Rozlučka se svobodou v bordelu. Říct, nebo neříct?

Anonymní
22.5.18 16:15

Říct,neříct? Rozlučka se svobodou...

Anonym z pochopitelných důvodů. Jdu si za Vámi pro radu, protože se nemůžu svěřit žádné své kamarádce, protože v tomhle mém dilema hrají taky určitou roli. Sestra mého manžela se v červenci vdává. Dozvěděla jsem se od jednoho známého, že budoucí manžel chce uspořádat rozlučku se svobodou v bordelu. Ne na striptýzu, v čemž bych neviděla nic špatného, ale přímo v bordelu. Mého muže se to netýká, protože bude tou dobou na služební cestě s mým otcem, ale morálně se mi to příčí. Nechápu, proč se nejdou jen někam opít a pak jen na strip. A teď, co mám dělat? Říct jí to a tím ohrozit svatbu, nebo jí to neříct a tím ohrozit budoucí manželství a třeba její zdravotní stav+manželství a zdraví mých kamarádek? Opravdu nevím, co dělat, budoucí švagr je jinak skvělý chlap, tak mu nechci zatápět, i když ne zbytečně, ale zase tak dobrý vztah, abych mu to vymlouvala, nemáme. Neřekla jsem o tom zatím radši ani manželovi. Díky za každou radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16603
22.5.18 16:18

Je to jejich věc. Já bych se do toho nepletla. A ti chlapi jsou snad dospělí a zodpovědní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.5.18 16:20

Promluv si s budoucím švagrem, že máš tuhle informaci a ať si to promyslí, jestli chce takhle riskovat manželství.. dle mého názoru je velká pravděpodobnost, že se to tvá švagrová stejně dozví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18418

Zbytečně bych to nedramatizovala a nechala to být. Je to jejich věc, nemontuj se do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane

:mrgreen: a myslíš že v bordelu se jen sexuje? můžou tam mít jen soukromý taneček… nechápu co tobě je do toho když se to netýká tvého muže

• Citovat
  • Nahlásit
22.5.18 16:21

Já chápu tvůj morální popud ji to říct, další otázka je jestli je to vůbec pravda, nevím si takového chlapa představit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.18 16:22

@P4ja Dospělí možná, ale nepřijde mi to zodpovědné.

@karolinalovosi O to právě jde, že se to stejně dozví. Zase já nechci být TA, která jim to překazí.

• Citovat
  • Nahlásit
9738
22.5.18 16:22

Zvláštní rozlučka, to jo. Až se to budoucí manželka domákne tak třeba ani svatba nebude. A nebo o tom ví a neřeší to. Asi bych se v tom nevrtala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18418
22.5.18 16:24
@Anonymní píše:
@P4ja Dospělí možná, ale nepřijde mi to zodpovědné.@karolinalovosi O to právě jde, že se to stejně dozví. Zase já nechci být TA, která jim to překazí.

No tak se to dozví no, je to tvoje věc? Není, tak se do toho neplet. To, že jdou do bordelu ještě neznamená, že jsou nezodpovědní :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19807
22.5.18 16:24

To že to je v bordelu neznamená že tam budou šu… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
22.5.18 16:25

Jejich problém. Vůbec bych se o to nezajímala :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
16603
22.5.18 16:26
@Anonymní píše:
@P4ja Dospělí možná, ale nepřijde mi to zodpovědné.@karolinalovosi O to právě jde, že se to stejně dozví. Zase já nechci být TA, která jim to překazí.

Tak každý má svoje morální hodnoty, a jestli ty máš problém s těmi jejich, tka je to tvůj boj.

A jinak ani nevíš, jestli budou s nějakou spát a hlavně to se můžou nakazit i od sousedky třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Doe_Jane A kdyby se to mého muže týkalo, tak bych se do toho montovat měla? Zvláštní uvažování. Je to moje švagrová, kterou znám 12 let a nechci, aby se potom, nebo předtím trápila, toť vše.

• Citovat
  • Nahlásit
35992
@Doe_Jane píše: :mrgreen: a myslíš že v bordelu se jen sexuje? můžou tam mít jen soukromý taneček… nechápu co tobě je do toho když se to netýká tvého muže

jojo, ja si myslim, ze tahle vymluva urcite zazni, az se to provali :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
22.5.18 16:28
@Anonymní píše:
@Doe_Jane A kdyby se to mého muže týkalo, tak bych se do toho montovat měla? Zvláštní uvažování. Je to moje švagrová, kterou znám 12 let a nechci, aby se potom, nebo předtím trápila, toť vše.

tak samozřejmě, že by ti mohlo vadit, že tam má jít i tvůj manžel, ale takhle? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama