Repromeda a ceník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
richgirl
Povídálka 38 příspěvků 14.09.18 12:19
Repromeda a ceník

Ahojtě děvčata, jsme s přítelem odkázání do Repromedy, chtěla bych se zeptat co všechno jste museli podstoupit a co každý zákrok vás stál peněz a zda to k něčemu vůbec bylo.

Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Katuš007
Povídálka 44 příspěvků 14.09.18 13:12

Ahoj, z vlastníc zkušeností mohu Repromedu jenom doporučit :-) Samozřejmě je potřeba vše brát s rozumem a nečekat zázraky na potkání, ale dá se to, i když nás to třeba dost vycuclo z financí - za 3 měsíce rodím. My podstoupili 2 IVF, obojí s PICSI a MACS a genetikou. První bylo neúspěšné, nevzniklo ani jedno embryo, u druhého máme 2 embrya - z toho jednu berunku u mě a jednoho sourozence v mrazáku :-)) Potřebovala jsem docela velké množství hormonů - takže nás to vyšlo dohromady cca 90 000kč. Ale neměnila bych za nic na světě, i když na druhou stranu je smutné, že se na těchto věcech tak vydělává…

richgirl
Povídálka 38 příspěvků 14.09.18 13:24

panebože, 90.000 kč? to je strašné :-( :-(

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 14.09.18 13:38

@richgirl předpokládám, že je ti míň než 39? samozřejmě to může být míň, ale bohužel i mnohem víc. To je strašně individuální a nikdo ti neřekne, kolik do toho doopravdy investuješ, ani tady, a ani na klinice. Nikdo nemá křištálovou kouli.

richgirl
Povídálka 38 příspěvků 14.09.18 13:40

tak jen mě zajímalo za kolik každá holka zaplatila za různá vyšetření, nějak se v tom neorientuji a tak mě zajímá každá odpověd.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 14.09.18 13:51

pokud se v tom neorientuješ, tak stejnak nevíš, co a jaká vyšetření znamenají. Taky závisí na doktorovi, co ti řekne, ani nevíš, jaká vyšetření budeš potřebovat. a taky Repromeda není jediná klinika. Spíš bych si našla nějaké reference na kliniky v tvém okolí a podle toho se rozhodovala. Já třeba dostala doporučení na kliniku od své gynekoložky.

Janli
Kelišová 6275 příspěvků 14.09.18 14:37

Nikdo ti nic konkrétního neřekne. Kamarádka ač má vážnou nemoc, zaplatila 17tisíc. Já, zdravá jsem zaplatila 55t. Záleží na tom, co budete potřebovat, jaké hormony a množství. Ceník máš na stránkách Repromedy, ale velkou část z toho platí pojišťovna. Jinak Repromedu doporučuju, máme dcerku na první dobrou.

Marlovee
Povídálka 33 příspěvků 16.09.18 19:43

@richgirl Už máte termín první konzultace, nebo pořád ještě váháte? Já tedy zatím nemůžu odpovědět na tvou otázku, jelikož si v Repromedě budeme teprve zítra domlouvat první konzultaci, ale musím přiznat, že naše obavy z celkové ceny, jsou obrovské, jenže dopředu to člověk stejně nezjistí, i když mají na stránkách ceník. Držím palce, ať to co nejmíň a hned se podaří :hug:

richgirl
Povídálka 38 příspěvků 16.09.18 19:56

Jdeme tam za mesic az

Iloon
Povídálka 46 příspěvků 18.09.18 14:42

Mám za sebou 3 cykly IVF, 5 transferů, vyšetření ERA a zatím nás to stálo asi 220 000 Kč. Doporučuji šetřit. Já mám ten problém, že mi vždycky odeberou obrovské množství vajíček a hodně jich i oplodňují - a to potom cena letí nahoru po desetitisících… bohužel přesto mi potom vždycky zbyde poměrně málo použitelných embryí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 19:42

to je právě ono , my taky šli do toho s tím, že když to dopadne špatně tak 50tis. a realita? Přibyla ještě jedna číslovka před tím a rozhodně jednička to nebyla.

Marlovee
Povídálka 33 příspěvků 18.09.18 21:31

To je strašný, člověk se vlastně dostane do situace, kdy doslova nemá na dítě…A paradoxně socky které se o děti postarat neumí, se množí bez problémů jak kobylky :,(

My bychom víc jak sto tisíc dohromady nedali, půjčovat si kvůli tomu určitě nechci, snad to dopadne dobře pro nás a podaří se co nejdříve.

Jamike
Stálice 56 příspěvků 20.09.18 14:57

Zdravím vás, ono je to opravdu strašně individuální. Přidám ze svých zkušenosti, v 1. Caru jsme nechali cca 60tis, 3 transfery a nic. Ve druhem caru (repromeda) cca 50tis a vyšel 1. Pokus

Marlovee
Povídálka 33 příspěvků 20.09.18 17:19

První návštěva v Repromedě: Odběry na genetické testy PANDA a AMH (ANTI-MÜLLERIAN HORMON) celkem 8 100,–kč
Tak uvidíme co bude dál, snad ta genetika bude v pořádku :oops:

Lucie-Vala
Povídálka 18 příspěvků 25.09.18 00:52

Ahoj, taky jsme odkázáni na Repromedu, jdeme za 3týdny, uvidíme, co nám řeknou nevo jestli se podaří mimi. Problém je na moji straně, manžel spg v normě. Já bohužel anovulacni cykly někdy i bez MS takové problémy mám už 3roky od prvního porodu už 1,5 se nedaří a malá byla na prvbi pokus…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >