Roční dítě a morče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy527
Stálice 66 příspěvků 08.02.17 16:09
rocni dite a morc

Jsem v rozpacích chtěla jsem dcerce pořídit zvířátko jsem pro morčátko. Jen nevím zda je morče

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

LadyLada
Závislačka 4530 příspěvků 08.02.17 16:12

Ročnímu dítku bych pořídila plyšové zvířátko či jinou hračku, která třeba vrtí ocasem. Živého tvora nejdříve ve třech, lépe čtyřech letech.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 08.02.17 16:14

@Andy527 U ročního dítěte si dovedu představit leda tak staršího trpělivého a dobře vychovaného pejska, co s rodinou žije už pěkných pár let a všechny důvěrně zná. Nové zviřátko bych nepořizovala ještě tak dva roky minimálně.

Kriss Tina
Kelišová 5529 příspěvků 08.02.17 16:14

Ja bych rocnimu diteti zviratko nekupovala, vidim to u malyho, jak nema poradne cit v rukou tak se snazi zviratka hladit a objimat a vzdycky je zmackne, takze maj tendence kousnout nebo se snazi utect a skrabou…

Markéta80
Hvězda diskuse 40027 příspěvků 08.02.17 16:14

@Andy527 a co plyšové ;), každé živé zvíře bude risk že tu péči nepřežije :?

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 1 inzerát 08.02.17 16:17

Nedokážu si ani 2 leté dítě představit, jak si hraje s morcetem natož roční. Péče o morce není žádná sranda. Ja si první poridila az na škole. Takhle malé dítě mu akorad ublíží.

Andy527
Stálice 66 příspěvků 08.02.17 16:19

Dekuji za reakce asi jsem divná když jsem chtěla dcerce koupit zvířátko. dekuji

pikola
Neúnavná pisatelka 19286 příspěvků 08.02.17 16:20

A proc chces tak malemu diteti porizovat zvire?

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 08.02.17 16:21

Morčata hrozne vriskaji. Navíc pro roční dítě je to o ústa - umí i pěkně kousnout. Možná to mělo byt pro staršího sourozence - není vidět cely dotaz? Pokud ano, tak ja bych volila spíše králíka. Lepe se ochoci a neřve ;)

Tamtama
Extra třída :D 11790 příspěvků 08.02.17 16:23

Pro roční dítě taky navrhuju plyšové.. :nevim:

frame
Kecalka 372 příspěvků 08.02.17 16:25

Rocnimu ditku bych teda zive zviratko neporizovala, vim jak muj Jirik si hraje s hrackami a co chvili ho bavi jina, morce je malinke a muze dite i pokousat a dite mu muze naopak ublizit, my mame teda zviratka jen plysova.

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 08.02.17 16:25

Tak rocnimu ani omylem :zed:
Kupte mu plysaka.

blumen
Hvězda diskuse 41978 příspěvků 08.02.17 16:26

Tak jedine plysove. Ale pozdeji porid :)

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 08.02.17 16:26
@Andy527 píše:
Dekuji za reakce asi jsem divná když jsem chtěla dcerce koupit zvířátko. dekuji

To jsi a ještě tak do deseti let věku dítěte budeš. Dítě se neumí postarat ani o sebe, natož o malého živého tvora. :zed:

Markéta80
Hvězda diskuse 40027 příspěvků 08.02.17 16:36
@Andy527 píše:
Dekuji za reakce asi jsem divná když jsem chtěla dcerce koupit zvířátko. dekuji

a co budeš dělat až morče dítě kousne? děti v tomhle věku nechtějí jen koukat :?, hlodavce bych k malému dítěti ani nechtěla, dítě aniž by chtělo ho víc zmáčkne a morče umře :?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >