Rodina chce holčičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  17.09.02 21:06
Rodina chce holčičku

Ahoj všechny mamči a těhulky. Jsem ve 22 týdnu a zatím nevím, zda to bude chlapeček nebo holčička. Problém je v tom, že můj manžel a téměř celá rodina chce holčičku. :? (Já upřímně řečeno taky, ale hlavně když to mimčo bude v pořádku). Od začátku si myslím, a nevím vůbec proč, že to bude kluk. Na posledním ultrazvuku si pan doktor vůbec nebyl jistý tím co vidí, nicméně se přiklání taky ke klukovi. Strašně se bojím, že když to bude kluk, budou všichni zklamaný a to já NECHCI, protože ten tvoreček za to nemůže. Vím, že ho budou mít stejně všichni rádi, (čekali jsme na těhotenství skoro rok), ale bojím se toho \„prvotního\“ zklamání. Máte s tím některá zkušenost? Prosím poraďte. Čím víc totiž mluvím o piškotkovi jako o klukovi, tím víc se manžel uzavírá do sebe a tím víc mi okolí tvrdí, že to bude holčička. Nechci ale, aby to vyznělo, že manžel není rád a že se netěší na mimčo. Byl moc šťastný, je moc hodný a laskavý. Dík za odpovědi. PetraK.

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

mesie
Povídálka 15 příspěvků 18.09.02 14:24
Rodina chce holčičku

Jo holka, to je tezke. Precti si Vrabcakuv 1. tyden.Vsichni si mysleli,ze to bude holka a ejhle. Me doktor taky rekl,ze to bude holka.Tak se modlim aby byla.Mam tady vic ruzove,nez ste kde videli.Tapety,ko­berec(ten je teda vic fialovy)zaclony a pod.Prote krome skrini,ktere sou hnede.

Moji znamy kdysi rekli,ze to bude kluk,ze ma extremne velkyho pindika.A nakonec se narodila holka.(asi smotek pupecni snury,jak rekl doktor)

Mno ale nic si z toho nedelej.U me chteli vsichni kluka. Jenom ja holcicku. A od zacatku jsem vedela,ze to bude holcina…

A jeste co rikali babicky:Kdyz ceckas kluka,kvetes do krasy.Pokud holku,tak si Tvoji krasu bere.

Hlavne Ti preji at je to zdravi. :wink:

Terezijka
Povídálka 24 příspěvků 20.09.02 21:46
Rodina chce holčičku

Dost se divím, proč někdo tak lpí na určitém pohlaví. Můj manžel by si přál chlapečka (to je jasný), prostě normální chlap, ale rozhodně nemůžu říct, že by ho nějak mrzelo, či byl dokonce zklamaný, kdyby to byla holčička. Já jsem ve 24. týdnu, byla jsem na několika ultrazvucích, dokonce i na amniocentéze, kde by mi přesně řekli, o jaké pohlaví jde. Ale s manželem jsme se dohodli, že je nám to jedno a tak se prostě těšíme, ať to bude cokoli a vědět, jestli to bude holka nebo kluk, prostě nemusíme. Praktičtější je to vědět, kvůli oblečení a tak, ale není to jedno? A jestli by někdo z příbuzenstva byl snad zklamán, tak ať si „trhne nohou“. Terezijka

Anonymni  21.09.02 20:08
Rodina chce holčičku

Ahojky Petulo,

měla nebo tedy mám stejný problém jako ty.NA náš poklad jsme čekali skoro 7let.Konečně se má v říjnu narodit a když jsem jela na UZ v 20.týdnu,všichni mě zaklínali, ať to je holčina.Manžel mi dokonce řekl, že jestli to bude kluk, ať raději nejezdím domů.No jak myslíš, že to dopadlo - bude to kluk.Raději jsem si to nechala říct, právě kvůli tomu možnému zklamání.Když jsem to ještě od doktora volala manželovi, dlouho bylo ticho a pak mi váhavě řekl, no tak pojeď domů undefined.Byl taky dobu trochu mimo a pořád nám říkal „holky moje“.Ale čas je milostivý a jak týdny plynuly nakonec si na toho klučinu zvykl.Už tím, když se nakupovali modré dupačky a vybíralo se jméno…NAkonec se už teď nemůže dočkat a když jsem mu řekla,že mám 100%ní systém, jak mít příště holčičku, ani neprotestoval, přesto, že už by to bylo jeho čtvrté dítě.Chlapi se nejdřív děsně dělají, jsou silní a děsní tvrďáci, ale jak bříško narůstá a je na tobě vidět, že už brzy přijde k činům, měkknou a tají, jak jarní sníh.Nech ho být a dej mu čas, on si zvykne a nakonec bude natěšený, jak ten můj.Zatím se měj a ať je vše v pořádku.Papa Klára (35.týden)

Adika
Nováček 7 příspěvků 24.09.02 21:50
Rodina chce holčičku

Já vůbec nechápu tyhle řeči- chceme radši holčičku/kluka. Vždyť je to úplně jedno, hlavně, že se narodí a bude zdravé.Obzvlášť v dnešní době, kdy neplodných párů je stále více. A případného zklamání bych se vůbec nebála. Až miminko všichni uvidí budou štěstím bez sebe a hned zapomenou na svoje nesmyslné požadvky. :wink:

onja
Nováček 2 příspěvky 25.09.02 01:50
Rodina chce holčičku

Naprosto tě chápu, Petro,dokonce nemám ráda řeči typu"Hlavně když to bude zdravé..",protože každý má právo na přání a představy a navíc neznám maminku,která by si nepřála především zdravé děťátko.Legrační na tom je,že u nás se takhle moc všichni těší na kluka,dokonce i já jsem začala strádat pocitem,že je něco špatně.Na všech ultrazvucích se k nám mrňousek točil zádíčky a tak, v 35.týdnu, nevím.Nenechme se vystresovat,mys­lím,ačkoli je to pro mne poprvé-klidně se můžeme těšit každá na to, co si přejeme,ať to je jak chce.Děťátko bude mít spokojenou natěšenou maminku,která mu nekomplikuje pobyt v bříšku starostmi,jestli se bude líbit tomu nebo onomu. :wink: Přeju všem spoustu pohody, šťastné děti a prima tatínky.

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 25.09.02 09:45
Rodina chce holčičku

Ahoj holky,

jsem dvojnásobná maminka a tyto starosti mám naštěstí za sebou. Již v době těhotenství jsme s manželem věděli, co to bude, já dokonce jsem to sama vycítila ještě dřív, že nám to prozradil ultrazvuk. Z manželovi strany (nechtěli si nechat říct, co to bude) poprvé chtěli kluka a byli o něm přesvědčeni, takže naše Verunka nosila v zimně MODRÝ zimní overal a při druhém si zase mysleli, že to je na 100% holka, takže Davídek dostal do výbavičky RůŽOVÉ povlečení - jenže No A CO - babička a děda jsou z obou dětí úplně hotoví a při prvním setkání s nimi zcela zapomněli na to, že jsme se jim netrefili do jejich přání a taky na to, že námi vybraná jména se jim zrovna moc nelíbila.

Anonymni  12.11.02 13:13
Rodina chce holčičku

Ahoj, Petro, tak já jsem u druhého dítěte měla to samé. Já jsem si přála holčičku už napoprvé, ale manžel kluka, tak mu to vyšlo. Jenže napodruhé mi všichni říkai, že to bude zas kluk. Na ultrazvuku to nebylo vidět, tak jsem se připravovala na to zklamání, přesvědčovala se, že vlastně syn bude mít bráchu radši, budou si víc rozumět, že mít dva kluky je fajn…No, a narodila se holčička. Ještě v porodnici jsem na ni ze zvyku mluvila Ty jsi takovej malinkej…Zuzanka.

Jsem ráda, že jsem se připravila na kluka, a že to pak stejně vyšlo ještě líp. Tobě to určitě vyjde taky. Navíc je to vaše první, tak není nic ztraceno.

Stepinka
Povídálka 31 příspěvků 16.11.02 14:40
Rodina chce holčičku

Ahoj Petro,

nic si z toho nedělej, určitě to dopadne skvěle ať to bude kluk nebo holčička. U nás tomu bylo přesně obráceně. Všichni z mužovy strany (včetně jeho)chtěli kluka, protože po celé generace pěstovali hloupou tradici mít jedno dítě a to syna. Vlastně ani nechápu, jak jim to mohlo tak dlouho vycházet. Narodila se holčička a táta je z ní úplně na větvi. Jediná, kdo se s tím nesmířil je prababička, tvrdí, že když ženská neumí porodit syna, nestojí za nic. Ale tu už nikdo vážně nebere. Takže hlavu vzhůru, těš se na mímo a nenech si to zkazit. Až se to narodí, budeš překvapená, jak je tátovi jedno co to je a jak často si před tím zázrakem sedá na p…

Hodně štěstí přeje Olča

Anonymni  18.11.02 19:25
Rodina chce holčičku

Ahoj Petro, napiš mi ve kterém měsíci jsi otěhotněla a kolik let ti v daný moment bylo. Potřebuji roky, ne dny. Ale přesně. Pokud ti vychází na stejný měsíc otěhotnění i narozeniny, je to potřeba vědět. Např. Pokud jsi otěhotněla v březnu a 15. března máš narozeniny a otěhotněla bys 13.3. tak by ti bylo např. 26 a po narozkách 27. Je to důležitý. Není to na 100 procent, ale mohla bych ti tak na 90 procent říct co to bude. Zatím to u všech co jsem to zkoušela vyšlo. Cca 20 maminek. Zatím Petra

Anonymni  19.11.02 17:22
Rodina chce holčičku

Milá Péťo.

Protože jsem teď v 7.týdnu těhotenství a ráda si přečtu vše na toto téma, našla jsem na jednom německém webu čínský kalendář početí. Možná by to mohlo zajímat i jiné budoucí maminy a tak jsem ho přeložila do češtiny. Najdeš ho na stránce www.sweb.cz/cinsky-kalendar . Zkoušela jsem vypočítat děti mé sestry i děti kamarádek a docela to vyšlo. Přeji hezké a zdravé těhotenství. S pozdravem Katka.

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 19.11.02 22:08
Rodina chce holčičku

Ahoj Katko,

vzhledem k tomu, že kalendář je velmi zajímavý, ráda bych Tě kontaktovala - ozvi se, prosím, buď na " .{target:_new>sar­ka@emimino.cz nebo sem na stránku (napiš mail)

díky

šárka}":[mail­to:sarka@emimi­no.cz]

kisotek
Stálice 54 příspěvků 20.07.05 21:41

Ahojky

kisotek
Stálice 54 příspěvků 20.07.05 23:25

omlouvám se, omyl :oops: :oops: :oops:

Pajda
Kecalka 153 příspěvků 21.07.05 11:34

Ahojky holky,

zkoušela jsem ten čínský kalendář. Mám už dva kluky a podle něj mi vychází, že bychom měli mít dvě holčičky. Teď čekám třetí a podle kalendáře mi vychází opět holčička, ale já mám takový pocit, že to bude třetí camprdlík :lol:

Pajda

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

Reklama