Řešit těhotenství hned u doktora?

Anonymní
4.4.21 22:28

Resit těhotenství hned u doktora?

Ahoj,

chtěla bych se zeptat, zda byste ihned řešily snahu o miminku u lékaře, kdybyste měly partnera, který predtim nemohl mít děti?

Respektive - nevím kde byl problém a nevědí to ani oni, vše prý v pořádku a nikdy se na nic nepřišlo, byli 4× na ivf a nic, embrya ale měli.

Mám trochu obavu, beru kyselinu listovou, jsem stihla, hybu se, jim víceméně ok, beru dlouhodobě vitaminy jako C, B, D a zinek, MS mám leta 28-29 dni a nikdy jsem se s ničím nelecila. Tak mě napadlo jestli třeba rovnou nekam nejit, hodně se mi líbí akupunktura a obecně čínská medicína, kdysi mi to pomohlo na kožní problém.

Zatím jsme tomu dali volný průběh (3 měsíce) a prozatím nic, ale nevím ani kdy mám ovulaci, jestli v půlce cyklu tak jsme se stejně trefili jen jednou.

Dekuji moc, chápu ze je brzy něco resit, ale trochu se bojím toho, ze jim to neslo :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25928
4.4.21 22:32

Tak snad ví z dřívějška, jestli má problém ve spermiogramu, nebo kde, ne? Ty si ovulaci můžeš měřit jestli probíhá. A taky záleží kolik ti je, ale rok by jsi počkat měla. Nejde všechno hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 22:34

@pikola no jasne ze ví, ale měl vše v pořádku, ani u jednoho se na nic nepřišlo.

Já vím, ze bych měla vydržet, ale rikam si jestli to proste neřešit na svy straně hned, ne s nim, ten má chudák za sebou všechna vyšetření co jdou :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
25928
4.4.21 22:37

No tak když není problém u něj, zaměř se na sebe, jestli máš ovulaci a kdy. To zjistíš snadno i doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6159
4.4.21 22:37

Pro zacatek muzes u sebe zkusit ovulacni testy, nebo merit bazalni teplotu, pripadne zkombinovat oboji.
Zjistis zda a kdy mas ovulaci a muzete tomu prizpusobit sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3104
4.4.21 22:39

Mohli byt prostě nekompatibilní. To se stává. Nemusí to tak byt u vas. Pokud ti neni 35+, tak bych nespěchala a nechala to na přírodě, zkus to podpořit jógou. Mě pomohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 22:47

@Martina84 nějakou konkrétní? Dekuju moc.

Jinak asi mohli byt, ale to by neměli ta embrya ne? Teda měli je z ivf. Jen to nikdy pak nevedlo k těhotenství. Moc se v tom nevyznam a nijak jsem to nechtěla rozebírat.

Ovulacni testy mám koupené 8)

• Citovat
  • Nahlásit
3104
4.4.21 22:52
@Anonymní píše:
@Martina84 nějakou konkrétní? Dekuju moc.

Jinak asi mohli byt, ale to by neměli ta embrya ne? Teda měli je z ivf. Jen to nikdy pak nevedlo k těhotenství. Moc se v tom nevyznam a nijak jsem to nechtěla rozebírat.

Ovulacni testy mám koupené 8)

Tak embrya jim pomohli vytvorit v laborce, i tak se nechytla :nevim:
Jóga jakákoli harmonizuje tělo a hlavně se hodit do pohody a myslet taky na jiny věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
4.4.21 22:53

Já bych ještě počkala. 3 měsíce snažení je nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
4.4.21 22:55

Partner byl s ex deset let a nedařilo se jim. Já otěhotněla po čtyřech měsících od doby, co jsme řekli, že tomu dáme volný průběh. Plodné dny/ovulaci jsem cca věděla, poznala na sobě a řídila se podle kalendáře, ale vesměs jsem to nějak neřešila. Prostě jsem počítala cca rok než se zadaři. Tak se nestraš zbytečně. Prostě některé páry to tak mají a některé ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 23:00

@alena1995 já vím, Dekuju! Ovulaci na sobě nepoznám, já mám takový celkově úplně klidný cely cyklus, jen den před ms mi otece břicho…a od půlky cyklu se mi zvětšují a boli prsa, jinak fakt nic.

Uvidíme tedy, já nechtěla nejak plasit, ale nejak tomu malinko už od začátku pomoci, třeba tou jógou anebo akupunkturou apod :)

• Citovat
  • Nahlásit
1813
4.4.21 23:16
@Anonymní píše:
@alena1995 já vím, Dekuju! Ovulaci na sobě nepoznám, já mám takový celkově úplně klidný cely cyklus, jen den před ms mi otece břicho…a od půlky cyklu se mi zvětšují a boli prsa, jinak fakt nic.Uvidíme tedy, já nechtěla nejak plasit, ale nejak tomu malinko už od začátku pomoci, třeba tou jógou anebo akupunkturou apod :)

Hlavně to zas tolik neřeš nebo neotěhotnís vůbec. Myslím, že X uživatelek tady by ti mohlo říct co udělá psychika. Moje rada: Nemyslí na to, neřeš akupunkturu. Prostě si užívej sex, a uvidís. :) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
4.4.21 23:36

Když měl testy v pořádku, řešila bych nejdřív po roce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15972
5.4.21 07:41

Ne, po 3mesicich bych k doktorovi fakt neletela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
5.4.21 10:25

Vše dělá psychika určitě a čím víc to řešíš tak to nepůjde vůbec… 3 měsíce a chceš to řešit? Na gynde ti řekne že až to nepůjde rok tak pak můžeš začít, něco řešit. Zatím snažení 3 měsíce je opravdu málo..takze se nejdřív hod asi do klidu co se tyce psych. Stránky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat