Riziko početí po vynecháni 1 tabletky

Anonymní
12.12.22 17:16

Riziko početí po vynecháni 1 tabletky

Zdravím, beru HA jangee ruzove tabletky, dala jsem si v pátek 3. Tabletku v prvnim tydnu v 14:00h, v sobotu jsem zapomnela a rano cca v 1:00 jsem mela nechraneny Pohl.styk, tabletku dalsi jsem si vzala v nedeli 14:00.. je velke riziko tehotenství? Diky:)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3076
12.12.22 17:32

Vynechala jsi HA. Riziko početí tedy existuje. V návodu najdeš, ve kterém týdnu je jaké riziko. Pokud dítě nechcete, nesmíš to zobat jako lentilky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
12.12.22 17:44

@Suelinda stalo se mi to poprve no, schvalně to určitě nebylo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7228
12.12.22 18:33
@Anonymní píše:
Zdravím, beru HA jangee ruzove tabletky, dala jsem si v pátek 3. Tabletku v prvnim tydnu v 14:00h, v sobotu jsem zapomnela a rano cca v 1:00 jsem mela nechraneny Pohl.styk, tabletku dalsi jsem si vzala v nedeli 14:00.. je velke riziko tehotenství? Diky:)

a to sis nevzala v sobotu a vneděli sis vzala jen jednu? jestli ano, došla bych si pro postinor…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.22 19:55

@welovefashion ano jen jednu

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty