Menstruační týden přišel dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nika_koci
Stálice 51 příspěvků 14.09.18 11:16
Menstruační týden dříve

Ahoj holky, možná už tady takový dotaz byl, ale…s přítelem se už od nového roku snažíme o miminko, beru i vitamíny před otěhotněním. Mívám cyklus 36 dní a menstruaci celkem pravidelnou max. 1-2 dny zpoždění, ale dřív nepřišla nikdy. Až teď…správně jsem měla MS dostat až za 6 dní, ale přišla dneska. Je to světlá krev bez sliznice, ale břicho bolí celkem dost. Nevíte čím to může být, že přišla tak brzy? Ani antikoncepci jsem nikdy nebrala. :roll: Děkuji za odpověď :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 14.09.18 11:20

Pokud nevíš, kdy byla ovulace… Tak to muze být tím, že byla dřív ovu - pak přijde dřív i menstruace.

Nika_koci
Stálice 51 příspěvků 14.09.18 11:21

@Kamkam
Dneska jsem 9DPO

Uživatel je onlineLevandulina
Kelišová 5600 příspěvků 17 inzerátů 14.09.18 12:05

A nejsi těhotná? Mě přišla MS dřív, byla světlá (trvala 5 dní) a víc se nerozjela a byla jsem těhotná. .. :mrgreen:

Nika_koci
Stálice 51 příspěvků 14.09.18 12:49

@Levandulina včera jsem si delala test a nic…uvidím jestli se nerozjede

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 14.09.18 14:21

@Nika_koci neber si to osobně, často se tu objevuji holky, co „ví“, kdy byla ovulace, protože jim to napsala aplikace v mobilu… Ale když se snažíte, tak to se tě asi netýká… Takže asi víš jistě, že jsi 9DPO, to se může ještě ukázat přece, to je na testování poměrně brzo. Tak držím palce :palec: třeba je to opravdu bourlivejsi uhnizdovani :) nebo rozkolisane hormony no, ale přeji to první

Nika_koci
Stálice 51 příspěvků 14.09.18 14:24

@Kamkam tu aplikaci sice mám, ale jen proto abych měla přehled o cyklu nee o ovulaci, tu jsem si samozřejmě zjistila ovulacnim testem :lol:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 14.09.18 14:26

@Nika_koci :palec: jojo, říkala jsem si, že nebudeš patřit k uctívačkám aplikace :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 05:14
MS dorazila o 5 dní dřív, BT stále nahoře

Ahoj, snažíme se přes 2 roky a celou dobu měřím BT :mrgreen: Vždy jsem měla cyklus celkem pravidelný kolem 28, max odchylky 2-3 dny a spíš ve smyslu zpoždění. Většinou 3-4 dny před ms špiním aniž by klesla BT. V den snížení BT max o den později vždy dorazila ms. Tento cyklus byla ovu 15. den. Snížení BT o 0,3 což je moje klasika před ms, jsem zaznamenala už 21. den. V ten den přišlo i slabé špinění. Další den byla BT opět vyšší na 37,00. Špinění celý den minimální. Ale dneska 23. den i přes stále vyšší teplotu 37,06 byla ráno na papíře krev. Takže to vypadá, že ms dorazila už 8 dní po ovu :( Nemocná nejsem a nechápu, o co jde. Už minulý cyklus byl kratší jen 26 dnů. Může to znamenat předčasný přechod? Mamka měla ve 33 a mi je 30. :cert:

Halamka
Závislačka 3648 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 05:35

Na tvém místě bych se přestala tak moc sledovat. To je čísel v jednom příspěvku člověče…

Občas prostě cyklus nevyjde úplně na hodinu. Nemusí za to jen nemoc, ale třeba i stres. Schovej teploměr někam hodně hluboko do šuplíku a dej si pár měsíců pohov.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 24.10.18 05:49

Tak to řeš přes gynekologa..ten ti udělá hormonální testy,..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 05:56

@Halamka Snadno se řekne, hůř se dělá. Já se čísly živím, takže je ani nevnímám :lol: a když se člověk snaží 26 měsíců, leze už to na bednu ;) :mrgreen:
@Malike Právě že gyndař mi už 2× odmítl testy dělat, že prý je to zbytečné. Je fakt, že tehdy jsem neměla tak krátké cykly, ale měla jsem zas jiné problémy. Jedině prý jako samoplátce. Jen AMH (hlavní indikátor předčasného přehodu) stojí skoro 1000 Kč. A to by bylo potřeba udělat komplexně, AMH sám o sobě zas tolik neřekne.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 24.10.18 06:42
@Anonymní píše:
@Halamka Snadno se řekne, hůř se dělá. Já se čísly živím, takže je ani nevnímám :lol: a když se člověk snaží 26 měsíců, leze už to na bednu ;) :mrgreen:
@Malike Právě že gyndař mi už 2× odmítl testy dělat, že prý je to zbytečné. Je fakt, že tehdy jsem neměla tak krátké cykly, ale měla jsem zas jiné problémy. Jedině prý jako samoplátce. Jen AMH (hlavní indikátor předčasného přehodu) stojí skoro 1000 Kč. A to by bylo potřeba udělat komplexně, AMH sám o sobě zas tolik neřekne.

a co změna gynekologa?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 06:54

@Malike Právě že jsem změnila na začátku tohoto roku. Předchozí gynekoložka odmítala řešit opakovanou mykózu (prý je to normální a není co řešit, mám jíst míň sladkosti atd., přičemž sladké téměř nejím…), což tento gynekolog zvládnul během pár měsíců. Ale zase nechce řešit ty trable s cyklem :-/ No zas nechci přebíhat od čerta k ďáblu. Jinak jsem s ním spokojena. V CAR mě bohužel slušně řečeno vypakovali proto, že nejsem jejich cílová skupina vzhledem k tomu, že mám kontraindikované IVF a jakýkoliv hormonálně stimulovaný cyklus. (jinými slovy ze mě nic pořádného nekápne, tak se nechtějí zabývat hloupostma a raději si vezmou pacientku, ze které vyrýžují co jen jde). :cert:
 Mája

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 24.10.18 07:00
@Anonymní píše:
@Malike Právě že jsem změnila na začátku tohoto roku. Předchozí gynekoložka odmítala řešit opakovanou mykózu (prý je to normální a není co řešit, mám jíst míň sladkosti atd., přičemž sladké téměř nejím…), což tento gynekolog zvládnul během pár měsíců. Ale zase nechce řešit ty trable s cyklem :-/ No zas nechci přebíhat od čerta k ďáblu. Jinak jsem s ním spokojena. V CAR mě bohužel slušně řečeno vypakovali proto, že nejsem jejich cílová skupina vzhledem k tomu, že mám kontraindikované IVF a jakýkoliv hormonálně stimulovaný cyklus. (jinými slovy ze mě nic pořádného nekápne, tak se nechtějí zabývat hloupostma a raději si vezmou pacientku, ze které vyrýžují co jen jde). :cert:
Mája

existuje hormonalní joga…četla jsem na ní užasne recenze,pomáhá ženám otěhotnět a srovnávat hormonalní nerovnovahu.Take nízkosacharidová strava ma užasny vliv na hormony a početí.Pokus se to upravit ty a dej tomu čas,..a pote to zase časem zkus u gynekologa

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >