Krize ve vztahu - názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 23:22
Řekll udělám TO....

Vubec nevím co tím pritel myslel, jen mi buší srdce a myslím na nejhorší. Jsme spolu 5 rokem, a nyní tak rok a půl máme krizi ale drží nás dcera. uz po druhé mi řekl, že možná toho bude litovat ale udělám to. myslím si že nechce řešit nás, a nechce semnou být, ale pere se to v něm. Nevím co mu na to odpovědět. Jsem vystresovana a zmatena, komunikace špatná mezi námi. On nechce nic rozebírat. Já se chovám hezky, sex naposledy pred 3 týdny a předtím též tak jednou až 2krat do měsíce. Jestli je a má to být konec nevím jak se chovat. Dělat že nic? bojovat? sama bojovat, když druhý nemá snahu nejde. mluvi v hadankach, nebo vůbec, dochází mi spoustu věci, ale kde se stala chyba???nikdy jsem nedělala nic co by vedlo k narušení vztahu, vždy jsem vedla domácnost a vse kolem řádně, o dítě pečují, pracují nevim nerozumím tomu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 23:24

Tak at je chlap a řekne co udělá! zakladatelka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 23:26

Když za ním pujdu a zeptám se řekne jen, "uvidíš " a vypaří se pryč…

Tomkins
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 06.08.19 23:26
@Anonymní píše:
Vubec nevím co tím pritel myslel, jen mi buší srdce a myslím na nejhorší. Jsme spolu 5 rokem, a nyní tak rok a půl máme krizi ale drží nás dcera. uz po druhé mi řekl, že možná toho bude litovat ale udělám to. myslím si že nechce řešit nás, a nechce semnou být, ale pere se to v něm. Nevím co mu na to odpovědět. Jsem vystresovana a zmatena, komunikace špatná mezi námi. On nechce nic rozebírat. Já se chovám hezky, sex naposledy pred 3 týdny a předtím též tak jednou až 2krat do měsíce. Jestli je a má to být konec nevím jak se chovat. Dělat že nic? bojovat? sama bojovat, když druhý nemá snahu nejde. mluvi v hadankach, nebo vůbec, dochází mi spoustu věci, ale kde se stala chyba???nikdy jsem nedělala nic co by vedlo k narušení vztahu, vždy jsem vedla domácnost a vse kolem řádně, o dítě pečují, pracují nevim nerozumím tomu.

Sama mluvíš v hádankách. To ty máš očividně problém s komunikací.

Malina7
Závislačka 2906 příspěvků 06.08.19 23:26

Na mě to budí hodně velký dojem, že má milenku… :cert:

sediza
Závislačka 2804 příspěvků 06.08.19 23:31
@Anonymní píše:
Když za ním pujdu a zeptám se řekne jen, "uvidíš " a vypaří se pryč…

V tom případě bych ze sebe nedělala vola a odešla sama..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 23:32

@Tomkins jak jako mluvim v hadankach

Renca8
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 06.08.19 23:33

Poda zadost o rozvod, odejde k jine.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 23:34

@sediza tak on si teda možná neco někde omrkava a ja se mam s dcerkou pakovat…kvůli jeho změně…

Lama Lama
Hvězda diskuse 54961 příspěvků 06.08.19 23:35
@Anonymní píše:
@Tomkins jak jako mluvim v hadankach
Že to nemá ani hlavu ani patu a vůbec není jasné, o co jde.
Co kdyby jsi to zkusila prefoulovat, o co jde…
wildcherry
Neúnavná pisatelka 19169 příspěvků 06.08.19 23:39

Mozna se te snazi vyprovokovat, aby si ty udelala scenu a vyslovila, i kdyz treba jen v afektu, konec a ulehcila mu, ze chce vzit kramle.

iila
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 06.08.19 23:49

Čtu to asi potřetí a vůbec nechápu, o co jde. 8o

Ms.Ragdoll
Závislačka 3373 příspěvků 06.08.19 23:52

Mate dlouhodobou krizi, skoro spolu nemluvite, temer spolu nespite. To ostatni jsem ale absolutne nepochopila. :nevim:

Co ze jako udela, i kdyz toho bude litovat, a co jako uvidis?

tothova
Kecalka 153 příspěvků 06.08.19 23:54

No na to říct „uvidíš“ tak to vypadá spíš na nějaký překvapení a jestli nemilé tak je to trubec.
Jinak, prostě zkus hodit domácí pohodu, milou usměvavou ženu plnou sexu a lásky (pokud nemáte jiné problémy, finance apod.) a uvidíš. Typ: domácí erotická masáž navečer, super věc, stačí ti jen olejicek a sexy prádlo ;)
Kdyby chtěl odejít nebo měl ženskou nenechá se už vůbec přesvědčit přetvářkou a budeš mít jasno.

BrnackaM
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 06.08.19 23:57

No, nemáme křišťálovou kouli a do hlavy mu nevidíme. Když ty nevíš, co se děje, jak to máme vědět my? To budou jen dohady, zdali má milenku nebo jde někoho zabít nebo co se děje, ale na klidu ti to nepřidá :nevim:
I kdyby tu každý napsal jeden scénář, co má asi na mysli, tak ti tím nepomůžeme. Ty ten život s ním žiješ, pokud jsi s ním 5 let, tak to snad trochu znáš. Pokud ti to nechce říct, tak nezbývá než čekat. Zaměstnej si nějak hlavu, vyraz někam s kámoškama (a dětma) a prostě se zabav, jinak ti z toho začne hrabat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama