Jak dlouho bez HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 15:25
Jak dlouho bez ha

Dobrý den. Chci se zeptat jak dlouho vám trvalo než jste otěhotněli, když jste nebrali nikdy žádnou antikoncepci. Snažíme se teprve mesic, ale jsem z toho nervózní. Přítel už jedno dítě má (nechtěné) a říkal že to bylo během týdne. A u nás pořád nic :-( jsem z toho trošku smutná. Byla jsem na darování vajíček a vše v pořádku na gynekologii mi řekla že jsem zdravá :-( tak snad jsem tím něco nepokazila

Reakce:
Uživatel je onlineNairol
Echt Kelišová 8825 příspěvků 11.09.18 15:39

Prosim? 8o
Vazne si myslis, ze jsi plodna nonstop a muze otehotnet kterykoliv den, hodinu, minutu?
Uz jsem tu zazila ruzne dotazy ohledne otehotneni, ale tohle prekonava vsechny.

Jestli to neni vtip, tak si najdi neco o tom, jak funguje zenske telo, hodne ti to pomuze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 15:47

@Nairol ..tak pardon ptám se úplně normálně jak dlouho vám to trvalo. Jsou holky co mi řekli že jednou měli s tím chlapem sex a byli těhotné ..to je taková náhoda? Některé se snažili i roky některé to ani nechtěli a byli těhotné za ten den 1 sexu..jen se ptam když někdo nebral prášky tak zda to může trvat také roky

andelka83
Generální žvanilka 20172 příspěvků 11.09.18 15:55
@Anonymní píše:
@Nairol ..tak pardon ptám se úplně normálně jak dlouho vám to trvalo. Jsou holky co mi řekli že jednou měli s tím chlapem sex a byli těhotné ..to je taková náhoda? Některé se snažili i roky některé to ani nechtěli a byli těhotné za ten den 1 sexu..jen se ptam když někdo nebral prášky tak zda to může trvat také roky

Může to trvat různě,ať už s ha nebo bez ní. V měsíci je pouze cca 4-5 dní kdy je plodné období a po styku v něm můžeš otěhotnět. Že někomu to trvalo týden je blbost. Prostě žena zrovna v ty dny v tom týdnu měla ovulaci. Je to naprosto totéž jako když ty řekneš že se snažíte měsíc.
Já jsem sice otěhotněla 4× v prvním cyklu co jsme si řekli že by to šlo a nijak se nechránili,ale není to žádné pravidlo,naopak jsem byla vždycky překvapená že to šlo tak rychle. Běžné je se snažit cca půl roku.

andelka83
Generální žvanilka 20172 příspěvků 11.09.18 15:57

A spíš než náhoda je to kombinace mnoha okolností,jak na straně ženy,tak může a taky trochu náhoda a hodně štěstí.

Apaji
Kelišová 5394 příspěvků 11.09.18 16:01

A některé cykly mohou být bez ovulace a bez ovulace není logicky těhotenství. A i oplozené vajíčko se nemusí uhnízdit a odejde, přičemž to žena vnímá jako menstruaci. A jsou ženy, které i v těhotenství několik měsíců krvácí a často tak nepoznají, že jsou těhotné (třeba moje babička takhle krvácela 4 měsíce na začátku těhotenství).

My třeba měli štěstí, vysadila jsem HAK a nedostala ani první MS - myslela jsem si, že mám rozhašené hormony po 6. letech užívání pilulí a ono ne :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 15:03

Ahoj, řeším teď podobný problém. Je mi 22 a přítel je o rok starší, bydlíme spolu a oba pracujeme. Když by mi bylo 18, lékař mi zjistil zdravotní problémy a doporučil mi založit rodinu co nejdříve, tehdy mluvil o 5 letech(teď po poslední kontrole mi doporučuje co nejdříve). Přítel se ale stále k miminku moc nemá. Samozřejmě říká, že ví, že já o děti moc stojím a že je to pro mě důležité, ale sám se na ně teď necítí. Určitě děti chce, ale neplánoval je takhle brzo. Snažím se s ním o tomto tématu mluvit stále dokola. Mám totiž strach, že to nepůjde hned, jak si on sám představuje. :D Jsme spolu od 15 a já od 17 let beru HA. Chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s otěhotněním po vysazení HA. Za jak dlouho se vám srovnala menstruace? Popřípadě po kolika měsících od vysezení se povedlo otěhotnět. Moc děkuji :)

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 31.10.18 15:08

No já jsem po vysazení antikoncepce měla menstruaci krásnou. Úplně v pohodě, bez velkých bolestí, byla pravidelná, krvácení akorát. Bohužel se nám po roce a půl otěhotnět nepodařilo ačkoliv jsme oba v pořádku. Následovalo už jen IVF.

Tichošlápek
Extra třída :D 10897 příspěvků 31.10.18 15:19

Po roce s pomoci lékařů. Dalsi těhotenství po porodu uz pak bylo prirozene

Uživatel je onlineŠtembinka
Kecalka 183 příspěvků 31.10.18 21:21

Já jsem hned po vysazení měla ms přesnou každý měsíc.. pravidelnější než z HA .. proto jsem ji taky vysadila, dělala mi v tom docela bordel. Nevysazovala jsem, že bychom chtěli miminko, ale jen kvůli těmto důvodům.. vysadila jsem ji přesně od ledna, potom jsme se ještě po každé chránili, ale na začátku června jsme si řekli, že bychom miminko chtěli a už to necháme na přírodě.. hned na poprvé se zadařilo :kytka: hned první cyklus a první ovulace.. ovulaci jsem na sobě taky poznala, takže nám to vyšlo hned hezky napoprvé a v únoru/březnu se těšíme na holčičku :dance:

Přeji ať vám to brzy vyjde :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >