Retro baňka - fotka

Fotoalbum tématu (22) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta 23
Kecalka 203 příspěvků 05.01.18 22:08
retro baňka - fotka

Ahoj holky,
nemáte náhodou někdo starou baňku, byla průhledná, na ní byly namalované rybičky a uvnitř nějaké peříčko nebo chmýří, vypadala jako „akvárium“. Kdyby ji náhodou ještě někdo měl, prosila bych moc o její fotku :) Chtěla bych si ji zkusit vyrobit…
Celé Vánoce na ni vzpomínám, měli jsme ji, když jsem byla dost malá, ale už z nich nezůstala ani jedna…
Pak mám ještě jedny staré baňky (zůstala také jen jedna celá), ze kterých zbyly jen postavičky, nemáte tyto baňky ještě někdo? Také bych prosila jen fotky těch maleb, kdybyste jste je někdo měli, byla bych strašně ráda za fotky.
Ale budu ráda i za jiné staré baňky, třeba jsme je také měli, ráda si je připomenu :)
Ty staré baňky byly bombastické, vzpomínám, jak jsem si je pořád chodila prohlížet :) :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

leene
Závislačka 3553 příspěvků 05.01.18 22:14

Máme takové…

Iveta 23
Kecalka 203 příspěvků 05.01.18 22:37

Krásné :kytka: Ty rybky jsou také supr :) A jak je máte krásně zachovalé :) Přijde mi, že kdysi ty baňky byly mnohem zajímavější, kam jsme přišli na návštěvu, tam jsem okukovala baňky :mrgreen: teď jsem takové ani podobné neviděla, nám z těch co jsem vyfotila zbyly jen ty postavičky - na baňce byl vždy namalovaný příběh a k tomu byla postava. Třeba na této jsou husy, jak se pasou a postava lišáka, který jednu ukradl, pak máme jště jednu napůl rozbitou, kde je namalovaná bouda a ještě něco, a k tomu postavička pejka s paraplíčkem…

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 05.01.18 22:38

Koupis na aukro a v bazarech, ale ne levne

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 06.01.18 00:19

Taky ty baňky miluju, fotila jsem to přes svátky u babičky, v pondělí vyfotím detailně další

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 06.01.18 00:40

Presne ty banky ze sady s liskou mame… je to cela sada, deti miluji… taky muzu nafotit, prave nam visi :) Rybicko/perickovou si pamatuju, takova cervenomodrobila.. ze? Zeptam se zitra muze, jestli jeste mame.

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 06.01.18 01:01

Lodicka a kachna :)

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 06.01.18 08:13

Mně se taky moc líbí a dají se koupit podobné i dnes. Škoda že nemám moc ráda strakatý stromky, jinak bych jich určitě nakoupila celou krabici :D

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 06.01.18 09:29

Dneska se taky daji koupit nadherny banky, treba na vanocnich trzich meli krasne, ale jsou hozne drahe.

Iveta 23
Kecalka 203 příspěvků 07.01.18 18:38

@majdula1
Vy jste supr holky, díky moc za fotky :palec: už jsem hledala i na netu, ale rybičky jsem nenašla :( Přesně tak, byla červeno modro nějaká :) to bude určitě ona!

mado
Závislačka 4644 příspěvků 07.01.18 18:43

Mame na stromku, cervenomodra, vevnitr kousek bileho vanocniho retezu, namalovane ryby, sklenena.
Vyfotit momentalne nemam cim, zda je to ona.
 M

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 07.01.18 19:22

Ja uz ji vyfotila, pridam za chvili
Ani jsem nevedela, ze ji na stromecku mame :)

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 07.01.18 19:32

Rybicky ze vsech stran :)

majdula1
Kelišová 6465 příspěvků 07.01.18 19:35

A jeste ty s postavickami. Visi nam jen kominicek, pejsek, kachna a lodicka. Jo a safra, lisak - toho jsem zapomnela vyfotit.

Ale na druhe strane banek tedy moc namalovaneho neni… jen vzdycky kousicek ozdobeny stribrem a tak. Max. kytky u kachny.

Iveta 23
Kecalka 203 příspěvků 07.01.18 19:37
@majdula1 píše:
Rybicky ze vsech stran :)

Supr! Díky moc, to je přesně ona :kytka: Chci ji zkusit na příští rok vyrobit, malý miluje ryby, myslím, že bude nadšený. Už ta baňka s lišákem je letos top :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama