kina ani restauracky.

Prokecali jsme hodiny díky takovým výletům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat