Říjen je náš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
badgirl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 22:44
Říjen je náš

Furt nevidíme // na těhu testu :,(,tenhle měsíc to prostě musí vyjít :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 22:54

A diskuze je k čemu? :think:

eva valoi
Extra třída :D 11850 příspěvků 05.10.14 23:04

@lulinaaa Pro mě k ničemu, my se snažíme o to, aby dvě čárky na testu nebyly. :mrgreen:

kessi22
Závislačka 3982 příspěvků 05.10.14 23:05

@lulinaaa o tom, jak 20-ti letá slečna touží po dítku a už jí nestačí stávající diskuze o snažení?! :nevim:

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 23:07
@kessi22 píše:
@lulinaaa o tom, jak 20-ti letá slečna touží po dítku a už jí nestačí stávající diskuze o snažení?! :nevim:

Mně to přišlo spíš jako konstatování, než námět k diskuzi :think:

kessi22
Závislačka 3982 příspěvků 05.10.14 23:10
@lulinaaa píše:
Mně to přišlo spíš jako konstatování, než námět k diskuzi :think:

To máš pravdu :think: a tak třeba chce podporu? Nebo prudit ženy, které se o dítě snaží několik let? Nevím, a upřímně zakladatelku nechápu…

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 23:12
@kessi22 píše:
To máš pravdu :think: a tak třeba chce podporu? Nebo prudit ženy, které se o dítě snaží několik let? Nevím, a upřímně zakladatelku nechápu…

Kdyby chtěla poradit, nebo podobně, tak to chápu. Tady mi to ale přijde jen jako honba za objímajícími smajlíky… :think:
Jinak tedy ale samozřejmě přeji hodně štěstí :kytka:

eva valoi
Extra třída :D 11850 příspěvků 05.10.14 23:14
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
MmOoNnIiKkAa
Nováček 9 příspěvků 05.10.14 23:23
snazime se o miminko

Ahoj holky s peitelem se snazime o miminko jenze. ja jsem natekla vevnit mnela jsem plodne dny tak sme nato. s pritelem vlitly on si dava zalezet a uzivame si to vse je hezky az na den kdyz jsem zjistila ze sem tam otekla. nevim cim to je prsa mne boli a zada taky jen se bojim jit na gindu co my tam zjisti poradte my

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 05.10.14 23:27

@MmOoNnIiKkAa kdyz na te ginde nebudes muset psat, muzes smele vykrocit :palec:

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 05.10.14 23:27

@MmOoNnIiKkAa a jeste bych chtela vedet, jestli tvuj pritel je kluk nebo holka :think:

badgirl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 23:28

Tady člověk nemůže už ani založit téma.. aniž by nikdo nezačal útočit, né opravdu toto téma není na výsměch žen co se snaží dlouho!!! Chtěla sem jen najít snažilky, který touží po prckovi a furt se nedaří.. :zed: :zed: :zed:

MmOoNnIiKkAa
Nováček 9 příspěvků 05.10.14 23:34
@AniNevim píše:
@MmOoNnIiKkAa a jeste bych chtela vedet, jestli tvuj pritel je kluk nebo holka :think:

samozrejme ze klu

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 05.10.14 23:36
@MmOoNnIiKkAa píše:
samozrejme ze klu

aha, tak to jo. To bych na gyndu urcite sla ji ukazat. Otekla muze byt i kvuli mykoze.

MmOoNnIiKkAa
Nováček 9 příspěvků 05.10.14 23:38
@AniNevim píše:
aha, tak to jo. To bych na gyndu urcite sla ji ukazat. Otekla muze byt i kvuli mykoze.

a kde bych ji vzala???

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >