řídká stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
paštika
Povídálka 28 příspěvků 23.03.09 18:39
řídká stolice

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit. Dcerka, 16 měsíců, má stále řídkou kašovitou stolici, tak 1-4 denně. Měla to tak vždy, jen se teď začínám strachovat, jestli je to v pořádku. Bolesti bříška nemá, je veselá a aktivní. Jak to vidíte. děkuju za rady.

Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 23.03.09 18:44

Jestli máš nějaké pochybnosti, zajdi nebo zavolej k doktorce. Jinak Anežka měla přibližně v tomto věku taky řidší stolici a hlavně několikrát denně (třeba i 4×) Ptala jsem se na to doktorky při jednom očkování a ona mi řekla, že to taky hodně záleží na tom, co jí. Anežka třeba v té době byla schopná sníst celá čtyři jablka za den. Takže to nejspíš měla z toho.

cancerka
Ukecaná baba ;) 2131 příspěvků 23.03.09 18:50

A nebrávala častěji antibiotika? Může mít ve střevech málo těch správných bakterií. Jak jste na tom s jogurtama?

LUCI
Kelišová 6337 příspěvků 23.03.09 19:28

Já si myslím, že to normální je. A buď ráda, co já bych za tohle dala.
U nás jsou zácpy na denním programu, ať děláme, co děláme… :(

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18633 příspěvků 23.03.09 19:38

Nechci tě strašit, nejspíš to nic nebude, ale takhle se může projevovat celiakie - intolerance lepku. Raděj bych ji na:,–(ila bezlepkovou dietu a nechala udělat výtěry. My to tak taky u staršího měli a naštěstí se nic nepotvrdilo. Trvalo to do doby než úplně přestal pít UM.

LucaLuca
Závislačka 4471 příspěvků 23.03.09 20:13

U nás pomáhala probiotika. Jinak ale posléze se prokázala celiakie. :cry:

paštika
Povídálka 28 příspěvků 27.03.09 14:30

Děkuju moc, ptala jsem se vcera doktorky a ta rikala, ze je to OK. nicmene vsem dekuji.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 29.03.09 09:09

LucyLucy, a kromě řídké stolice se u vás projevila celiakie i ještě nějak jinak?

Verrunka
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 29.03.09 13:45

Taky jsem teď vyplašená z té celiakie… Eliška má taky občas řídkou stolici (třeba 2× do týdne), tak teď nevím, jestli to mám řešit s doktorkou, nebo je to normální.

tterka
Kelišová 5428 příspěvků 29.03.09 15:38

Ahojky,
u nás převážně taky vládne řídká stolice - od té doby, kdy Kiki začaly růst zoubky a rostou dodnes. Malému dítěti stačí málo a hned má řídkou stoličku :wink: .
A když k těm zoubkům přidám třeba kakao, mléko, jogurt … mám s Kiki na pořádný průjem vystaráno minimálně na 4 dny :lol:
Marťa to měl taky takhle, takže to moc neřeším. Horší by asi bylo, kdyby děti měly zácpu a trpěly u toho bolením bříška :wink:

Haidule
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 29.03.09 18:25

verrunko resis ridkou stolici dvakrat do tydne…ale notak....... :D

Jinak s ridkou stolici jde take o to co vlastne ditko basti,co pije,zda ma ve strave i pecivo nebo jen zeleninu+maso..zkusila bych ta probiotika kdyz jinak vse v poradku aspon co rekla doktorka.Jinak probiotika opravdu delaji divy a krom jineho diky nim prckovi posilujes obrany system :wink: Nam konkretne na prujem zabraly bajecne behem par dni se stolicka poupravila…

Váš příspěvek
Reklama