Ovulaci test - rady pro začátečníci :)

Anonymní
3.4.21 19:59

Ovulaci test - rady pro začátečníci :)

Moc se omlouvám za blby dotaz, ale poprvé si delam ovulacni test :oops:

Co znamená ten výsledek prosím a jak dal postupovat? Měřit teď tedy denně? Ukáže se pozitivní jen ten jeden den anebo bude různě slábnout a silnit dle přicházející a odcházející ovulace?

Mockrát dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6174
3.4.21 20:05

Test je negativni, muzes zkouset i dvakrat denne, aby jsi se pokusila zachytit opravdu pozitivni test.
Nekdo ma pozitivni jen jeden den, jina dva dny. Videla jsem je i lepit na papir a psat si k tomu datum a hodinu, aby bylo videt, jak sili, nebo naopak slabne.
Ovulace by mela prijit 12-48 h od pozitivniho testu.
Testovat by se melo mezi 10h a 20h.
Vsechno je podrobne uvedeno v navodu u testu, vc. toho, kdy se ma zacit testovat pri delce cyklu xy.
A ne kazda ma ovulaci presne uprostred cyklu 14-16 den, ja napriklad az 21 den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 20:21

@Jogrr moc ti Dekuji. Já mám pravidelný cyklus, 29. Dnes jsem 13DC. Třeba už tedy mohla proběhnout, viď?

A prosím sex má proběhnout 2 dny před pozitivním testem a max 1 den po pozitivním testu?

Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
744
3.4.21 22:16
@Anonymní píše:
@Jogrr moc ti Dekuji. Já mám pravidelný cyklus, 29. Dnes jsem 13DC. Třeba už tedy mohla proběhnout, viď?

A prosím sex má proběhnout 2 dny před pozitivním testem a max 1 den po pozitivním testu?

Dekuji :srdce:

Dva dny pred pozitivnim testem je blbost, kdyz nevite kdy bude pozitivni prece 🙂
Jak je psano vyse. PO pozitivnim ovulacnim testu nastava ovulace do 48 hodin. Takze sex v ten den, druhy den a treti den.

A jen doplnim, ze i kdyz se trefite do ovulace, tak je sance na poceti asi 15%.
Takze se na to radeji moc neupinejte a mejte sex proste kdyz bude chut 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat