Roční dítě a morče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andy527
Stálice 66 příspěvků 08.02.17 16:09
rocni dite a morc

Jsem v rozpacích chtěla jsem dcerce pořídit zvířátko jsem pro morčátko. Jen nevím zda je morče

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
LadyLada
Závislačka 4530 příspěvků 08.02.17 16:12

Ročnímu dítku bych pořídila plyšové zvířátko či jinou hračku, která třeba vrtí ocasem. Živého tvora nejdříve ve třech, lépe čtyřech letech.

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 08.02.17 16:14

@Andy527 U ročního dítěte si dovedu představit leda tak staršího trpělivého a dobře vychovaného pejska, co s rodinou žije už pěkných pár let a všechny důvěrně zná. Nové zviřátko bych nepořizovala ještě tak dva roky minimálně.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7624 příspěvků 08.02.17 16:14

Ja bych rocnimu diteti zviratko nekupovala, vidim to u malyho, jak nema poradne cit v rukou tak se snazi zviratka hladit a objimat a vzdycky je zmackne, takze maj tendence kousnout nebo se snazi utect a skrabou…

Markéta80
Hvězda diskuse 42023 příspěvků 08.02.17 16:14

@Andy527 a co plyšové ;), každé živé zvíře bude risk že tu péči nepřežije :?

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 08.02.17 16:17

Nedokážu si ani 2 leté dítě představit, jak si hraje s morcetem natož roční. Péče o morce není žádná sranda. Ja si první poridila az na škole. Takhle malé dítě mu akorad ublíží.

Andy527
Stálice 66 příspěvků 08.02.17 16:19

Dekuji za reakce asi jsem divná když jsem chtěla dcerce koupit zvířátko. dekuji

pikola
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 08.02.17 16:20

A proc chces tak malemu diteti porizovat zvire?

Tichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 08.02.17 16:21

Morčata hrozne vriskaji. Navíc pro roční dítě je to o ústa - umí i pěkně kousnout. Možná to mělo byt pro staršího sourozence - není vidět cely dotaz? Pokud ano, tak ja bych volila spíše králíka. Lepe se ochoci a neřve ;)

Tamtama
Extra třída :D 11960 příspěvků 08.02.17 16:23

Pro roční dítě taky navrhuju plyšové.. :nevim:

frame
Kecalka 380 příspěvků 08.02.17 16:25

Rocnimu ditku bych teda zive zviratko neporizovala, vim jak muj Jirik si hraje s hrackami a co chvili ho bavi jina, morce je malinke a muze dite i pokousat a dite mu muze naopak ublizit, my mame teda zviratka jen plysova.

Luca82
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 08.02.17 16:25

Tak rocnimu ani omylem :zed:
Kupte mu plysaka.

blumen
Hvězda diskuse 45388 příspěvků 08.02.17 16:26

Tak jedine plysove. Ale pozdeji porid :)

Litta
Extra třída :D 13505 příspěvků 08.02.17 16:26
@Andy527 píše:
Dekuji za reakce asi jsem divná když jsem chtěla dcerce koupit zvířátko. dekuji

To jsi a ještě tak do deseti let věku dítěte budeš. Dítě se neumí postarat ani o sebe, natož o malého živého tvora. :zed:

Markéta80
Hvězda diskuse 42023 příspěvků 08.02.17 16:36
@Andy527 píše:
Dekuji za reakce asi jsem divná když jsem chtěla dcerce koupit zvířátko. dekuji

a co budeš dělat až morče dítě kousne? děti v tomhle věku nechtějí jen koukat :?, hlodavce bych k malému dítěti ani nechtěla, dítě aniž by chtělo ho víc zmáčkne a morče umře :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >