Řeznictví na Praze 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 08.02.17 16:05
Řeznictví na Praze 5

Milé dámy, mám na vás dotaz - vy co bydlíte na Praze 5, úplně ideálně na Butovicích nebo někde poblíž, máte nějaké osvědčené řeznictví? Prarodiče se stěhují z P6, kde byli zvyklí na kvalitní maso za smysluplnou cenu (ne nahnilé kuře za 180 Kč za kg), tak se snažíme najít náhradu :)

Reakce:

Uživatel je onlineAlinal
Kelišová 5128 příspěvků 08.02.17 17:05

V Butovicích bohužel nic neznám, ale kdyby prarodiče nenašli nic bližšího, tak svělé je Řeznictví a uzenářství U Arbesa ;). Ve Štefánikově ulici je i Řeznictví a lahůdkářství Sváček (mají ale relativně vysoké ceny).

Ornwen
Závislačka 4519 příspěvků 08.02.17 17:33

@Nimie no, párkrát jsem zkoušela na Lukách a přišlo mi fajn. Ale není ozkoušeno dlouhodobě (většinou nakupuje manžel u práce)

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 08.02.17 19:20
@Alinal píše:
V Butovicích bohužel nic neznám, ale kdyby prarodiče nenašli nic bližšího, tak svělé je Řeznictví a uzenářství U Arbesa ;). Ve Štefánikově ulici je i Řeznictví a lahůdkářství Sváček (mají ale relativně vysoké ceny).

Děkuji, vyzkoušíme :palec: Je to ale teda už trochu daleko (nemají auto) :think:

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 08.02.17 19:21
@Ornwen píše:
@Nimie no, párkrát jsem zkoušela na Lukách a přišlo mi fajn. Ale není ozkoušeno dlouhodobě (většinou nakupuje manžel u práce)

Kouknu po tom, děkuju :)

jahuhudka
Extra třída :D 10963 příspěvků 08.02.17 19:30

@Nimie o jake maso by meli zajem? Jezdime do prahy s jinym zbozim ale muzeme dovest domaci hovezi v baliccich 5-10kg veprove domaci kureci obcas domaci nebo kdykoli cerstve z rabittu

Ornwen
Závislačka 4519 příspěvků 08.02.17 19:30

@Nimie oni tady totiž nějak moc nejsou. Možná nějaké nové a/nebo zastrčené. Na stodůlkách je nějaká frančíza, maso Jiko myslím. A to je děs.

Plus nevím, odkud z P6 vaši jsou, ale v Řepích u Ovusu je taky dobrá masna a tam jed přímý autobus. Max. 20min

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 08.02.17 19:56
@Ornwen píše:
@Nimie oni tady totiž nějak moc nejsou. Možná nějaké nové a/nebo zastrčené. Na stodůlkách je nějaká frančíza, maso Jiko myslím. A to je děs.Plus nevím, odkud z P6 vaši jsou, ale v Řepích u Ovusu je taky dobrá masna a tam jed přímý autobus. Max. 20min

Přesně na tu jsou zvyklí :mrgreen:

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 08.02.17 19:59
@jahuhudka píše:
@Nimie o jake maso by meli zajem? Jezdime do prahy s jinym zbozim ale muzeme dovest domaci hovezi v baliccich 5-10kg veprove domaci kureci obcas domaci nebo kdykoli cerstve z rabittu

Vesměs kuřecí, ale spíš si to asi neumím představit logisticky :oops: mají menší mrazák a jsou zvyklí spíš na nakupování každý druhý den než že by měli doma zamražené na kila. V každém případě moc děkuji za nabídku :kytka:

Ornwen
Závislačka 4519 příspěvků 08.02.17 21:22

@Nimie tak to na Butovicích nastoupí do 142 a u Ovusu vystoupí. Z Butovic fakt 20 min. Se dá, když se jim jinde nebude líbit ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >