Riziko těhotenství?

Anonymní
13.7.20 21:15

Riziko těhotenství?...je?

Ahoj, vím že na jistotu budu muset počkat, ale jen bych chtěla vědět, jestli se tu najde někdo, kdo takhle otěhotněl? Byli jsme s přítelem po letech sami doma, tak se stalo, po dlouhé době, ale „uvnitř“byl opravdu jen chvíli, minutu, minutu a půl? Pak už jsem pokračovala rukou, ještě několik minut, jelikož jsem měla z otěhotnění opravdu strach, ale ten mám vlastně pořád. 72h poté byla ovulace. Už bych měla pomalu dostat menstruaci, čekala jsem ji včera nebo dnes, a zatim nic :( fakt mám nervy, myslíte, že zpoždění může být z toho stresu, nebo fakt i z tohoto můžu být těhotná? Jsem dost plodná, ale pořád doufám, že těhotná nebudu :( nebo takhle některá z vás k dítku přišla? Vím, že odpověď mi dá jen test, ale ten teď několik dní nemám možnost koupit, a od ovulace je to 13 dní teprve, tak je ještě brzo (ale ms mívám relativně pravidelně, a max dneska jsem ji čekala)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3245
13.7.20 21:17

Z nervů ti MS nepřijde, proč nepoužíváte antikoncepci? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12856
13.7.20 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj, vím že na jistotu budu muset počkat, ale jen bych chtěla vědět, jestli se tu najde někdo, kdo takhle otěhotněl? Byli jsme s přítelem po letech sami doma, tak se stalo, po dlouhé době, ale „uvnitř“byl opravdu jen chvíli, minutu, minutu a půl? Pak už jsem pokračovala rukou, ještě několik minut, jelikož jsem měla z otěhotnění opravdu strach, ale ten mám vlastně pořád. 72h poté byla ovulace. Už bych měla pomalu dostat menstruaci, čekala jsem ji včera nebo dnes, a zatim nic :( fakt mám nervy, myslíte, že zpoždění může být z toho stresu, nebo fakt i z tohoto můžu být těhotná? Jsem dost plodná, ale pořád doufám, že těhotná nebudu :( nebo takhle některá z vás k dítku přišla? Vím, že odpověď mi dá jen test, ale ten teď několik dní nemám možnost koupit, a od ovulace je to 13 dní teprve, tak je ještě brzo (ale ms mívám relativně pravidelně, a max dneska jsem ji čekala)

Zas takový strach z těhotenství nemáš, kdyz nepoužívás ochranu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4928
13.7.20 21:29

Děti už máte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
13.7.20 21:44

Kdykoliv souložíš bez ochrany, tak můžeš otěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 22:12

Ano děti máme. Další právě v plánu není, proto ty nervy. Neberu prášky, protože sex téměř nemáme, tohle byla spíš výjimka, a stalo se, doufala jsem, že jsem to „ukončila“ včas, aby se nic nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
127
13.7.20 22:22

Já teda beru antikoncepci, ale několik mých kamarádek takhle souloží a to v dost nízkém věku a zatím neotěhotněly. I klidně při ovulaci. Ale pokud děti neplánuje, radši bych se chránila jinak, než se potom stresovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.20 22:23

A prosím nesuďte mě, nejsem žádné mladé „tele“, máme s manželem 3 děti, přičemž ty dvě poslední nejsou úplně plánované, ale nechali jsme si je, a jsme šťastní, že je máme :srdce: nikdy jsem na potratu nebyla, mám na něj hodně, hodně negativní názor, ale čtvrtý dítko už by bylo pro nás opravdu za hranou, s manželem se doma sotva mineme, jinak jsme jeden nebo druhý v práci, aby se děti měly dobře, a mohli jsme jim dopřát, a další mateřská, to by bylo zlý, navíc bydlíme v malém bytě. Vím, že jsem pitomá, ale pořád doufám, že ms dorazí :,(

• Nahlásit
  • Citovat
14758
13.7.20 22:26
@Anonymní píše:
A prosím nesuďte mě, nejsem žádné mladé „tele“, máme s manželem 3 děti, přičemž ty dvě poslední nejsou úplně plánované, ale nechali jsme si je, a jsme šťastní, že je máme :srdce: nikdy jsem na potratu nebyla, mám na něj hodně, hodně negativní názor, ale čtvrtý dítko už by bylo pro nás opravdu za hranou, s manželem se doma sotva mineme, jinak jsme jeden nebo druhý v práci, aby se děti měly dobře, a mohli jsme jim dopřát, a další mateřská, to by bylo zlý, navíc bydlíme v malém bytě. Vím, že jsem pitomá, ale pořád doufám, že ms dorazí :,(

Ty jsi pitomá? Snad oba si máte dávat pozor, když děti nechcete. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23454
13.7.20 22:29

Pravděpodobně těhotná nejsi, ale jistotu nemáš nikdy. My též přerušujeme, ale ne v době ovulace. Funguje nám to několik let, a to jsem hodně chytlavá. Ale děti byly vždy podle plánu.
Proč nepoužíváte antikoncepci, zvlášť když většinu dětí máte neplánované :zed: Příště nevyužívejte příležitosti a nenechávejte se unést, když máš z dalšího těhotenství takový strach.
Test 13 dní po ovulaci už by výsledek ukázal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.20 03:43

Tak my jsme dlouha leta provozovali prerusovany sex kdykoliv (v kombinaci s kondomem) - pak jsme si rekli, ze nechame vecem volny prubeh a hned jsem byla tehotna, takze si myslim, ze to riziko otehotneni neni tak velke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.20 06:36
@Anonymní píše:
A prosím nesuďte mě, nejsem žádné mladé „tele“, máme s manželem 3 děti, přičemž ty dvě poslední nejsou úplně plánované, ale nechali jsme si je, a jsme šťastní, že je máme :srdce: nikdy jsem na potratu nebyla, mám na něj hodně, hodně negativní názor, ale čtvrtý dítko už by bylo pro nás opravdu za hranou, s manželem se doma sotva mineme, jinak jsme jeden nebo druhý v práci, aby se děti měly dobře, a mohli jsme jim dopřát, a další mateřská, to by bylo zlý, navíc bydlíme v malém bytě. Vím, že jsem pitomá, ale pořád doufám, že ms dorazí :,(

Moment, takze ty mas s manzelem 3 deti a spala si s pritelem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4928
14.7.20 07:07
@Nickmenenapadl píše:
Moment, takze ty mas s manzelem 3 deti a spala si s pritelem :lol:

Taky zvláštní…do práce chodíš…nehormonální tělísko je na 5 let a stojí okolo 1000 Kč. To by bylo k té nejlevnější antikoncepci. Jestli ani na toto nemáte peníze, tak už raději nesouložte :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
14.7.20 08:34

@pastelkazelena tak kdyz mas prerusovany sex s kondomem, tak je riziko hodne minimalni nez kdyz mas prerusovany bez kondomu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.20 10:54

@Kyticka1407 néé, tak jasně. Já myslela jako nejdřív bez, pak nasadit a věc dokončit. Nejsem tele :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama