Rodiče přítele - nevím si rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smilegirl7
Povídálka 29 příspěvků 06.08.19 20:11
Rodiče přítele - nevím si rady

Ahoj všem, už fakt nevím, co dělat. Je mi 19, mému příteli taky a chodíme spolu přes 9 měsíců. Začínám mít ale problémy s jeho rodiči..Jeho rodiče jsou křesťani. Neodsuzuju to nebo něco ale vadí mi jejich postoj k nám. Chceme jet za 2 týdny na dovolenou a oni mu řekli, že NE. Vadí jim, že bychom tam byli sami spolu..Přítel u mě normálně spí, oni to vědí, tak proč jim vadí tohle? Na tu dovolenou se fakt moc těšíme..Ať si na to mají názor, ale je přece naše věc, kam pojedeme.. Prosím poraďte já už jsem z toho fakt špatná :( Děkuju.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 14748 příspěvků 06.08.19 20:13

To asi bude spíš rozhodnutí tvého přítele ne tvoje nebo se pletu? Pokud stále bere v potaz přání rodičů, asi do toho moc kecat nebudeš :think:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 06.08.19 20:15

@smilegirl7 a oni Vam ji plati? Jinak to se musi rozhodnout pritel, jestli si za tim stoji nebo poslechne rodice. Dospeli jste.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 06.08.19 20:15

Nevim s cim chces ale poradit.Je vam 19,co se zkusit osamostatnit? Mozna to je prave ten problem u rodicu, ze syn uz vyleta z hnizda a nelibi se jim to.Nebo neni to tak, ze se jim nelibi primo ta dovolena? Pouzil na ro pritel penize od rodicu?

smilegirl7
Povídálka 29 příspěvků 06.08.19 20:16

@Lumíkovec Nene platíme si ji sami.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 06.08.19 20:16

To si musí vyřešit přítel. Už pracujete nebo dovolenou platí i rodiče?

Russet
Neúnavná pisatelka 17992 příspěvků 06.08.19 20:16
@smilegirl7 píše:
Ahoj všem, už fakt nevím, co dělat. Je mi 19, mému příteli taky a chodíme spolu přes 9 měsíců. Začínám mít ale problémy s jeho rodiči..Jeho rodiče jsou křesťani. Neodsuzuju to nebo něco ale vadí mi jejich postoj k nám. Chceme jet za 2 týdny na dovolenou a oni mu řekli, že NE. Vadí jim, že bychom tam byli sami spolu..Přítel u mě normálně spí, oni to vědí, tak proč jim vadí tohle? Na tu dovolenou se fakt moc těšíme..Ať si na to mají názor, ale je přece naše věc, kam pojedeme.. Prosím poraďte já už jsem z toho fakt špatná :( Děkuju.

Studujete? On bydlí s rodiči? Platí mu tu jeho část? Jste dospělí, můžete jet. Měl by jim to říct sám, že už je velký a doprovod a pokoj navíc není potřeba.

smilegirl7
Povídálka 29 příspěvků 06.08.19 20:17

@wildcherry Dovolenou si budeme platit sami a spíš jim jde o to, že bychom tam byli sami..

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 06.08.19 20:19
@smilegirl7 píše:
@wildcherry Dovolenou si budeme platit sami a spíš jim jde o to, že bychom tam byli sami..

To ale skutečně musí vyřešit on. Věk už na to má

smilegirl7
Povídálka 29 příspěvků 06.08.19 20:19

@Russet Studujeme, ale máme brigádu, takže si to budeme platit sami.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 06.08.19 20:20

Jak pisou ale holky, aby se za vas-potazmo za tebe postavil, musi chtit jen on sam. Velkej kluk uz to opravdu je, ale prosadit se proti rodicum maji problem i mnohem starsi jedinci.

Russet
Neúnavná pisatelka 17992 příspěvků 06.08.19 20:21
@smilegirl7 píše:
@Russet Studujeme, ale máme brigádu, takže si to budeme platit sami.

Odjeďte a basta.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 06.08.19 20:23
@Tichošlápek
@smilegirl7 píše:
@wildcherry Dovolenou si budeme platit sami a spíš jim jde o to, že bychom tam byli sami..

Mozna vubec nejde o tu dovolenou, kdyby to nebyla dovolena, najdou si neco jineho, kde budou praktikovat rodicovstvi.My rodice jsme obcas taky ranu,uznavam.Ale opet-tvuj pritel je uz dost stary, musi si to vymezit sam. Takzvane si musi dupnout.Ty to za nej nemas jak udelat, mohlo by se to obratit proti tobe.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 06.08.19 20:26

Coz znamema, ze i kdyz ti to tady kazda napisem a potvrdime, nemuzes ze svoji pozice za nim letet a diktovat mu, co ma udelat.Je to blby, ale musi na to prijit sam.Ty na neho budes tlacit, rodice po svem taky a on se kousne uplne :think:.Dobry by bylo, kdyby mu to naznacil nekdo treti, nejlepe koho pritel bere. Treba tvuj tatka? Jako chlap s chlapem? Ale porad je to na hrane no.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 06.08.19 20:29
@Russet píše:
Odjeďte a basta.

To kazdopadne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama