Reklama

Roční dítě a morče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andy527
Stálice 66 příspěvků 08.02.17 16:09
rocni dite a morc

Jsem v rozpacích chtěla jsem dcerce pořídit zvířátko jsem pro morčátko. Jen nevím zda je morče

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

LadyLada
Závislačka 4520 příspěvků 08.02.17 16:12

Ročnímu dítku bych pořídila plyšové zvířátko či jinou hračku, která třeba vrtí ocasem. Živého tvora nejdříve ve třech, lépe čtyřech letech.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 08.02.17 16:14

@Andy527 U ročního dítěte si dovedu představit leda tak staršího trpělivého a dobře vychovaného pejska, co s rodinou žije už pěkných pár let a všechny důvěrně zná. Nové zviřátko bych nepořizovala ještě tak dva roky minimálně.

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 08.02.17 16:14

Ja bych rocnimu diteti zviratko nekupovala, vidim to u malyho, jak nema poradne cit v rukou tak se snazi zviratka hladit a objimat a vzdycky je zmackne, takze maj tendence kousnout nebo se snazi utect a skrabou…

Markéta80
Hvězda diskuse 39268 příspěvků 08.02.17 16:14

@Andy527 a co plyšové ;), každé živé zvíře bude risk že tu péči nepřežije :?

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 3 inzeráty 08.02.17 16:17

Nedokážu si ani 2 leté dítě představit, jak si hraje s morcetem natož roční. Péče o morce není žádná sranda. Ja si první poridila az na škole. Takhle malé dítě mu akorad ublíží.

Andy527
Stálice 66 příspěvků 08.02.17 16:19

Dekuji za reakce asi jsem divná když jsem chtěla dcerce koupit zvířátko. dekuji

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 08.02.17 16:20

A proc chces tak malemu diteti porizovat zvire?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 08.02.17 16:21

Morčata hrozne vriskaji. Navíc pro roční dítě je to o ústa - umí i pěkně kousnout. Možná to mělo byt pro staršího sourozence - není vidět cely dotaz? Pokud ano, tak ja bych volila spíše králíka. Lepe se ochoci a neřve ;)

Uživatel je onlineTamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 08.02.17 16:23

Pro roční dítě taky navrhuju plyšové.. :nevim:

frame
Kecalka 361 příspěvků 08.02.17 16:25

Rocnimu ditku bych teda zive zviratko neporizovala, vim jak muj Jirik si hraje s hrackami a co chvili ho bavi jina, morce je malinke a muze dite i pokousat a dite mu muze naopak ublizit, my mame teda zviratka jen plysova.

Luca82
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 08.02.17 16:25

Tak rocnimu ani omylem :zed:
Kupte mu plysaka.

blumen
Hvězda diskuse 40324 příspěvků 08.02.17 16:26

Tak jedine plysove. Ale pozdeji porid :)

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 08.02.17 16:26
@Andy527 píše:
Dekuji za reakce asi jsem divná když jsem chtěla dcerce koupit zvířátko. dekuji

To jsi a ještě tak do deseti let věku dítěte budeš. Dítě se neumí postarat ani o sebe, natož o malého živého tvora. :zed:

Markéta80
Hvězda diskuse 39268 příspěvků 08.02.17 16:36
@Andy527 píše:
Dekuji za reakce asi jsem divná když jsem chtěla dcerce koupit zvířátko. dekuji

a co budeš dělat až morče dítě kousne? děti v tomhle věku nechtějí jen koukat :?, hlodavce bych k malému dítěti ani nechtěla, dítě aniž by chtělo ho víc zmáčkne a morče umře :?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama