Reklama

Rodinná situace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lukina1
Stálice 88 příspěvků 25.02.11 10:42
rodinna situace

ahoj chci si jen postezovat.byvalou zenu zmlatil pritel,manza zakrocil,a odvezl deti knam,takze ted se staram o 3 deti.zatim to nechce resit ani nesla k doktorovy,me tu nezavazi ja jsem rada.jen me to dost psychycky vycerpava,porad si volaji,neco resi.aja si tu pripadam jak blazen.manza me sice chvali ze jak jsem se zachovala kteto situaci.byla tu dokonce i na kave a vecer ji vezl k rodicum.omlouvala se mi,za tuto situaci.ja jsem ji nato rekla ze nam jde jen o decka.stejne mam porad takovej divnej pocit.dokonce tu byla si pro tu mladsi ,at sni jde aspon napohar.nevim jak dlouho to vydrzim.vim ze jsou to jeji decka a zeji chtela aspon vydet,ale mohla by zacit resit tu situaci teda ne? :nevim:

Reklama

Reakce:

Uju
Kelišová 6518 příspěvků 25.02.11 11:05

No, situaci by řešit začít mohla, a já jako jedinné řešení vidím, chlapa zapakovat a vyhodit,ale asi dokážu pochopit, že ona bude nějaký čas přemýšlet, jestli se to nedá nějak urovnat atd… Není to jednoduchý-fuj,nechtěla bych být v situaci ty zmlácený ale ani v tvý :nevim:

Možná až přijde se ji optat, jestli tu situaci nějak hodlá řešit případně jak atd…

Sany80s
Kelišová 6452 příspěvků 25.02.11 11:08

Předem říkám, že bych neměla problém vychovávat partnerovy děti z předcozího vztahu, kdyby je měl a měl je ve vlastní péči.
Vím, že to není totéž, protože se do této situace nemůžu dostat. Ani nevím, jak velký máte byt, ale já bych asi po manželovi chtěla, aby si zažádal o děti do vlastní péče, pokud jejich matka nepodá trestní oznámení na toho přítele a nepřestane se s ním stýkat. Je to sice její vlastní život, do kterého vám za normálních okolností nic není, ale totoo už nejsou normální okolnosti a pokud jsou do toho zataženy a přítomny děti, tak to má velice špatný dopad na jejich vývoj a je nevhodné, aby v tomto vyrůstaly. Ale nevím, jestli jsi zrovna něco takového chtěla slyšet. :think:

lukina1
Stálice 88 příspěvků 25.02.11 20:26
rodinna situace

mame stejny nazor ja mam k jeho detem pekny vztah,jen me mrzi ze to dopadne asi jak tenkrat s moji matkou,uz jednou sem si to zazila.ze se necha ukecat.dopredu rikam ze to neni jednoduchy ,ale chodi sem plakat,jak to ma tezky,o manzela nemam strach ten ma ve vsem jasno,skoda ze ona nema.byt mame velky,maji svoje soukromi,takze pohoda navic ja jsem na matersky takze porad kdyspozici :-D .chtela bych je toho uchranit ale asi se mi to nepodari,to ze mame o dva stravniky navic me vubec netrapi,jsem rada ze tu jsou aspon tu nejsem sama,manza chodi do prace a vraci se az vecer,z malim si pohraji,takze udelam vic prace doma nez kdyz su sama. :potlesk: .jen ta mi pije krev,asi si mysli ze ji bude litovat nebo co ja vim.vsichni ji to tenkrat rikaly je to znama firma.ona tvrdila ze ne ze ji miluje.a dneska se ukazalo ze bozi mlyny melou pomalu ale jiste.tenkrat prej odesla z malima deckama,ten ma hospodu,takze je tam od rana do vecera,a na decka nemela cas.navic ted jak si stezuje tak to vsechno priznava,ze ji to i dokonce zakazoval.no ja nemam slov.jen jsem chtela vedet jestli ma stejnej nazor nekdo jiny ,a ze tu nejsem za blbku .navic manza me chvali jak jsem se postavila kteto situaci.no to jsem je mela vyhodit? :nevim: chudaci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.11 12:48

Nejsi za blbku. Jsi moc hodná a asi i trpělivá. Spíš bych ji na rovinu řekla, ať se svou situací něco dělá, nebo si vezmete děti na stálo, a ať za nimi přijde tak jak se domluvíte dopředu. Také bych zdůraznila, že děti tuhle chmurnou atmosféru vnímají, že to na ně působí špatně a aby chodila upravená a v dobré náladě. i já vím, že to je někdy nadmíru těžké, ale když si nechce nechat pomoci, musí překousnout mnohem víc. a tedy ikdyž ji ubývá sil, musí být silná pro děti. ikdyž má náladu pod psa a bojí se a je jí hrozně, musí být pro děti silná a dobře naladěná. taky by k ní nemuseli chtít jít zpátky.
ale to už jsou jen hypotézy. přeji vám všem, ať se s tím popasujete a vše v dobrém vyřešíte.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >