Řev u večerního usínání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirinda27
Závislačka 2980 příspěvků 1 inzerát 19.12.18 20:30
Řev u večerního usinani

Ahoj. Včera bylo malýmu 9 měsíců,2 měsíce se mi v noci hodně budí na,,kojení(zuzlani místo dudliku),zvykla jsem si. Co me ale trápí je, ze přibližně 2 týdny u večerního usínání se prevaluje ze strany na stranu a brečí u toho. Vypadá to jakoby mu vadila deka, plysaci kolem něj, já…prostě se,,vzteka,,. Trvá to hodinu, hodinu a pul než zabere. Co to je? Proč se to děje?

Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 19.12.18 20:34

@Mirinda27
Není přetažený? ;) Malá mi tohle dělavá občas, když spolu ležíme a snažím se ji uspat a ona je vyloženě unavená, mne si očka, ale neví jak by usnula, tak se převaluje, pofňukává apod.. :roll:
A co zuby? Není neklidný, že mu rostou?

Mirinda27
Závislačka 2980 příspěvků 1 inzerát 19.12.18 20:55

@Zwetta to jsem zapomněla zmínit.....jedna horní jednička je z půlky venku a druha už začala vykukovat. Tak já nevím :nevim: . U prvních zubu byl klid

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 338 příspěvků 19.12.18 20:59

Měli jsme a máme se synem (2 roky) různá období jeho spánku. Někdy bez jakýchkoliv okolků se v postýlce otočil a spal. Pak bylo období, kdy se po hodině budil, jindy zas hodinu nemohl usnout. Vždy jsem to řešila operativně. Když byl mimčo a vlastně i teď jsem přišla zavrtala, popřála dobrou noc a odešla jsem. Teď když je větší, tak občas i zahudrovala, jaktože nespí. Ale když byl miminko a prostě neusínal, tak jsem si ho vzala do postele a uspala a pak přenesla. Po týdnu třeba zase spal sám, jako dudek.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 19.12.18 21:39

@Mirinda27
Podle mě buď nějaká spánková „krize“ související s jeho vývojem anebo zoubky.. Prej na noc mají tendence se „ozývat“.. :roll: Jsem zvědavá, jak to bude u nás.. :andel: :think:

Váš příspěvek
Reklama