Registrace u Apolináře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agathka
Stálice 65 příspěvků 26.10.09 16:19
Registrace u Apolináře

Zdravím,

máte někdo čerstvou zkušenost s registrací u Apolináře? Na webu píšou, že registrují od 14+0, tak mě zajímá, jestli se to opravdu dodržuje.
V pátek tam jdu na ultrazvuk (součást kombinovaného testu) a říkala jsem si, že bych se zašla i registrovat, když už tam budu. To budu 13+4. Myslíte, že mě nevyhodí? Nerada bych tam vystála tu strašnou frontu a pak šla domů s brekem :)

Díky.

Nejnovější zkušenosti z porodnice U Apolináře

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 26.10.09 16:26

Ahoj já tam jdu 2,11 to budu 14+1. Moje gynekoložka mi říkala přesně co píšeš registrace od 14+0 takže si tam dojdu. Nemyslím si, že by tě vyhodili a nebo si tam zkus zavolat :-)))

medvidek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.09 16:30

Ahojky,
a pokud nemáte doma už starší dítko dojeďte si do Havl Brodu,nebudete se muset strachovat,že vás nevezmou.Rodila jsem tam 2krát a naprostá spokojenost.

agathka
Stálice 65 příspěvků 26.10.09 16:49
katty píše:
Ahoj já tam jdu 2,11 to budu 14+1. Moje gynekoložka mi říkala přesně co píšeš registrace od 14+0 takže si tam dojdu. Nemyslím si, že by tě vyhodili a nebo si tam zkus zavolat :-)))

Není 2.11. pondělí? U Apolináře se, pokud vím, registruje ve středu, čtvrtek a pátek. Tak pozor, ať tam nejdeš zbytečně.

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 26.10.09 17:16

já tam stéjně půjkdu a 3,11 je středa takže se tam registruji ve středu to jdu na NT+ sceering. Já rodila u Apolináře 2× u obou dětí jsem chodila do poradny rizikové ke KOuckému tak si myslím, že ani teď nebude problém aby mě registrovali.

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 26.10.09 17:24

koukla jsem se na jejich stránky

Registrace probíhají v přízemí kliniky,vlevo,v am­bulanci pro sledování srdeční činnosti plodu (monitory).

Registrovat Vás bude porodní asistentka v tyto dny:
středa 13.00 - 14.00 hodin čtvrtek 13.00 - 14.00 hodin
pátek 13.00 - 14.00 hodin
(mimo svátky a dny pracovního klidu).

tak to stihnu ve středu na 13,30 mám Nt+ UTZ. Koukám, že ty čekáš také v květnu viď :-)

jitule_b
Extra třída :D 11724 příspěvků 26.10.09 18:11

Ahoj,
já jsem se tam byla registrovat před 3 týdny, byla jsem 13+6 a problém nebyl. My jsme odjížděli na týden pryč a obávala jsem se, že pak už by volno nebylo. Jinak mají tam na dveřích upozornění, že neregistrují před 14+0.
Nejhorší na registraci jsou středy, kde se nakupí maminy s termínem přes víkend a pondělí, úterý. Byla jsem tam ve čtvrtek a bylo nás tam do 10 maminek.

agathka
Stálice 65 příspěvků 30.10.09 16:11

Tak jsem tu registraci nakonec dneska ani nezkoušela. Byla jsem už v 11 hotová a nechtělo se mi tam čekat 2 hodiny a v recepci u ultrazvuku mi říkaly, že by mě dneska asi nezaregistrovali.
Ale zjistila jsem, že matky, kterým 14+0 vychází na víkend, se můžou přijít zaregistrovat už v pátek.

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 30.10.09 20:35

Agatko zdravím a tobě vychází 14+0 na kdy??Mě na tuto neděli,dneska manžel byl mimo a já mám nemocnou dcerku a sama trpím stále zvracením takže tak manžel jde ve středu. Já totiž blbka myslela, že na NT+ sceering jdu ve středu a ono v úterý :-) takže manža fásne doklady a jde tam. Jinak jsem koukala na jejich stránky apolinářské a do 28,4 včetně je porodnice OBSAZENÁÁÁÁÁÁÁÁ

agathka
Stálice 65 příspěvků 30.10.09 21:29

Mě to vychází na pondělí, takže tam jdu taky ve středu. Na stránky jsem taky koukala a trošku mě to znervoznilo… Doufám, že se tam pro mě nějaké místečko najde. Už jsem tam rodila loni a byla jsem moc spokojená, takže by mě to dost mrzelo…
Docela by mě zajímalo,jestli má někdo zkušenost, že se nevešel, když tam přišel první možný den registrace - tzn. v 14+0

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 30.10.09 21:48

Agatko ani mi nemluv ani si nedovedu představit, že by mi řekli, že mě nevezmou. Rodila jsem tam 2× starali se o nás když Filípkovi diagnostilovali Edwardsův syndrom ve 32tt pak se o mě starali a rodila jsem tam i Filípek tam 2den umřel pak jsem tam rodila rok na to Terinku celé těhu se o mě zase starali nedovedu si představit, že bych měla zase někde někomu něco znova vysvětlovat když tam mě vedou a tak trochu už znají problém. No uvidíme snad to nějak dopadne :-)

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 04.11.09 17:49

ahoj Agathko :-)

tak jak jsi dopadla dneska na registraci u Apolináře?Manža dorazil na 12,30h a před ním už bylo 20 čekatelek na můj termín 2,5 jsem byla poslední koho vzali tak jsem ráda :-)

agathka
Stálice 65 příspěvků 04.11.09 18:56

Já jsem byla na řadě asi tak 10. možná ani ne a na můj den 3.5. jsem byla 9. Dorazila jsem taky kolem 12:30, ono to tam přibývalo dost rychle.
Já jsem měla stejné štěstí loni, taky jsem byla poslední koho zapsali :)

katty
Echt Kelišová 7927 příspěvků 04.11.09 19:05

tak to moc gratuluji a třeba se tam pak nějak potkáme na monitorek a v poradně :-) tak přeji pohodové těhotenství :palec: :palec: :palec:

agathka
Stálice 65 příspěvků 04.11.09 20:28

Díky a nápodobně :). Ať je vše OK.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >