Reklama

Nedaří se nám druhé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mací1011
Povídálka 14 příspěvků 13.09.18 12:33
nedaří se nám druhe

Pěkný den chtěla bych se zeptat jak to máte nebo kam jezdíte atd
snažíme se o druhé miminko ale nedaří se nám jsem po 7 ketu, odběr vajíček taky znova za sebou a pořad nic :-( syn vyšel na podruhe a tet se nám nedaří, jezdíme do prahy apolinář dekuji

Reklama

Reakce:

Qadra
Stálice 62 příspěvků 13.09.18 13:35

Mací my se snažíme o druhé od července 2017 a do července tohoto roku jsem 3× otěhotněla a 3× potratila.Nakonec jsem v srpnu skončila též u Apolináře.Zatím nám dr dala poslední možnost přirozeně pod aplikací fraxiparinu a Gynprodylu.Pak už jen IVF.....Musíme věřit,že se zadaří.Dcera se povedla na první dobrou a z jednoho styku…Center je spoustu a každý bude mít jiný názor…

tininas
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 13.09.18 13:59

Ahoj.

Z mé vlastní zkušenosti, ale i co tady tak čtu, tak jsem si vyvodila, že z jednoho IVF + následujících KETů, se úspěšně podaří max. 2 děti - ale i to je málokdy. Jednoduše ty ostatní vajíčka nemají ten potenciál.

Určitě to nevzdávej. A třeba zkus popřemýšlet o změně CARu. Někdy to pomůže a psychika je mocná. Když se to podařilo jednou, určitě se to podaří i podruhé.

Držím pěsti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama