Reklama

Jak dlouho bez HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 15:25
Jak dlouho bez ha

Dobrý den. Chci se zeptat jak dlouho vám trvalo než jste otěhotněli, když jste nebrali nikdy žádnou antikoncepci. Snažíme se teprve mesic, ale jsem z toho nervózní. Přítel už jedno dítě má (nechtěné) a říkal že to bylo během týdne. A u nás pořád nic :-( jsem z toho trošku smutná. Byla jsem na darování vajíček a vše v pořádku na gynekologii mi řekla že jsem zdravá :-( tak snad jsem tím něco nepokazila

Reklama

Reakce:

Nairol
Echt Kelišová 8813 příspěvků 11.09.18 15:39

Prosim? 8o
Vazne si myslis, ze jsi plodna nonstop a muze otehotnet kterykoliv den, hodinu, minutu?
Uz jsem tu zazila ruzne dotazy ohledne otehotneni, ale tohle prekonava vsechny.

Jestli to neni vtip, tak si najdi neco o tom, jak funguje zenske telo, hodne ti to pomuze.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 15:47

@Nairol ..tak pardon ptám se úplně normálně jak dlouho vám to trvalo. Jsou holky co mi řekli že jednou měli s tím chlapem sex a byli těhotné ..to je taková náhoda? Některé se snažili i roky některé to ani nechtěli a byli těhotné za ten den 1 sexu..jen se ptam když někdo nebral prášky tak zda to může trvat také roky

andelka83
Neúnavná pisatelka 19569 příspěvků 11.09.18 15:55
@Anonymní píše:
@Nairol ..tak pardon ptám se úplně normálně jak dlouho vám to trvalo. Jsou holky co mi řekli že jednou měli s tím chlapem sex a byli těhotné ..to je taková náhoda? Některé se snažili i roky některé to ani nechtěli a byli těhotné za ten den 1 sexu..jen se ptam když někdo nebral prášky tak zda to může trvat také roky

Může to trvat různě,ať už s ha nebo bez ní. V měsíci je pouze cca 4-5 dní kdy je plodné období a po styku v něm můžeš otěhotnět. Že někomu to trvalo týden je blbost. Prostě žena zrovna v ty dny v tom týdnu měla ovulaci. Je to naprosto totéž jako když ty řekneš že se snažíte měsíc.
Já jsem sice otěhotněla 4× v prvním cyklu co jsme si řekli že by to šlo a nijak se nechránili,ale není to žádné pravidlo,naopak jsem byla vždycky překvapená že to šlo tak rychle. Běžné je se snažit cca půl roku.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19569 příspěvků 11.09.18 15:57

A spíš než náhoda je to kombinace mnoha okolností,jak na straně ženy,tak může a taky trochu náhoda a hodně štěstí.

Apaji
Kelišová 5375 příspěvků 11.09.18 16:01

A některé cykly mohou být bez ovulace a bez ovulace není logicky těhotenství. A i oplozené vajíčko se nemusí uhnízdit a odejde, přičemž to žena vnímá jako menstruaci. A jsou ženy, které i v těhotenství několik měsíců krvácí a často tak nepoznají, že jsou těhotné (třeba moje babička takhle krvácela 4 měsíce na začátku těhotenství).

My třeba měli štěstí, vysadila jsem HAK a nedostala ani první MS - myslela jsem si, že mám rozhašené hormony po 6. letech užívání pilulí a ono ne :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >