Reklama

Menstruační týden přišel dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nika_koci
Stálice 51 příspěvků 14.09.18 11:16
Menstruační týden dříve

Ahoj holky, možná už tady takový dotaz byl, ale…s přítelem se už od nového roku snažíme o miminko, beru i vitamíny před otěhotněním. Mívám cyklus 36 dní a menstruaci celkem pravidelnou max. 1-2 dny zpoždění, ale dřív nepřišla nikdy. Až teď…správně jsem měla MS dostat až za 6 dní, ale přišla dneska. Je to světlá krev bez sliznice, ale břicho bolí celkem dost. Nevíte čím to může být, že přišla tak brzy? Ani antikoncepci jsem nikdy nebrala. :roll: Děkuji za odpověď :*

Reklama

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 14.09.18 11:20

Pokud nevíš, kdy byla ovulace… Tak to muze být tím, že byla dřív ovu - pak přijde dřív i menstruace.

Nika_koci
Stálice 51 příspěvků 14.09.18 11:21

@Kamkam
Dneska jsem 9DPO

Levandulina
Kelišová 5229 příspěvků 8 inzerátů 14.09.18 12:05

A nejsi těhotná? Mě přišla MS dřív, byla světlá (trvala 5 dní) a víc se nerozjela a byla jsem těhotná. .. :mrgreen:

Nika_koci
Stálice 51 příspěvků 14.09.18 12:49

@Levandulina včera jsem si delala test a nic…uvidím jestli se nerozjede

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 14.09.18 14:21

@Nika_koci neber si to osobně, často se tu objevuji holky, co „ví“, kdy byla ovulace, protože jim to napsala aplikace v mobilu… Ale když se snažíte, tak to se tě asi netýká… Takže asi víš jistě, že jsi 9DPO, to se může ještě ukázat přece, to je na testování poměrně brzo. Tak držím palce :palec: třeba je to opravdu bourlivejsi uhnizdovani :) nebo rozkolisane hormony no, ale přeji to první

Nika_koci
Stálice 51 příspěvků 14.09.18 14:24

@Kamkam tu aplikaci sice mám, ale jen proto abych měla přehled o cyklu nee o ovulaci, tu jsem si samozřejmě zjistila ovulacnim testem :lol:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 14.09.18 14:26

@Nika_koci :palec: jojo, říkala jsem si, že nebudeš patřit k uctívačkám aplikace :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama