RD, druhé dítě a zaměstnání

Anonymní
10.6.21 13:25

RD, druhé dítě a zaměstnání

Zdravím, jsem maminka dvou dětí. První dítě bude mít v lednu 3 roky, druhé je kojenec. V práci mám smlouvu na dobu neurčitou. Řeším teď, jak o ni nepřijít. Nyní jsem na MD s mladším, v lednu už budu na RD. Chápu to dobře, že v zaměstnání mi budou držet místo do 3 let věku staršího dítěte? Potom mi mohou tedy dát výpověď? Vím, že mohu požádat o neplacené volno, ale nevím zda zaměstnavatel na to přistoupí. Hlavně bych tedy potřebovala být doma do 3 let mladšího, protože dítě pod 3 roky prostě nemám kam umístit. Tato práce se z domu dělat nedá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8436
10.6.21 13:27

Však máš MD a RD na mladšího, kolik je staršímu už bude jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
10.6.21 13:30
@Anonymní píše:
Zdravím, jsem maminka dvou dětí. První dítě bude mít v lednu 3 roky, druhé je kojenec. V práci mám smlouvu na dobu neurčitou. Řeším teď, jak o ni nepřijít. Nyní jsem na MD s mladším, v lednu už budu na RD. Chápu to dobře, že v zaměstnání mi budou držet místo do 3 let věku staršího dítěte? Potom mi mohou tedy dát výpověď? Vím, že mohu požádat o neplacené volno, ale nevím zda zaměstnavatel na to přistoupí. Hlavně bych tedy potřebovala být doma do 3 let mladšího, protože dítě pod 3 roky prostě nemám kam umístit. Tato práce se z domu dělat nedá.

Je úplně jedno, jak staré je starší dítě, důležité je to, se kterým jsi na RD (to mladší). Místo ti drží do 3 let věku dítěte, se kterým jsi na RD. Nahlašovala jsi rodičovskou dovolenou v práci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6548
10.6.21 13:42

Do tří let mladšího

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997
10.6.21 14:19

Pozadej si v praci opět o rodicovskou dovolenou a budou ti držet místo do 3 let věku toho mladšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
10.6.21 17:52

Musí ti držet místo do tří let toho mladšího. Zazadej si v práci o rodičovskou dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat