Divný pocit v břichu po pohlavním styku

Anonymní
4.10.14 22:57

Divný pocit v břichu po pohlavním styku.

Ahoj, také se vám stává že krátce po pohlavním styku cítíte u vaječnníků, nebo někde v děloze takové divné pocity? Je to něco jako mravenčení, píchání..

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.10.14 23:06

Bývám taková nafouklá, často se stává že když se manžel večer činí, tak to ze mě teče ven třeba během noci. A druhý nebo třetí den cítím to mravenčení.

  • Citovat
  • Upravit
7880
4.10.14 23:08

Já to občas mívám, ale většinou když mám ovulaci

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.14 23:11

Při ovulaci to mravenčení cítím taky, ale většinou i po pohlavním styku. Občas je mě divně od žaludku a bolí mě hlava. Tak přemýšlím zda to třeba nemůže mít něco společného s pronikajícími spermiemi, nebo jak bych to napsala - snaha njaké spermie o otěhotnění? Vždy jsem dostala menstruaci, takže nevím :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
7880
4.10.14 23:28

Tak to netuším, takové stavy nemám… :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.10.14 23:31

Kamarádka povídala že to mravenčení klidně můžou být pohybující se spermie..

  • Citovat
  • Upravit
15995
5.10.14 00:05

Tak spermie jsou mensi nez bile krvinky, takze mi nepripada pravdepodobne, ze bys mohla citit, jak se pohybuji :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21912
5.10.14 06:30
@Anonymní píše:
Kamarádka povídala že to mravenčení klidně můžou být pohybující se spermie..

Delas si prd.el ze jo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85473
5.10.14 07:06
@Anonymní píše:
Kamarádka povídala že to mravenčení klidně můžou být pohybující se spermie..

Tak to je pekne b..a.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20807
5.10.14 07:07

Jo jo, to si spermie prokousávají cestu. Z těch vtípků si nic nedělej. Gratuluju mamko, přestaň hulit a chlastat a šetři na výbavičku :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13331
5.10.14 08:01

Tak bez srandy. I při ovulaci může někdo cítit jak to tam pracuje. Tak proč ne po pohl. styku kde se v organismu taky něco odehrává?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
5.10.14 08:33
@Anonymní píše:
Kamarádka povídala že to mravenčení klidně můžou být pohybující se spermie..

Kamarádka bude vyloženě znalec :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
13331
5.10.14 08:54
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13331
5.10.14 09:31
@jája428 píše:
to bylo co, ten vetrelec, co jednu sezral? 8o

CO??? KDO CO SEŽRAL?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21912
5.10.14 09:31

@chipsa protoze to neni mozne. Opravdu nemuzeme fyzicky citit cestu spermie za vejcem nebo dokonce prunik spermie do vejce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová