Romantická večeře :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.10 14:11
Romantická večeře :)

Ahojky holky,

chtěla jsem se zeptat jak si představujete romanticky večer? Myslím to jako co na večeři, jak se oblíknout apod :)

Děkuji za vaše reakce a inspiraci :) Já si nevím rady :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 16.12.10 14:17

Romantický večer…
Rozhodně bych nevařila, radši bych si připlatila za luxus a pohodlí restaurace. Oblíkla bych si…hm…asi podle toho, jak moc by byla luxusní ta restaurace.
No a pak by asi následovala noc v nějakým útulným hotýlku.

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.10 14:18

Lentilko tak na to bohužel nemám :( jsem student tak se chci pokusit něco ukuchtit doma.. :cry: :cry:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 16.12.10 14:19
Nihaska píše:
Lentilko tak na to bohužel nemám :( jsem student tak se chci pokusit něco ukuchtit doma.. :cry: :cry:

Já na to nemám ani teď :)
no tak v tom případě, něco co má přítel rád, svíčky na stůl, podmanivá hudba…však už si určitě viděla nějaký romantický film :)
Mno a nebo bych na stůl naservírovala sebe :)

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.10 14:22

Jo viděla.. jenže ve filmu je to tak krásný a nahraný :( já přemýšlela, svíčky, víno, a asi kuře, ale pak se přepapám a večer nic nebude :lol: :lol: :lol: se znám :lol: :lol: :lol:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 16.12.10 14:26

Tak to mně napadlo, pro koho by ta večeře měla být. Mám dojem, že jakémukoli chlapovi by „stačily“ řízky, guláš nebo svíčková, ovšem podávaná nejlépe nahoře bez, poté servírován sex a následně se žena změní v basu a partu kamarádů :-))))

Osobně bych si taky někam zašla. Ale kdyby to nešlo … podávala bych rozhodně to, co umím, ze surovin, na které mám. Takže určitě lehký předrm (klidně jen sýr s olivou a plátek bagetky :think: ), hlavní jídlo, popř. ještě zákusek. Jestli se ti bude chtít se vším tím patlat. Nic těžkého, vše lehce stravitelné. OPravdu jen na zahnání hladu. Víno - spíše bílé (červené se totiž hodí spíše k těžžším jídlům, zvěřině, pikantním sýrům, atd.) Stůl vkusně upraven. Jak, to záleží na tvům úhlu pohledu, podmínkách, prostředí i prostředcích … :nevim: Oblečení - hlavně aby ses v tom cítila dobře. Tepláky to asi splňují, ale na druhou stranu ani sexy obtažené šatečky nemusí doprovodit tu romantickou náladu … (budeš se furt ošívat, jestli ti někde něco neleze … ) anebo ne. nebo se v tom naopak budeš cítit … dobře. Spíš abyste byli sladění oba dva. Aby on nebyl v riflích a ty v „malé černé“ …

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 16.12.10 14:27

Pardon za vymazání …

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 16.12.10 14:30
lulje píše:
Pro mě momentálně vrchol romantiky znamená, když děti usnou, spí zároveň aspoň 2 hodiny tahem, a já si v klidu sním zbytek od oběda. Ani svíčky k tomu nepotřebuju. A hudbu už vůbec ne - decibelů mám za ten den až nad hlavu. (Ne - kecám - vrchol je, když k těm spícím dětem ještě manžel vypadne na jedno, já sednu k eMiminu, a pak mi drahý po příchodu přinese čersvou pizzu a lahvinku vína - jako aby mi to nebylo líto, že nikam nemůžu s ním :lol: ). A k oblečení - momentálně je mým nejpohodlnějším kusem oděvu moje bavlněná kojicí noční košile a župan :lol:
Jo… kdybych byla svobodná a bezdětná, poradím určitě jinak. Teď píšu, co by mě rozněžnilo nyní :lol:

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :pankac: :pankac: :pankac: PŘESNÝYYYYYYY!!!!!! A já včera dostala frgál z trhu (byl teda nakupovat dárky!) a petku bílýho!!!!

AmyLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.10 14:32

Já vás chápu že s těma dětičkama je to o něčem jiném.. :)
Emi jo tak to neumím.. a přítel ani nepije takže basa by u něj neprošla :) on je taková romantická dušička, což mi činí problém :lol: :lol: :lol: jsme si prohodili role :lol: :lol:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 16.12.10 14:37

Emilie tak u nás by to pohořelo přesně na tom oblečení, protože kdybych to chtěla jako překvapení, tak by přišel ve firemním tričku a riflích, neoholený, zaprášený z práce :D

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 16.12.10 14:41
lleennttiillkkaa píše:
Emilie tak u nás by to pohořelo přesně na tom oblečení, protože kdybych to chtěla jako překvapení, tak by přišel ve firemním tričku a riflích, neoholený, zaprášený z práce :D

:think: Já mám stejně pocit, že ty nejromantičtější chvíle, aspoň jak nx to vzpomínám s odstupem, byly ty, kdy se teda nic extra nepřipravovalo, neplánovalo,a le prostě to tak ěnjak vyplynulo, a hlavně, toho hezkého bylo mnohem, mnohem víc než toho „špatného“ (a v tom jsu i ty nervy s tou příparvou a aby to dopadlo dobře - pro mně teda určitě. Takže jedna z mých nejromantičtějších vzpomínek je paradoxně ta, kdy jsme v zimě šíleně vymrzli venku na nějaký procházce a pak zasedli do nějaké stylové a naprosto obyčejné hospůdky v horách na česnečku se sýrem a svařákem … :srdce:

KačuliKačka
Neúnavná pisatelka 17163 příspěvků 16.12.10 14:42

Nihasko,

na výročí jsem upekla lososa na másle s rajčaty, k tomu brambory, víno a hezky na chystaný stůl s talíři , svíčkami a skleničkami.

Dopilovala jsem to k dokonalosti a on přišel domů jako by nic - zapomněl :cert:

Ale zkus toho lososa, je to dobré, rychlé a jednoduché - kousky lososa omotej anglickou slaninou, naskládej do pekáčku, prolož porce plátky rajčat, nahoru dej kousky másla (i bylinkkového) a dej zapéct

Vezmi si nějaké hezké šaty, navoněj se, učeš a lehce nalíčit ;-) Myslím, že bude překvapený a potěšený snahou o hezký večer plný romantiky

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 16.12.10 15:03

My většinou když jsme měli výročí, tak na to drahý zapomněl, já navařeno, naaranžovaný sůl, že by se ani v Prostřeno nemuseli stydět… a došla SMS: „Dneska přijdu později - jdu s Danem na 1“ Přišel k ránu ožralý jak Dán a já nasraná, že jsem blbec místo chystání raději nehodila nohy na stůl a nevyprdla se na to. Ale my nejsme žádní romantici, tak to neprožívám. Zato včera, když jsem byla s dětmi večer venku, přišla SMS: „Ta večeře je úžasná. Mňam! Díky.“ Takže většinou když se nejmíň snažím, tak potěším víc, než kdybych se na to připravovala celý den :nevim:
(Jo, a dělala jsem včera jeden recept z eMimina - to jen tak narychlo mezi mytím oken a naháněním dětí :mrgreen: Pokud bys chtěla typ na dobré masíčko, pošlu odkaz ;) )

vopičkaa
Kelišová 6051 příspěvků 16.12.10 15:08
lulje píše:
My většinou když jsme měli výročí, tak na to drahý zapomněl, já navařeno, naaranžovaný sůl, že by se ani v Prostřeno nemuseli stydět… a došla SMS: „Dneska přijdu později - jdu s Danem na 1“ Přišel k ránu ožralý jak Dán a já nasraná, že jsem blbec místo chystání raději nehodila nohy na stůl a nevyprdla se na to. Ale my nejsme žádní romantici, tak to neprožívám. Zato včera, když jsem byla s dětmi večer venku, přišla SMS: „Ta večeře je úžasná. Mňam! Díky.“ Takže většinou když se nejmíň snažím, tak potěším víc, než kdybych se na to připravovala celý den :nevim:
(Jo, a dělala jsem včera jeden recept z eMimina - to jen tak narychlo mezi mytím oken a naháněním dětí :mrgreen: Pokud bys chtěla typ na dobré masíčko, pošlu odkaz ;) )
:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Jaja027
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 16.12.10 15:14

Pošli odkaz na to masíčko prosím
:potlesk:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >