Reklamace Dětské obuvi - Deichmann

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 13:33
Reklamace Dětské obuvi - Deichmann

Ahoj. Zakoupila jsem dcerce paskove boticky u Deichmanna…Jiz prvni den noseni popraskala spicka, druhy den o to vice. Boty za 500 KC jsem ihned nasledne reklamovala. Reklamace zamitnuta - bota je pry okopana. Nikdy jsme s tomto problem nemeli a rychlost zniceni boty i pristup k reklamaci mne zarazil. Jane mate s Deichmannem zkusenosti vy? Zvazujeme COI. Dikt

Reakce:
Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 17.06.19 13:40

Tímhle jsou známí.. Těžko se tam reklamují boty.. S vrácením peněz vůbec nepočítejte. Maximálně jak budete horliví a dost „otravní“ tak Vám řeknou že můžete věc vyměnit za jinou..

Chtějte šéfa nebo někoho vyššího než pokladní.. Některé rovnou na papír napíšou zamítnuto aby se tím nemusely zabývat.. Stačí se mrknout na net na diskuze se zušeností reklamací v tomto obchodě..

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15103 příspěvků 17.06.19 13:41

Nám kecky rovnou vyměnili, ani to nikam neposílali :nevim:

Janli
Echt Kelišová 9336 příspěvků 17.06.19 13:42

ČOI nic řešit nebude, ta neřeší zamítnutí reklamace, ale zda bylo postupováno v souladu se zákonem. Máš dvě možnosti, buď se proti rozhodnutí o reklamaci odvolat, popsat tam všechny okolnosti včetně toho, že boty byly nošeny pouze dva dny nebo můžeš najít soudního znalce a nechat si vypracovat posudek. Hoď sem pro zajímavost fotku těch bot.

Kriss Tina
Extra třída :D 11051 příspěvků 17.06.19 13:43

Tyjo já mam v deichmannu zkušenost opacnou, to byl jedinej kram, kde mi při reklamaci hned vrátili peníze, ani to nikam neposílali, žádné čekání 30 dní, prostě sem přišla ukázala zničené boty a dali mi zpátky peníze. Ale je to už nějaký pátek co sem tam kupovala boty, možná změnili postup při reklamaci :nevim:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 17.06.19 13:44

Já si to tam jednou musela „vyřvat“.. Koupila sem tenisky a do týdne měli prasklou patu, úplně rozpadlý šev. Samozřejmě tvrdili že sem je špatně nosila, tak sem pritvrdila, že jak je mám asi nosit jinak atd.. No vyměnili mi je, a do týdne sem tam byla zas se stejnym problémem. To už mi bez kecu vrátili peníze.

kačka39
Kecalka 450 příspěvků 17.06.19 14:06

Mě se to stalo 2×, zamítnutí reklamace. Podruhý mě řekla, že boty jsou zničený, měla je holka, když jí bylo asi 15 let. Že jsem je měla reklamovat dřív, než byly takto zničené. To je nosila asi 3 měsíce. A když jsem se ohradila, že je nosila holka a přišla s tím až to bylo úplně prasklý, tak mě tam začly nadávat prodavačka s vedoucí, co jsem za matku, že nekontroluju dětem boty. Chtěla jsem si stěžovat na nějakou jejich linku, ale nic nenašla.

Le_lenaz
Kecalka 118 příspěvků 17.06.19 14:23

No pro mě je teda Daichman jedinný obchod kde vím že mi okamžitě vrátí peníze nebo dají vybrat jinou věc bez toho aniž by to někam posílali :nevim: To teda čumím 8o. Asi to mají v každém městě jinak a záleží na personálu.

Janli
Echt Kelišová 9336 příspěvků 17.06.19 14:39

@kačka39 Tak tady se zastanu těch prodavaček. Vadu musíš opravdu reklamovat okamžitě a ne ty boty nosit ještě dlouho tak, aby se úplně rozpadly. To je dokonce přímo vymíněno v zákoně. Takovou reklamaci by ti zamítli všude. A že ti to dcera neřekla, to opravdu není jejich problém. Pokud by ti takovou reklamaci uznaly, tak to nejspíš zaplatí ze svého.

kačka39
Kecalka 450 příspěvků 17.06.19 15:03

@Janli No, já vím, že se vada musí reklamovat okamžitě. Ale dovolit si říct někomu co je za matku, a další kecy, to je přes čáru. Sama jsem pracovala v obchodě více než 10 let a vždy se posílalo na reklamaci vše. I boty, který jsem se štítili vzít klackem :mrgreen: a toto bych si nedovolila říct nikomu. Ty boty nebyly rozpadlý, jenom prasklá podrážka. Nevím, jak dlouho o měla, ale mě se to stalo u jedněch bot taky a přišla jsem na to, až když mi do nich natekla voda. Běžně neprohlížím podrážky každý týden, ty jo?

Janli
Echt Kelišová 9336 příspěvků 17.06.19 15:20

@kačka39 a víš, že jo? Asi nějaká deformace, ale když držím boty v ruce, tak prohlídnu i zespoda. Ani nevím proč to dělám…

Zabza2
Kecalka 116 příspěvků 17.06.19 18:10
@Anonymní píše:
Ahoj. Zakoupila jsem dcerce paskove boticky u Deichmanna…Jiz prvni den noseni popraskala spicka, druhy den o to vice. Boty za 500 KC jsem ihned nasledne reklamovala. Reklamace zamitnuta - bota je pry okopana. Nikdy jsme s tomto problem nemeli a rychlost zniceni boty i pristup k reklamaci mne zarazil. Jane mate s Deichmannem zkusenosti vy? Zvazujeme COI. Dikt

Já mám naopak s Deichmannem dobré zkušenosti, reklamovala jsem dvakrát, jednou šlo o úplně nové sandálky, kde po dvou týdnech nošení odpadával suchý zip, nicméně za ty dva týdny byly zřetelně okopané; podruhé celou zimu nošené zimní boty, rozbil se zip. V obou případech vrátili peníze, posouzeno na místě prodavačkou, naprosto v pohodě; v tom druhém případě tedy prodavačka byla zjevně naštvaná (ale neřekla ani slovo, spíš se tak nepříjemně šklebila), ale taky reklamaci uznala. Ještě jsem letos na jaře reklamovala v Humanicu dětské zimní boty a tam jsem také uspěla, paní prodavačka byla moc ochotná a vrátili mi peníze - boty to teda byly hrozné, ač měly membránu, tak příšerně promokaly a navíc jim nakonec upadla podrážka, kdybych reklamovala jen to promokání, asi by to tak hladce nešlo.
Nicméně zrovna Deichmann býval známý tím, že s reklamacemi problém nedělají, takže bych se zkusila obrátit na nějaká vyšší místa (pokud zamítla přímo prodavačka) nebo zkusit tu ČOI.

Váš příspěvek
Reklama